Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december

1126. Sabel, Frankrijk

Franse infanterie sabel met messing handvat, gemerkt en gedateerd 1899. IJzer gemerkt Solingen, 19e eeuw.

Startbod: € 5

1127. Tafelklokken, Art Deco

Twee houten Art Deco tafelklokken, kleinere klok met bandintarsia en Junghans gemerkt. Duitsland, 1920/30

Startbod: € 5

1128. Schilderij, Pisetto

Schilderij van een Noord-Italiaans landschap met bergen en boten op het meer, olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd Pisetto. Italië, jaren 50/60.

Startbod: € 5

1129. Schilderij

Schilderij van een dame met halsketting, olieverfschilderij op linnen. Anoniem, midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1130. Foto Noord-Afrika

Sepiakleurige foto van bedoeïen met kamelen bij een waterput. Noord-Afrika, eerste helft 20e eeuw.

Startbod: € 5

1131. Kaart Burgundia Comitatus

Kaart van de Conventie of Burgundie getiteld “Burgundia Comitatus”, pagina uit een antiquarisch boek, pagina 379/380. 18e eeuw.

Startbod: € 5

1132. Dienbladen

Porseleinen dienblad met Zwiebelmuster decor en vernikkeld montuur met handvatten. Tevens een los porseleinen Art Deco inleg voor een dienblad. Tweede kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1133. Beeld

Bronzen beeld van een naakte achterover gebogen man. Aan de onderzijde naamsvermelding met nummering, eind 20e eeuw.

Startbod: € 5

1134. Katana zwaard, Japan

Katana zwaard, opgebouwd uit staal, hout, ijzer en kunststof. Japan, tweede helft 20e eeuw.

Startbod: € 5

1135. Karaffen

Drie kristallen karaffen waaronder een vierkant whisky karaf van Stuart Crystal, England, gemerkt aan de onderzijde. Daarbij twee geslepen likeur/wijn karaffen en een vierde glazen likeur karaf. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1136. Jardinière

Messing jardinière met Wapen van Den Haag op driespant voet. Decor van boten, gedecoreerd met dolfijnen, leeuwenkoppen en ringen. Omstreeks 1890.

Startbod: € 5

1137. Pot, Indonesië

Bronzen Balinese pot naar model van een rijstschaal, gedecoreerd met mythologische figuren. Indonesië, eind 19e eeuw.

Startbod: € 5

1138. Jugendstil stoelen, Jacob & Josef Kohn Wien

Vijf Jugendstil stoelen met velours bekleed door Jacob & Josef Kohn, Wenen. Aan de onderzijde gemerkt middels papieren label. Oostenrijk, eerste kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1139. Collier met gouden slot

Parel met koraal collier, zes-rijig met een 14 karaat gouden steekslot, gemerkt 585. Midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1140. Blik met inhoud

Voorraadblik gemerkt Paré Den Haag gevuld met ronde metalen bollen, verzilverde strooiers, geldkluisje, dekseldoosjes, sigaren- en sigarettenhouders, houten Schotse botervorm en een set met negen herdenkingsmunten uit de serie Ruimteavontuur. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1141. Beeld

Bronzen beeld getiteld “De business deal'' op rood marmeren voet. Beeld is gemonogrammeerd op de voet. Vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1142. Boeddha, Birma

Houten Birmese Boeddha met inlegwerk van glas en parelmoer, beeld voorzien van restanten van vergulding. Datering omstreeks 1920.

Startbod: € 5

1143. Onderzetters, Art Deco

Drie Art Deco porseleinen onderzetters met landschappelijk decor en vernikkeld Jugendstil montuur. Aan de onderzijde gemerkt en voorzien van modelnummers. Duitsland, jaren 20/30.

Startbod: € 5

1144. Klisteerspuiten

Twee klisteerspuiten, een messing en tinnen spuit met houten handgreep. Begin 20e eeuw.

Startbod: € 5

1145. Rookattributen

Zwarte ijzeren tabakspot en pijpkomfoor staande op leeuwenpootjes met goudkleurig decoratie, eind 19e eeuw. Daarbij een messing Amsterdamse School tabakspot van Daalderop (Tiel), jaren 30.

Startbod: € 5

1146. Gemberpotten

Zeven porseleinen polychroom beschilderde Chinese gemberpotten. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1147. Bekers

Vier tinnen Engelse pullen, pint en beker, deels met bronzen rand. Meerdere graveringen en keuren, waaronder een pub pint “Queen’s head, Greene, Sussex” Engeland, 19e eeuw.

Startbod: € 5

1148. Imari wandborden, Japan

Drie porseleinen handbeschilderde wandborden waaronder twee Gold Imari borden met voornamelijk floraal decor. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1149. Theekist en theebussen

Chinese houten theekist met twee compartimenten en parelmoer floraal en landschappelijk inlegwerk met vogels bovenzijde. China, omstreeks 1900. Tevens twee Franse handbeschilderde porseleinen theebussen met stop, eind 19e eeuw.

Startbod: € 5

1150. Beeld

Bronzen beeld in abstract kubistische stijl van een tennisspeler. Aan de onderzijde met stift naamsvermelding en nummering, geen verdere merktekens. Vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen