Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
1226. Hanglamp, Amsterdamse School
Messing Amsterdamse School hanglamp met beschilderde glazen plaatjes. Jaren 30.
Huidig bod: € 30
1227. Schilderij, Proze
Schilderij getiteld “Belles Deschamps” door de Franse gaffitikunstenaar Proze of Mr Proze (Orleans, 1972). Gemengde techniek op linnen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2019.
Collectie Galerie Muskee Groningen.
Startbod: € 5
1228. Barometer, Jugendstil
Jugendstil houten barometer met Duitse weersaanduiding en thermometer. Geheel met parelmoer oplegwerk, Duitsland, eerste kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
1229. Beeld, China
Chinees gestoken spekstenen beeld van heilige op hardstenen basement. Midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1230. Tapijten
Een geweven en vijf handgeknoopte wollen tapijten. 20e eeuw.
Startbod: € 5
1231. Nanking vaas
Porseleinen Nanking vaas met polychroom decor van krijgers en paarden in strijd. Vaas aan de onderzijde gemerkt, China, begin 1900.
Startbod: € 5
1232. Schilderij
Schilderij in expressionistische stijl van een accordeon spelende vrouw. Rechtsonder gemonogrammeerd J.W. en gedateerd ‘31.
Startbod: € 5
1233. Vaas
Aardewerken cilindrische vaas gedecoreerd met bomen. Anoniem, eind 20e eeuw.
Startbod: € 5
1234. Tapijten
Vier handgeknoopte wollen tapijten. 20e eeuw.
Startbod: € 5
1235. Lithografie, Georges Braque
Lithografie met banjo en hoed getiteld “ Nature morte au banjo” door Georges Braque (1882-1963). Linksonder gemonogrammeerd, gedrukt op Japans papier door A. Maegt, Paris. Literatuur: Catalogue raisonné Vallier pagina 301.
Huidig bod: € 5
1236. Glasobject
Murano stijl glazen object in de vorm van een druppel. Sommerso techniek, 21e eeuw.
Huidig bod: € 20
1237. Krekelvoederbakjes, China
Porseleinen krekelvoederbakjes. China, midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1238. Tapijten
Drie handgeknoopte wollen tapijten. 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
1239. Schilderij
Schilderij met abstracte compositie, acrylverf op spaanplaat. Anoniem, 21e eeuw.
Startbod: € 5
1240. Vijzel
Gietijzeren vijzel met stamper. Betreft een groter formaat vijzel. 20e eeuw.
Startbod: € 5
1241. Duivenklok
Duivenklok in houten behuizing, gemerkt Coulet Excelsior. Midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1242. Tafellamp
Aluminium industriële lamp met glazen lampenkap, gemodificeerd tot tafellamp. Midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1243. Tapijt
Handgeknoopt wollen Perzisch tapijt, 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
1244. Beeld, Afrika
Serpentine hardstenen beeld van een “Denker”. Afrika, 21e eeuw.
Startbod: € 5
1246. Tapijten
Zes wollen handgeknoopte tapijten. 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
1248. Schilderij, S. Rieborn
Schilderij van een interieur met kat. Olieverfschilderij op triplex, rechtsonder gesigneerd S. Rieborn. Midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1249. Aquarel
Aquarel van Hollands landschap met molen. Midden onderin gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
Startbod: € 5
1250. Aquarel
Aquarel van een boerderij met pad en hond. Rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
9725 CT Groningen