Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december

1226. Hanglamp, Amsterdamse School

Messing Amsterdamse School hanglamp met beschilderde glazen plaatjes. Jaren 30.

Huidig bod: € 30

1227. Schilderij, Proze

Schilderij getiteld “Belles Deschamps” door de Franse gaffitikunstenaar Proze of Mr Proze (Orleans, 1972). Gemengde techniek op linnen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2019.
Collectie Galerie Muskee Groningen.

Startbod: € 5

1228. Barometer, Jugendstil

Jugendstil houten barometer met Duitse weersaanduiding en thermometer. Geheel met parelmoer oplegwerk, Duitsland, eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

1229. Beeld, China

Chinees gestoken spekstenen beeld van heilige op hardstenen basement. Midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1230. Tapijten

Een geweven en vijf handgeknoopte wollen tapijten. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1231. Nanking vaas

Porseleinen Nanking vaas met polychroom decor van krijgers en paarden in strijd. Vaas aan de onderzijde gemerkt, China, begin 1900.

Startbod: € 5

1232. Schilderij

Schilderij in expressionistische stijl van een accordeon spelende vrouw. Rechtsonder gemonogrammeerd J.W. en gedateerd ‘31.

Startbod: € 5

1233. Vaas

Aardewerken cilindrische vaas gedecoreerd met bomen. Anoniem, eind 20e eeuw.

Startbod: € 5

1234. Tapijten

Vier handgeknoopte wollen tapijten. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1235. Lithografie, Georges Braque

Lithografie met banjo en hoed getiteld “ Nature morte au banjo” door Georges Braque (1882-1963). Linksonder gemonogrammeerd, gedrukt op Japans papier door A. Maegt, Paris. Literatuur: Catalogue raisonné Vallier pagina 301.

Huidig bod: € 5

1236. Glasobject

Murano stijl glazen object in de vorm van een druppel. Sommerso techniek, 21e eeuw.

Huidig bod: € 20

1237. Krekelvoederbakjes, China

Porseleinen krekelvoederbakjes. China, midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1238. Tapijten

Drie handgeknoopte wollen tapijten. 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

1239. Schilderij

Schilderij met abstracte compositie, acrylverf op spaanplaat. Anoniem, 21e eeuw.

Startbod: € 5

1240. Vijzel

Gietijzeren vijzel met stamper. Betreft een groter formaat vijzel. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1241. Duivenklok

Duivenklok in houten behuizing, gemerkt Coulet Excelsior. Midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1242. Tafellamp

Aluminium industriële lamp met glazen lampenkap, gemodificeerd tot tafellamp. Midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1243. Tapijt

Handgeknoopt wollen Perzisch tapijt, 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

1244. Beeld, Afrika

Serpentine hardstenen beeld van een “Denker”. Afrika, 21e eeuw.

Startbod: € 5

1245. Kelim

Handgeweven wollen kelim. Turkije, 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

1246. Tapijten

Zes wollen handgeknoopte tapijten. 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

1247. Jachtgeweer

Jachtgeweer, eerste helft 20e eeuw.

Startbod: € 5

1248. Schilderij, S. Rieborn

Schilderij van een interieur met kat. Olieverfschilderij op triplex, rechtsonder gesigneerd S. Rieborn. Midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1249. Aquarel

Aquarel van Hollands landschap met molen. Midden onderin gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

Startbod: € 5

1250. Aquarel

Aquarel van een boerderij met pad en hond. Rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen