Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
1326. Tabaksbuidel met pijphouder
Lederen Japanse tabaksbuidel met gevlochten pijphouder met tussenliggende agaat. Edo periode, omstreeks 1850.
Startbod: € 5
1327. Prent
Fotografische prent met surrealistische voorstelling door G. van Veen, 21e eeuw.
Startbod: € 5
1328. Zilveren lepeldoos 1853
Zilveren lepeldoos staande op bolpootjes, bovenkant met geciseleerde bewerking. Zichtbaar gemerkt met jaarletter T (1853).
Startbod: € 5
1329. Murano glazen, Gino Cenedese
Twee kristallen Murano helderkleurige glazen door glasblazer Gino Cenedese. Met origineel label onderzijde. Venetië, omstreeks 1980-1985.
Startbod: € 5
1330. Vaas, Joke Stroes
Keramieken groene taps toelopende vaas naar ontwerp van Joke Stroes (1942-2000) en uitgevoerd door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en gemonogrammeerd. Jaren 60/70.
Startbod: € 5
1331. Kaarsenstandaards, Frits Nagel
Vijf vintage verchroomde metalen stapelbare kaarsenstandaards naar ontwerp van Frits Nagel en uitvoering BMF. Duitsland jaren 70.
Startbod: € 5
1332. Poppenhuis klaslokaal
Houten speelgoed klaslokaal met meubelset en schoolbord. Midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1333. Art Deco vaas
Zwarte glazen Art Deco vaas met grijze en gouden kleurbanen. Geproduceerd door Scailmont, originele sticker vermelding Mimosa. België, jaren 30/40.
Startbod: € 5
1334. Vaas, Mobach
Keramieken vaas met groen-grijs-mintkleurige glazuur van Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt Mobach Utrecht, jaren 30/40.
Startbod: € 5
1335. Wandplaquette
Keramieken wandplaquette met handbeschilderd fantasievol decor. Anoniem, 21e eeuw.
Startbod: € 5
1336. Fruitschaal, Frankrijk
Tinnen Franse fruitschaal gedecoreerd met fruit op de rand. Aan de onderzijde gemerkt met drie keuren. Frankrijk, midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1337. Lot zilver
Convoluut zilver met onder meer servetringen, slabestek met hoorn, asbak, lepels en kandelaar. Gemerkt met verschillende keuren. 20e eeuw.
Startbod: € 5
1338. Vaas, Roger Guérin
Bruin-beige geglazuurde aardewerken vaas naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding modelnummer R025. Vervaardigd in België, jaren 30/40. Betreft een groter formaat vaas.
Startbod: € 5
1339. Vruchtbaarheidspop Namchi, Afrika
Houten Namchi vruchtbaarheidspop gedecoreerd met kralen en schelpen. Poppen als deze werden door jonge meisjes met zich meegedragen en verzorgd als voorbereiding op het moederschap. Kameroen, 20e eeuw.
Startbod: € 5
1340. Houtsnede, J.E. van der Griendt
Houtsnede getiteld "Groningen, ‘t voormalig Klein Poortje” met Steentilbrug door J.E. van der Griendt. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1978.
Startbod: € 5
1341. Lakwerk kom met deksel, Japan
Japans houten groene lakwerk kom met deksel, goudkleurig gedecoreerd met persoon in landschap. Meiji periode, omstreeks 1900.
Startbod: € 5
1342. Wandmasker, Indonesië
Houtgestoken Balinees wandmasker. Indonesië, midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1343. Bootje, Art Deco
Houten Art Deco driemaster met verchroomde masten en zeilen. Jaren 40-50.
Startbod: € 5
1344. Gouden horloge, Lefrères
14 karaat gouden dameshorloge gemerkt Lefrères, voorzien van een Swiss Made Quartz uurwerk. Goud gemerkt 14 K, 0,585. Jaren 80.
Startbod: € 5
1345. Vaas, Art Deco
Keramieken Art Deco vaas met een zwart banddecor met gestileerde vrouwen. Aan de onderzijde gemerkt KTP, genummerd 11-03, Holland. Model vaas bekend uit de literatuur Kennemerland Velsen, omstreeks 1930.
Startbod: € 5
1346. Wandmasker, Noord-Afrika
Keramieken geglazuurd wandmasker met op de achterzijde een Arabische tekst. Noord-Afrika, derde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1347. Lot naaigerei
Benen naaigerei met twee zilveren naaldenkokers, beide voorzien van keuren. Tevens een handschoenspanner en houten naaldenkoker. 20e eeuw.
Startbod: € 5
1348. Murano vaas
Kristallen kobaltblauwe Murano vaas met vlekdecor, model fazzoletto. Wegeslepen pontil onderzijde, Venetië, jaren 60/70.
Startbod: € 5
1349. Propaganda poster 1976, Sovjet-Unie
Propaganda poster Sovjet-Unie uit 1976 met de tekst "HET IS NIET GENOEG OM EEN ECHTE GEAVANCEERDE WERKNEMER TE ZIJN, ALLEEN HARD WERKEN EN ZORGEN VOOR HET GEMEENSCHAPPELIJKE WERK". Uitgeverij Plakat, 1976.
Startbod: € 5
1350. Art Deco boekensteun, Liezen
Polychroom geglazuurde Art Deco boekensteun door Liezen (Alpenländische Kunstkeramik Liezen). Aan de onderzijde gemerkt Liezen, Austria en vermelding van modelnummer 305. Oostenrijk, 1930-40.
Startbod: € 5
9725 CT Groningen