Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
1491. Beren, Steiff
Twee ijsbeertjes en een wit beertje van Steiff, gemerkt met gouden Knopf in het oor. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1492. Pikhouweel, Felix Ralling Hammerwerk
Pikhouweel, model Himalaya pickles Kuno Rainer, van Felix Ralling Hammerwerk Fulpmes. Gemerkt en Made in Austria, tezamen met lederen beschermingshoes. Dit model stamt qua ontwerp uit de jaren 30.
Startbod: € 5
1493. Vogels, Steiff
Elf Steiff vogeltjes, waaronder pinguïns, kuikens en zwaan, meerdere gemerkt met gouden Knopf en label. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.
Startbod: € 5
1494. Nanking kom, China
Chinese porseleinen Nanking kom met famille verte decor van draak, griffioen en onsterfelijken met craquelé glazuur. Republiek Periode, 1912-1949.
Startbod: € 5
1495. Theekopjes en schotels, China
Vier Chinees porseleinen famille rose theekopjes en schotels met floraal decor. China, 18e eeuw.
Startbod: € 5
1496. Kop-en-schotels, China, Kangxi periode
Drie porseleinen Kangxi kop-en-schotels met Imari kleurenpalet voorzien van een decor van een tuin met vogel in een boom. Omstreeks 1710.
Startbod: € 5
1497. Vogels, Steiff
Negen Steiff vogeltjes waaronder een raaf en specht. Velen met gouden Knopf en label. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.
Startbod: € 5
1498. Trekpotje, China, Kangxi periode
Chinees porseleinen handbeschilderd trekpotje uit de Kangxi periode. China, 18e eeuw.
Startbod: € 5
1499. Lot Steiff en Schuco
Dieren van Steiff met een Timothy Q. muis, een aap en teddy clown beer. Tevens een haas Biggo Bello met geluid van Schuco. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.
Startbod: € 5
1500. Theekommen, China, Kangxi periode
Zes Chinese theekommen uit de Kangxi periode, kapucijner achterzijde en handgeschilderde Imari decoratie aan de binnenzijde. 18e eeuw.
Startbod: € 5
1501. Eetkamertafel
Grenenhouten eetkamertafel met twee laden. Vierde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1502. Kerststal figuren
Kerststal figuren, polychroom geschilderd gipsen beeldjes. Midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1503. Fauteuils, Art Deco
Twee zwarte Art Deco stoelen met vinyl bekleding en houten applicaties. Midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1504. Plaquette, Kunstacademie
Gipsen floraal gedecoreerde plaquette afkomstig uit een Kunstacademie, 19e eeuw.
Startbod: € 5
1505. Plaquette, Kunstacademie
Gipsen floraal en putto gedecoreerde plaquette afkomstig uit een Kunstacademie, 19e eeuw.
Startbod: € 5
1506. Plaquette, Kunstacademie
Gipsen botanisch gedecoreerde plaquette afkomstig uit een Kunstacademie, 19e eeuw.
Startbod: € 5
1507. Crucifix
Gegoten composiet Jezusbeeld in hout optiek op eikenhouten kruis. Groter model crucifix, midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1510. Spuitflessen
Vier glazen spuitflessen met metalen spuitmontuur. Geëtste firma namen uit België en Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.
Startbod: € 5
1511. Keukenset, Dom Keramik Limburg
Vijfdelige keukenset Staffel Dom Keramik, Limburg bestaande uit azijn- en oliefles en drie voorraadpotten met houten deksel. Duitsland, jaren 50.
Startbod: € 5
1512. Whisky flessen, Royal Doulton en Beswick
Porseleinen Whisky flessen naar ontwerp van John G. Tonque, uitgevoerd door Royal Doulton en Beswick. Engeland, jaren 70.
Startbod: € 5
1513. Spuitflessen
Vijf glazen spuitflessen met aluminium/metalen montuur. Geëtste firma namen uit België en Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.
Startbod: € 5
1514. Secretaire, Biedermeier
Mahoniehouten Hollands Beidermeier secretaire a abattant met leder ingelegd schrijfvlak. Eind 19e eeuw.
Startbod: € 5
1515. Tafel, Fristho
Palissanderhouten design eetkamertafel naar ontwerp van Inger Klingenberg en uitgevoerd door meubelfabriek Fristho, Franeker. Uitschuifbare tafel met inlegblad, modelnaam Eetkamertafel 160. Made in Holland, jaren 60.
Startbod: € 5
1516. Bakbarometer, A.M. Polak Winschoten
Nederlandse mahoniehouten Louis Seize bakbarometer met timpaan kap inclusief thermometer door A.M. Polak, Winschoten. Omstreeks 1850.
Startbod: € 5
9725 CT Groningen