Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
1301. Ets, Edwin Brandt
Ets getiteld "Riet (2)" door Edwin Brandt (1942). Linksonder gesigneerd E. Brandt en gedateerd 1981, rechtsonder vermelding eigen druk en oplagenummer 18/30.
Startbod: € 5
1302. Grafische druk, Sjouke Heins
Grafische druk van grazende koeien voor een boerderij door Sjouke Heins (1948-2020). Rechtsonder gesigneerd Heins, gedateerd 1998 en vermelding van het oplagenummer 91/200.
Startbod: € 5
1303. Schilderij
Schilderij van een zeegezicht bij zwaar weer, olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1304. Aquarel, Gabriel Brun-Buisson
Aquarel van een Zuid-Frans huis met deuropening en trapportaal door Gabriel Brun-Buisson (Frankrijk, 1883-1959). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1932.
Startbod: € 5
1305. Grafisch werk, Esther van Dijk
Blinddruk getiteld “Het Gat”, unica 1/1 door Esther van Dijk (1971). Blinddruk, mixed media. Linksonder gemonogrammeerd EVD. Verso informatie met signatuur en datering 2020.
Startbod: € 5
1306. Herdenkingspenningen
Drie herdenkingspenningen; een koperen medaille met afbeelding van Wilhelmina. Eerste prijs Slingerbal 1931. Een bronzen medaille met afbeelding van een harpspeler. Festival Concordia, Loon op Zand 1930. Verzilverde Jugendstil penning “Gratitude” door Geo Verbanck (1881-1961) Gent, België, omstreeks 1935.
Startbod: € 5
1307. Wandtegel, Lisa Larson
Keramieken wandtegel naar ontwerp van Lisa Larson, modelnaam “Sunflower”. Rechtsonder in de tegel gesigneerd Lisa L, gefabriceerd bij Gustavsberg in Zweden. Ontwerp eind jaren 60.
Startbod: € 5
1308. Reliëf prent, Gloria Echavarria
Reliëf print getiteld “Ingenieursbureau Het Noorden” van Gloria Echavarria. Rechtsonder met potlood gesigneerd met vermelding van oplagenummer 1/15 en datering december 1981.
Startbod: € 5
1309. Beeld, Art Deco
Art Deco bronskleurig beeld getiteld “De Bowler” uitgevoerd in een zinklegering, staande op een marmeren basement. Jaren 50.
Startbod: € 5
1310. Medailles
Twee medailles waaronder een goudkleurige koperen penning met afbeelding van classicistische dame met krans, verso vermelding prijs Internationale Zangwedstrijd Heerlen Augustus 1926. Daarbij een goudkleurige Jugendstil penning, eerste kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1311. Kleurenets, Maja Tent
Kleurenets zonder titel door Maja Tent, linksonder voluit met potlood gesigneerd en gedateerd 1988.
Startbod: € 5
1312. Meerkoet, Irene Maas
Keramieken meerkoet door Irene Maas, getiteld "Meerkoet 9". Meerkoet kop is afneembaar en kan gedraaid worden, het lichaam is hol vanbinnen. Aan de onderzijde gesigneerd en gedateerd 1991.
Startbod: € 5
1313. Schaal, Art Deco
Kristallen grijs gematteerde Art Deco schaal met geëmailleerde rozen decor. Twee maal gemonogrammeerd SEH en VD. Frankrijk, jaren 30.
Startbod: € 5
1314. Vaasje, Art Deco
Glazen Art Deco vaasje in fumé kleurslag. België, omstreeks 1930.
Startbod: € 5
1315. Ets, Etienne Bosch
Ets “Gezicht op Rome” door Etienne Bosch (1863-1933). Rechtsonder met potlood gesigneerd en links getiteld. Eind 19e eeuw.
Startbod: € 5
1316. Wandmasker, Art Studio Nieuport
Donkerbruin keramieken wandmasker, Afrikaanse vrouwengezicht door Art Studio Nieuport. Aan de binnenzijde gesigneerd, jaren 60.
Startbod: € 5
1317. Gouden ringen
Twee 18 karaat gouden trouwringen met inscriptie, gemerkt 750/1000, 20e eeuw..
Startbod: € 5
1318. Hyacintvazen
Drie glazen hyacintvazen in de kleuren blauw en donkergroen, groene hyacintvaas met verticale ribbelwerking. Derde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1319. Lakwerk serveerblad, Japan
Japans houten lakwerk serveerblad; goudkleurig gedecoreerd met botanisch decor met vlinders. Meiji periode, omstreeks 1900.
Startbod: € 5
1320. Lithografie, Paul Lauters
Kleurenlithografie getiteld “Gezicht op den weg van Kema naar Tondano” door Paul Lauters (1806-1875). Uitgegeven door C.W. M. Van de Velde, tweede helft 19e eeuw.
Startbod: € 5
1321. Beelden Masai
Twee polychrome resincomposiet Masai beelden “Kamaou” en “Chiumbo” uit de serie Soul Journeys. Gemerkt aan de onderzijde en gedateerd 2000.
Startbod: € 5
1322. Zilveren armband en ring
Zilveren armband en ring met tortoise uitstraling, gekeurd 800. Vierde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1323. Vaas, Jan van der Vaart
Zwarte, deels biscuit porseleinen vaas naar ontwerp van Jan van der Vaart (1931-2000). Modelnaam “Prego", uitvoering Rosenthal, Duitsland. Ontwerp stamt uit 1990.
Startbod: € 5
1324. Inkttekening, Geert Schreuder
Oost-Indische inkttekening van Onstwedde met de Nicolaaskerk door Geert Schreuder (1949). Rechtsonder gesigneerd Schreuder en gedateerd 1991.
Startbod: € 5
1325. Art Deco vaas, Erik Mornils
Keramieken groen gemêleerde Art Deco vaas naar ontwerp van Erik Mornils en gefabriceerd door Nittsjö Keramik. Aan de onderzijde gemerkt NS Sweden en vermelding van 855/13. Zweden, jaren 30.
Startbod: € 5
9725 CT Groningen