Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december

1326. Tabaksbuidel met pijphouder

Lederen Japanse tabaksbuidel met gevlochten pijphouder met tussenliggende agaat. Edo periode, omstreeks 1850.

Startbod: € 5

1327. Prent

Fotografische prent met surrealistische voorstelling door G. van Veen, 21e eeuw.

Startbod: € 5

1328. Zilveren lepeldoos 1853

Zilveren lepeldoos staande op bolpootjes, bovenkant met geciseleerde bewerking. Zichtbaar gemerkt met jaarletter T (1853).

Startbod: € 5

1329. Murano glazen, Gino Cenedese

Twee kristallen Murano helderkleurige glazen door glasblazer Gino Cenedese. Met origineel label onderzijde. Venetië, omstreeks 1980-1985.

Startbod: € 5

1330. Vaas, Joke Stroes

Keramieken groene taps toelopende vaas naar ontwerp van Joke Stroes (1942-2000) en uitgevoerd door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en gemonogrammeerd. Jaren 60/70.

Startbod: € 5

1331. Kaarsenstandaards, Frits Nagel

Vijf vintage verchroomde metalen stapelbare kaarsenstandaards naar ontwerp van Frits Nagel en uitvoering BMF. Duitsland jaren 70.

Startbod: € 5

1332. Poppenhuis klaslokaal

Houten speelgoed klaslokaal met meubelset en schoolbord. Midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1333. Art Deco vaas

Zwarte glazen Art Deco vaas met grijze en gouden kleurbanen. Geproduceerd door Scailmont, originele sticker vermelding Mimosa. België, jaren 30/40.

Startbod: € 5

1334. Vaas, Mobach

Keramieken vaas met groen-grijs-mintkleurige glazuur van Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt Mobach Utrecht, jaren 30/40.

Startbod: € 5

1335. Wandplaquette

Keramieken wandplaquette met handbeschilderd fantasievol decor. Anoniem, 21e eeuw.

Startbod: € 5

1336. Fruitschaal, Frankrijk

Tinnen Franse fruitschaal gedecoreerd met fruit op de rand. Aan de onderzijde gemerkt met drie keuren. Frankrijk, midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1337. Lot zilver

Convoluut zilver met onder meer servetringen, slabestek met hoorn, asbak, lepels en kandelaar. Gemerkt met verschillende keuren. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1338. Vaas, Roger Guérin

Bruin-beige geglazuurde aardewerken vaas naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding modelnummer R025. Vervaardigd in België, jaren 30/40. Betreft een groter formaat vaas.

Startbod: € 5

1339. Vruchtbaarheidspop Namchi, Afrika

Houten Namchi vruchtbaarheidspop gedecoreerd met kralen en schelpen. Poppen als deze werden door jonge meisjes met zich meegedragen en verzorgd als voorbereiding op het moederschap. Kameroen, 20e eeuw.

Startbod: € 5

1340. Houtsnede, J.E. van der Griendt

Houtsnede getiteld "Groningen, ‘t voormalig Klein Poortje” met Steentilbrug door J.E. van der Griendt. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1978.

Startbod: € 5

1341. Lakwerk kom met deksel, Japan

Japans houten groene lakwerk kom met deksel, goudkleurig gedecoreerd met persoon in landschap. Meiji periode, omstreeks 1900.

Startbod: € 5

1342. Wandmasker, Indonesië

Houtgestoken Balinees wandmasker. Indonesië, midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1343. Bootje, Art Deco

Houten Art Deco driemaster met verchroomde masten en zeilen. Jaren 40-50.

Startbod: € 5

1344. Gouden horloge, Lefrères

14 karaat gouden dameshorloge gemerkt Lefrères, voorzien van een Swiss Made Quartz uurwerk. Goud gemerkt 14 K, 0,585. Jaren 80.

Startbod: € 5

1345. Vaas, Art Deco

Keramieken Art Deco vaas met een zwart banddecor met gestileerde vrouwen. Aan de onderzijde gemerkt KTP, genummerd 11-03, Holland. Model vaas bekend uit de literatuur Kennemerland Velsen, omstreeks 1930.

Startbod: € 5

1346. Wandmasker, Noord-Afrika

Keramieken geglazuurd wandmasker met op de achterzijde een Arabische tekst. Noord-Afrika, derde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1347. Lot naaigerei

Benen naaigerei met twee zilveren naaldenkokers, beide voorzien van keuren. Tevens een handschoenspanner en houten naaldenkoker. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1348. Murano vaas

Kristallen kobaltblauwe Murano vaas met vlekdecor, model fazzoletto. Wegeslepen pontil onderzijde, Venetië, jaren 60/70.

Startbod: € 5

1349. Propaganda poster 1976, Sovjet-Unie

Propaganda poster Sovjet-Unie uit 1976 met de tekst "HET IS NIET GENOEG OM EEN ECHTE GEAVANCEERDE WERKNEMER TE ZIJN, ALLEEN HARD WERKEN EN ZORGEN VOOR HET GEMEENSCHAPPELIJKE WERK". Uitgeverij Plakat, 1976.

Startbod: € 5

1350. Art Deco boekensteun, Liezen

Polychroom geglazuurde Art Deco boekensteun door Liezen (Alpenländische Kunstkeramik Liezen). Aan de onderzijde gemerkt Liezen, Austria en vermelding van modelnummer 305. Oostenrijk, 1930-40.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen