Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december

1376. Vaas, Johan van Loon

Matzwart geglazuurde porseleinen vaas met oren naar ontwerp van Johan van Loon, gefabriceerd door Rosenthal Germany, uit de Studio-Line. Aan de onderzijde gemerkt en genummerd. Duitsland, jaren 80/90.

Startbod: € 5

1377. Klokkast

Franse vruchtenhouten klokkast voor comtoiseklok. Frankrijk, eind 19e eeuw.

Startbod: € 5

1378. Theekast

Eikenhouten rondom beglaasde theekast met los dienblad. Jaren 20/30.

Startbod: € 5

1379. Schoolkaart Deltaplan

Schoolkaart getiteld “Deltaplan” uit 1956.

Startbod: € 5

1380. Vloerlamp, Duitsland

Vintage Duitse vloerlamp met verchroomde lampenvoet en plexiglazen beige lampenkap. Vermelding DBGM Pat. Angemeldet, (Duitsland), jaren 70.

Startbod: € 5

1381. Wandelstokken

Vier houten wandelstokken; drie exemplaren met een inwendige paraplu en een Alpen wandelstok. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1382. Hanglamp

Chinoiserie lampion hanglamp met bronskleurig montuur. Glas gedecoreerd met pauw in kersenbloesem en bamboestokken. Eerste kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1383. Curiosa

Convoluut curiosa met lampen, lampenkappen, glazen onderzetters, tafelnummeringen en meer. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1384. Kroonluchter

Boheemse messing en kristallen kroonluchter met drie lichtpunten. Tsjechoslowakije, derde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1385. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer een aardewerken schaal, houten olifanten, twee prenten en meer. Eind 20e eeuw

Startbod: € 5

1386. Schoolkaart Amsterdam

Schoolkaart getiteld “Het havengebied van Amsterdam omstreeks 1950, Het havengebied van Amsterdam in de huidige tijd”. Uitgegeven omstreeks 1965.

Startbod: € 5

1387. Kroonluchter

Boheemse messing en kristallen kroonluchter met acht lichtpunten. Gemerkt met sticker, derde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1388. Schoolkaart The Times World Political Wall Map

Wereldkaart “The Times World Political Wall Map” uitgegeven door Bartholomew, U.K. in 1993.

Startbod: € 5

1389. Hanglamp, Art Deco

Art Deco glas-in-loodhanglamp met facet geslepen glasinzet. Tweede kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1390. Kopergravure Hunsingo

Handgekleurde kopergravure van “Hunsingo, Nro 637” uit de uitgave "Schauplatz der fünf Theile der Welt" uitgegeven door Franz Johann Joseph von Reilly omstreeks 1790.

Huidig bod: € 5

1391. Armbanden, Afrika

Vijf tribale armbanden; bronzen, messing en een getordeerd ijzeren band. Afrika, 20e eeuw.

Startbod: € 5

1392. Boek - Het Binnenhof 1879, Arnold Ising

Boek getiteld “Het Binnenhof te ‘s Gravenhage in plaat en schrift” bewerkt door Arnold Ising en uitgegeven door H.C. Susan & C.H. Zoon in 1879.

Startbod: € 5

1393. Poppen

Drie porseleinen poppen in marine kledij, waaronder een pop uit The Promenade Collection met de naam Anne-A D2751 en twee merkloze poppen. Vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1394. Prent

Fotografische prent met surrealistische voorstelling van vouw in balletpak door G. van Veen. 21e eeuw.

Startbod: € 5

1395. Plaatsjesalbums Verkade

Acht Verkade plaatjesalbums, voornamelijk uitgaven van Jac. P. Thijsse en Van Laren. Onder andere de edities Lente, Zomer en Herfst in de eerste druk.

Startbod: € 5

1396. Plaatjesalbums

Convoluut met zeven plaatjesalbums, waaronder:
Verzamelalbum van plaatjes der Schoonste Plekjes van ons land, gemaakt voor Margarinehandel Het Wapen van Brielle, ca 1930.
Hierbij diverse plaatjesalbums, grotendeels van Jac. P. Thijsse, waaronder Lente, Zomer en Herfst in eerste druk.

Startbod: € 5

1397. Sabel

Cavalerie sabel met leder omwonden grip, model M 1895. Begin 20e eeuw.

Startbod: € 5

1398. Luit gitaar, Afrika

Keniaanse luit gitaar van hout en leder. Kamba of Akamba stam, Afrika, midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1399. Schilderij, Pioch

Schilderij door Pioch (Olivier Piechon, Frankrijk 1980), gemengde techniek op papier. Gesigneerd, verso informatie en gedateerd april 2019. Verso authenticiteitsverklaring door Olivier Piechon.
Collectie Galerie Muskee Groningen.

Startbod: € 5

1400. Kruiken

Twee aardewerken kruiken met handvat voorzien van een zoutglazuur. 19e eeuw.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen