Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december

1076. Schilderij, Willem van der Ven

Schilderij van een landschap met korenveld door Willem van der Ven (1898-1958). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder voluit gesigneerd, jaren 40/50.

Startbod: € 5

1077. Slagwapen, Nieuw-Caledonië

Houten slagwapen (Kanak Massue) van de Kanak stam, Nieuw-Caledonië. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1078. Murano vaas

Rode glazen Murano vaas in visvorm. Venetië, jaren 60/70.

Startbod: € 5

1079. Stoommachine attributen

Vijf metalen speelgoed attributen behorend bij een stoommachine door H. Langes Legetøj, Copenhagen, met onder andere een houtbewerkingsmachine en klophamer. Denemarken, jaren 50/60.

Startbod: € 5

1080. Icoon, Roemenië

Roemeens achter glas geschilderde icoon met afbeelding van Adam en Eva met serpent. Begin 20e eeuw.

Startbod: € 5

1081. Art Deco beeld, Porzellanmanufaktur Sitzendorf

Crèmekleurig porseleinen Art Deco beeld met goudaccenten van een staande dame door Porzellanmanufaktur Sitzendorf (Thüringen), Germany. Aan de onderzijde gemerkt kroon en S. Duitsland, jaren 30.

Startbod: € 5

1082. Zilveren bestek

Convoluut zilveren bestek met onder andere een vleesvork, sauslepel, twee opscheplepels, vork en vijf lepels. Diverse keuren, eerste helft 20e eeuw.

Startbod: € 5

1084. Vaasjes, Roger Guérin

Twee geglazuurde aardewerken vaasjes naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding modelnummers 060 en 08/A. Vervaardigd in België tussen 1927-1940.

Startbod: € 5

1085. Vaas, Art Nouveau

Groene keramieken Art Nouveau vaas met klaproos decor en goud accenten. Frankrijk, omstreeks 1910-20.

Startbod: € 5

1086. Zilveren bonbonmandje

Zilveren ajour bewerkt bonbonmandje. Gemerkt met meesterteken BM, lopende leeuw 2 en jaarletter D (1913).

Startbod: € 5

1087. Vaas

Glazen Gallé stijl camee vaas met een decor van zeilschepen. Gallé gemerkt, 20e eeuw

Startbod: € 5

1088. Vaasje, Art Nouveau

Bronskleurig metalen Art Nouveau vaasje met floraal decor en vergulde hengsels. Aan de onderzijde gemerkt Depose. Frankrijk, omstreeks 1900.

Startbod: € 5

1089. Zilveren halskettingen

Twee zilveren halskettingen, een langere schakelketting gekeurd 800 en een moderne design halsketting gekeurd zwaardje en 835. Vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1090. Vaas, Kjell Engman

Glazen vaas naar ontwerp van Kjell Engman, modelnaam "October" en uitgevoerd door Kosta Boda. Ongesigneerd, aan de zijkant een sticker van Kosta Boda, Zweden, begin jaren 90.

Startbod: € 5

1091. Snuff bottles, China

Drie kunststoffen snuff bottles met bronzen montuur. China, vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1092. Geweer, Erfurt

Militair geweer gemerkt met een kroontje en Erfurt 1915, maker Erfurt, type Kar98. WOI.

Startbod: € 5

1093. Serveerbord, onderzetters en drinkbeker, Corneille

Porseleinen serveerbord, negen onderzetters en drinkbeker met afbeeldingen van Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo, 1922-2010). Jaren 80/90.

Startbod: € 5

1094. Slot en sleutels

IJzeren deurslot met houten ombouw, tezamen met drie sleutels. 18e eeuw.

Startbod: € 5

1096. Schaal, Lisbeth Bartosova

Bruine aardewerken schaal met een decor van gestileerde pauwen naar ontwerp van Lisbeth Bartosova en uitgevoerd door Keramia Znaim. Hongarije, jaren 70.

Startbod: € 5

1097. Snuff bottles, China

Twee geëmailleerde messing snuff bottles. China, derde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1098. Bloempot, Sierd Visser

Polychroom geglazuurde aardwerken kerfsnede bloempot door Sierd Visser. Aan de onderzijde gemerkt en gedateerd 1998.

Startbod: € 5

1099. Scheepskatrollen

Twee groter formaat ijzer en houten scheepskatrollen. Omstreeks 1900.

Startbod: € 5

1100. Pasteltekening

Pasteltekening van een boerderij interieur met deur en trap. Anoniem, derde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1101. Vaas, Loetz

Kristallen schaumglas vaas naar ontwerp van Johannes Loetz, wit schuimglas met opgelegde gele glasdraden. Klostermühle, Bohemen, jaren 20/30.

Startbod: € 5

1102. Aquarel

Aquarel van meisje met kat en muis. Linksonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen