Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december

1501. Eetkamertafel

Grenenhouten eetkamertafel met twee laden. Vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1502. Kerststal figuren

Kerststal figuren, polychroom geschilderd gipsen beeldjes. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

1503. Fauteuils, Art Deco

Twee zwarte Art Deco stoelen met vinyl bekleding en houten applicaties. Midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1504. Plaquette, Kunstacademie

Gipsen floraal gedecoreerde plaquette afkomstig uit een Kunstacademie, 19e eeuw.

Huidig bod: € 10

1505. Plaquette, Kunstacademie

Gipsen floraal en putto gedecoreerde plaquette afkomstig uit een Kunstacademie, 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

1506. Plaquette, Kunstacademie

Gipsen botanisch gedecoreerde plaquette afkomstig uit een Kunstacademie, 19e eeuw.

Startbod: € 5

1507. Crucifix

Gegoten composiet Jezusbeeld in hout optiek op eikenhouten kruis. Groter model crucifix, midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1508. Neonlichtbak

Neonlichtbak “Stoer”, 21 eeuw.

Startbod: € 5

1509. Houtsneden, Kea Homan

Twee houtsneden getiteld '' ‘t ruige veld 50 jaar” van Kea Homan (1939-2024). Linker druk vermelding handdruk en oplagenummer 25/140. Rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd December 1988.

Startbod: € 5

1510. Spuitflessen

Vier glazen spuitflessen met metalen spuitmontuur. Geëtste firma namen uit België en Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

1511. Keukenset, Dom Keramik Limburg

Vijfdelige keukenset Staffel Dom Keramik, Limburg bestaande uit azijn- en oliefles en drie voorraadpotten met houten deksel. Duitsland, jaren 50.

Startbod: € 5

1512. Whisky flessen, Royal Doulton en Beswick

Porseleinen Whisky flessen naar ontwerp van John G. Tonque, uitgevoerd door Royal Doulton en Beswick. Engeland, jaren 70.

Startbod: € 5

1513. Spuitflessen

Vijf glazen spuitflessen met aluminium/metalen montuur. Geëtste firma namen uit België en Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

1514. Secretaire, Biedermeier

Mahoniehouten Hollands Beidermeier secretaire a abattant met leder ingelegd schrijfvlak. Eind 19e eeuw.

Startbod: € 5

1515. Tafel, Fristho

Palissanderhouten design eetkamertafel naar ontwerp van Inger Klingenberg en uitgevoerd door meubelfabriek Fristho, Franeker. Uitschuifbare tafel met inlegblad, modelnaam Eetkamertafel 160. Made in Holland, jaren 60.

Startbod: € 5

1516. Bakbarometer, A.M. Polak Winschoten

Nederlandse mahoniehouten Louis Seize bakbarometer met timpaan kap inclusief thermometer door A.M. Polak, Winschoten. Omstreeks 1850.

Huidig bod: € 25

1517. Vitrinekast

Mahoniehouten bovenste gedeelte van een vitrinekast. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

1518. Schilderij, P. Sterkenburg

Schilderij, olieverf op doek, Zuiderzee, linksonder gesigneerd P. Sterkenburg.

Huidig bod: € 360

9725 CT Groningen