Veiling: Veiling 49 sessie 1 maandag 2 december
126. Tortoise lepeldoosje en armband
Tortoise lepeldoos op bolpootjes en een tortoise armband. Eind 19e eeuw.
Huidig bod: € 30
127. Schilderij, Jacobus van Os
Schilderij met landschappelijke voorstelling en duinen door Jacobus Petrus Cornelis van Os (1969-1944). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd J.P.G van Os. Tweede kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
128. Paardenboeken
Acht hippische Engelse en Nederlandstalige boeken, waaronder “The story of the Horse” en “Het Volbloed Fokwezen”, 20e eeuw.
Startbod: € 5
129. Schaal, Hans Jürgen Richartz
Glazen schaal met grijs-wit decor en plooit element naar ontwerp van Hans Jürgen Richartz en uitgevoerd door de Mathildenhütte, Solingen. Gesigneerd Richartz Art Collection. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
130. Imari scheerbekken, China, Kangxi periode
Chinees porseleinen Imari scheerbekken met floraal decor en een wilg bij een hek. Begin 18e eeuw, Kangxi periode.
Huidig bod: € 75
131. Porselein, China
Convoluut van vijf Chinese handbeschilderde porseleinen schotels, borden en papbord. 18e/19e eeuw.
Huidig bod: € 10
132. Lithografie, Honoré Daumier
Kleurenlitho getiteld “Adieu! ... A la grâce de dieu” uit de serie Les Musiciens de Paris door Honoré Daumier (1808-1879). Gepubliceerd in het magazine Le Cherivari in Augustus 1841.
Huidig bod: € 5
133. Halskettingen
Vier malachiet kralen halskettingen, vierde kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
134. Schilderij
Schilderij van een winterlandschap met boerderij, bomen en akker. Olieverf op board, rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
135. Madura kris, Indonesië
Houten Madura kris met rijkelijk houtsnijwerk aan wranka, greep en schede. Indonesië, midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
136. Borden, China, Kangxi periode
Twee Chinees porseleinen borden gedecoreerd met rijkelijk gevulde vaas met bloemen. Aan de onderzijde gemerkt met dubbele ring en karakter. Kangxi periode, eind 17e eeuw.
Huidig bod: € 35
137. Zeilboot
Glazen Murano stijl zeilboot met roze romp. 21e eeuw.
Startbod: € 5
138. Tegeltableau, Ad van Egmond
Sepiakleurig vierpas tegeltableau van boerderij met waterput door Ad van Egmond. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1941.
Startbod: € 5
139. Schotel, China, Kangxi periode
Chinees porseleinen Imari schotel met floraal decor. Kangxi periode, begin 18e eeuw.
Huidig bod: € 40
140. Imari borden, China
Drie Chinees porseleinen Imari borden met florale beschildering met goudaccenten. Begin 18e eeuw.
Huidig bod: € 30
141. Theepot, China, Kangxi periode
Chinees porseleinen theepotje, botanisch gedecoreerd in cartouche, andere zijde botanisch motief met hek. Kangxi periode, 18e eeuw.
Huidig bod: € 40
142. Theekommen en schotels, China
Convoluut Chinees porselein met drie floraal gedecoreerde theekommen aan de onderzijde gemerkt met karakter, een theekom met kapucijner glazuur, aan de binnenzijde gedecoreerd met vrouw en paraplu. Hierbij twee Kangxi schoteltjes gedecoreerd met jongen met bloem met kapucijner rand. China begin 18e eeuw.
Huidig bod: € 15
143. Plaquette, Kunstacademie
Gipsen floraal gedecoreerde plaquette afkomstig uit een Kunstacademie, 19e eeuw.
Huidig bod: € 5
144. Kommen, China
Twee Chinees porseleinen kommen, een floraal beschilderde 19e-eeuws kom en een landschappelijk gedecoreerde kom met waterpartij, Qianlong periode, eind 18e eeuw.
Huidig bod: € 20
145. Bak, Papoea-Nieuw-Guinea
Houten bak met centrale handgreep aan de buitenzijde gedecoreerd met houtgestoken decor. Papoea-Nieuw-Guinea, begin jaren 60.
Huidig bod: € 5
146. Schaal, Ole Kortzau
Kristallen schaal naar ontwerp van Ole Kortzau, modelnaam “Natura” en gefabriceerd door Holmegaard, Denemarken, eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
147. Borden, China, Qianlong periode
Twee Chinees porseleinen borden gedecoreerd met landschappelijk decor met florale, botanische elementen en een pagode. China, Qianlong periode, 18e eeuw.
Huidig bod: € 5
148. Icoon, Rusland
Russische icoon met afbeelding van Sint Joachim en Sint Anna, de ouders van de Heilige Maagd Maria. Schildering op houten paneel. Rusland, eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 40
149. Gemberpotten
Twee porseleinen gemberpotten, een Japanse pot met deksel voorzien van floraal decor, aan de onderzijde gemerkt met twee karakters en een en blauw beschilderde pot met floraal decor en vogel aan de onderzijde gemerkt met dubbele standring. China/Japan, 19e eeuw.
Huidig bod: € 20
150. Aquarel, Françoise Jatteau
Aquarel van achtersteven boot met scheepsschroef door Françoise Jatteau. Rechtsonder gemonogrammeerd. Verso informatie, Frankrijk, eind 20e eeuw.
Startbod: € 5
9725 CT Groningen