Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
1501. Eetkamertafel
Grenenhouten eetkamertafel met twee laden. Vierde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1502. Kerststal figuren
Kerststal figuren, polychroom geschilderd gipsen beeldjes. Midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
1503. Fauteuils, Art Deco
Twee zwarte Art Deco stoelen met vinyl bekleding en houten applicaties. Midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1504. Plaquette, Kunstacademie
Gipsen floraal gedecoreerde plaquette afkomstig uit een Kunstacademie, 19e eeuw.
Huidig bod: € 10
1505. Plaquette, Kunstacademie
Gipsen floraal en putto gedecoreerde plaquette afkomstig uit een Kunstacademie, 19e eeuw.
Huidig bod: € 5
1506. Plaquette, Kunstacademie
Gipsen botanisch gedecoreerde plaquette afkomstig uit een Kunstacademie, 19e eeuw.
Startbod: € 5
1507. Crucifix
Gegoten composiet Jezusbeeld in hout optiek op eikenhouten kruis. Groter model crucifix, midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1509. Houtsneden, Kea Homan
Twee houtsneden getiteld '' ‘t ruige veld 50 jaar” van Kea Homan (1939-2024). Linker druk vermelding handdruk en oplagenummer 25/140. Rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd December 1988.
Startbod: € 5
1510. Spuitflessen
Vier glazen spuitflessen met metalen spuitmontuur. Geëtste firma namen uit België en Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 25
1511. Keukenset, Dom Keramik Limburg
Vijfdelige keukenset Staffel Dom Keramik, Limburg bestaande uit azijn- en oliefles en drie voorraadpotten met houten deksel. Duitsland, jaren 50.
Startbod: € 5
1512. Whisky flessen, Royal Doulton en Beswick
Porseleinen Whisky flessen naar ontwerp van John G. Tonque, uitgevoerd door Royal Doulton en Beswick. Engeland, jaren 70.
Startbod: € 5
1513. Spuitflessen
Vijf glazen spuitflessen met aluminium/metalen montuur. Geëtste firma namen uit België en Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 25
1514. Secretaire, Biedermeier
Mahoniehouten Hollands Beidermeier secretaire a abattant met leder ingelegd schrijfvlak. Eind 19e eeuw.
Startbod: € 5
1515. Tafel, Fristho
Palissanderhouten design eetkamertafel naar ontwerp van Inger Klingenberg en uitgevoerd door meubelfabriek Fristho, Franeker. Uitschuifbare tafel met inlegblad, modelnaam Eetkamertafel 160. Made in Holland, jaren 60.
Startbod: € 5
1516. Bakbarometer, A.M. Polak Winschoten
Nederlandse mahoniehouten Louis Seize bakbarometer met timpaan kap inclusief thermometer door A.M. Polak, Winschoten. Omstreeks 1850.
Huidig bod: € 25
1517. Vitrinekast
Mahoniehouten bovenste gedeelte van een vitrinekast. Eind 19e eeuw.
Huidig bod: € 5
1518. Schilderij, P. Sterkenburg
Schilderij, olieverf op doek, Zuiderzee, linksonder gesigneerd P. Sterkenburg.
Huidig bod: € 360
9725 CT Groningen