Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december

1351. Vaas, Mobach

Donkergroene vaas met lusterglazuur aan de binnenzijde van Mobach, Utrecht naar ontwerp van Johan Soesbergen. Aan de onderzijde gesigneerd en gemonogrammeerd. Uit de Mobach serie "collectie Soesbergen", jaren 90

Startbod: € 5

1352. Lot curiosa

Convoluut munten nationaal en internationaal, medailles en ringen. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1353. Dekseldoosje, Japan

Japans porseleinen polychroom geglazuurde dekseldoos gedecoreerd met man in traditionele kledij. Japan, midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1354. Kopergravures Leeuwarden

Twee kopergravures; een kleuren en een zwart-wit gravure Leeuwarden “La maison de Ville de Lewarde” door Jacobus Harrewijn. Omstreeks 1697.

Startbod: € 5

1355. Vaas, Roger Guérin

Beige geglazuurde aardewerken vaas naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding modelnummer R080. Vervaardigd in België, jaren 30.

Huidig bod: € 5

1356. Propaganda poster 1980, Sovjet-Unie

Russische propaganda poster uit 1980 met de tekst "Religie is het opium van het volk. Ontwerp I. Sychev. P. Geyvandov ZHARINOV". Uitgeverij Plakat, 1980. Drukkerij van de uitgeverij Sots. Charkovsjtsjina.

Startbod: € 5

1357. Vaas, Kristina Riska

Porseleinen vaas naar ontwerp van Kristina Riska en uitgevoerd door Arabia. Modelnaam “Zone”. Finland, jaar van ontwerp 1998.

Startbod: € 5

1358. Zilveren armbanden

Acht zilveren armbanden met diverse keuren. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1359. KLM huisjes

Zeven Delftsblauwe keramieken KLM huisjes, business class gift, nummers 5, 24, 25, 33, 54, 80 en 81. Fabrikant Royal Goedewaagen, vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1360. Zilveren bestek, Van Kempen

Zes zilveren lepels en zes vorken met rondfilet. Gemerkt meesterteken VK (Van Kempen), lopende leeuw 2, minervakop met een B (Utrecht) en jaarletter X (1932). Gegraveerd met monogram.

Startbod: € 5

1361. Piëdestal met cache-pot, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Keramieken piëdestal met bijpassende cache-pot en schotel door Plateelbakkerij Zuid-Holland, decornaam Papaver. Aan de onderzijde gemerkt met vermelding Papaver 121 en initiaal plateelschilder. Gouda, jaren 30.

Startbod: € 5

1362. Geweer

Mauser-Vergueiro grendelgeweer, ontworpen in 1904 door José Alberto Vergueiro. Midden 20e eeuw

Startbod: € 5

1363. Schoolkaart Zuiderzee

Schoolkaart van de “Afsluiting en gedeeltelijke droogmaking van de Zuiderzee” uitgegeven door de Stichting School en Bedrijf, Den Haag in 1959.

Startbod: € 5

1364. Theekast

Eikenhouten rondom beglaasde theekast met los dienblad. Jaren 20/30.

Startbod: € 5

1365. Zilveren munten

Zilveren munten bestaande uit drie zilveren 10 gulden munten uit 1970 en twee zilveren guldens uit 1967 en 1968.

Startbod: € 5

1366. Zilveren fotolijst

Sterling zilveren fotolijst, gemerkt 925. Jaren 70/80.

Startbod: € 5

1367. Schoolkaart WOII

Schoolkaart getiteld “Laatste gevecht aan de Grebbelinie”; Huzaren en Marechaussee's verdedigen het viaduct te Rhenen, Mei 1940. Midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1368. Zilveren tabakspot en komfoor

Zilveren tabakspot en pijpkomfoor. Voorzien van meerdere keuren, jaarletter X (1857).

Startbod: € 5

1369. Schoolkaart Curaçao

Schoolkaart getiteld “Koenoekoelandschap met landhuis. Curaçao” uitgegeven door Dijkstra's uitgeverij te Zeist. Midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1370. Vaas, Roger Guérin

Geglazuurde aardewerken vaas naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gemerkt met vermelding modelnummer B11. Vervaardigd in België jaren 40.

Startbod: € 5

1371. Beeldjes

Drie keramieken beeldjes van muizen, een porseleinen beeldje Royal Copenhagen, gemerkt Denmark en modelnummer 511 en twee aardewerken beeldjes gemerkt SB Amsterdam. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1372. Lot zilver

Convoluut zilver bestaande uit twee vaasjes, een zoutvaatje, twee parfumflesjes en een lepel. Voorzien van verschillende keuren, 20e eeuw.

Startbod: € 5

1373. Schoolkaart Rotterdam

Schoolkaart getiteld “Het havengebied van Rotterdam gedurende de tweede wereldoorlog” en “Het havengebied van Rotterdam in de huidige tijd”. Jaren 60.

Startbod: € 5

1374. Beelden, Afrika

Twee houten beelden van groepen Afrikaanse vrouwen. Botswana, begin 21e eeuw.

Startbod: € 5

1375. Noh masker, Japan

Houten Noh masker met beweegbare onderkaak, onderdeel van het Noh theater. Japan, eerste helft 20e eeuw.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen