Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
1176. Vaas
Keramieken bolvaas voorzien van blauw-grijze glazuur. Anoniem, aan de onderzijde genummerd 1945-1.
Startbod: € 5
1177. Schotel, China. Kangxi periode
Chinees porseleinen schotel met floraal decor in Imari kleurstelling met goudaccenten voorzien van kapucijnerrand. Aan de onderzijde gesigneerd met Chinees karakter en dubbel ring. Kangxi periode, 18e eeuw.
Startbod: € 5
1178. Masker
Aardewerken Maya stijl wandmasker. Eind 20e eeuw.
Startbod: € 5
1179. Barometer
Messing bronskleurige barometer gedecoreerd met adelaar. Nederlandse weersaanduiding met thermometer, begin 1900.
Startbod: € 5
1180. Vijzel
Gietijzeren vijzel en stamper, aan de zijkant vermelding 20K. Betreft een vijzel op groot formaat, te dateren omstreeks 1850.
Startbod: € 5
1181. Geweer Mosin Nagant
Russisch geweer, type Mosin Nagant (M91). WOI periode.
Startbod: € 5
1182. Zakhorloges
Een 14 karaat gouden dames zakhorloge gekeurd 585 en een zilveren heren zakhorloge gekeurd 800. Eerste helft 20e eeuw.
Startbod: € 5
1183. Lot zilver
Convoluut zilver met theelepels, vaasje, vorken, strooilepel en suikerlepels. Op verschillende wijzen gekeurd, 20e eeuw.
Startbod: € 5
1184. Art Deco theeservies, Gero
Vijfdelig verzilverd metalen Art Deco theeservies "Model 1168", bestaande uit theepot, suikerpot, melkkannetje, lepelvaasje en dienblad naar ontwerp van Georg Nilsson, jaren 20, uitvoering Gero (Zeist). Aan de onderzijde gemerkt. Daarbij een verzilverende sigarettenkoker.
Startbod: € 5
1185. Tuinbeelden
Twee betonnen leeuwen tuinbeeldjes met schild. Vierde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1186. Beelden, China
Vier aardewerken polychroom geglazuurde Chinese wijsgeer en vissers beeldjes. 20e eeuw.
Startbod: € 5
1187. Wandborden en schaaltje
Twee keramieken borden; een groot formaat wandbord door de Porceleyne Fles gedecoreerd met molen en landschap met boot, aan de achterzijde gemerkt. Een Friesche Stedentocht wandbord uit 1941, Aurora (Workum) en een handbeschilderd schaaltje gedecoreerd met vogel door Tichelaar, Makkum. 20e eeuw.
Startbod: € 5
1188. Schilderij, Maya Wildevuur
Schilderij van de Waddenzee door Maya Wildevuur (1944-2023). Gemengde techniek, gebruikmakend van textiel op board. Rechtsonder gesigneerd M.L. Wildevuur en gedateerd 1983.
Startbod: € 5
1189. Schilderij, Otto Ernst Pelzer
Schilderij van landschap met zandweg en schuur door Otto Ernst Pelzer (Tsjechoslowakije, 1937). Gemengde techniek op papier, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1986.
Startbod: € 5
1190. Zilveren sieraden
Convoluut zilveren sieraden met armbanden, halskettingen, oorbellen, broches en ringen. Diverse keuren, 20e eeuw.
Startbod: € 5
1191. Schilderij, Maya Wildevuur
Schilderij van een damesportret door Maya Wildevuur (1944-2023). Gemengde techniek, gebruikmakend van textiel op board. Rechtsonder gesigneerd M.L. Wildevuur en gedateerd 1984.
Startbod: € 5
1192. Vaas, Valerya Likhacheva
Kristallen geslepen en gematteerde unica vaas naar ontwerp van Valerya Likhacheva en geproduceerd bij Kamenicky Senov Glassworks in Tsjechië. Aan de onderzijde gesigneerd, sticker en gedateerd 2018.
Startbod: € 5
1193. Prent
Prent van de kopergravure Augustus uit 'Twelve Months of Fruits', uitgeven door Robert Furber (1674-1756) gegraveerd door C. Du Bose, oorspronkelijk uit 1732 (kleurgravure) naar een schilderij van Pieter Casteels III. 20e eeuw.
Startbod: € 5
1194. Zilveren tondeldoosjes
Twee zilveren tondeldoosjes met ketting en horlogeketting toevoeging. Meerdere keuren, 19e eeuw.
Startbod: € 5
1195. Schilderij, H. van Gessel
Schilderij van landschap met molens door H. van Gessel, pseudoniem van Geradus Johannes Delfgaauw (1882-1947), olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd, tweede kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1196. Ets, W.G. Hofker
Ets van de Oude Kerk te Delft door Willem Gerard Hofker (1902-1981). Linksonder met potlood gesigneerd, Epruve d’Artiste en genummerd 287. Gedateerd 1949.
Startbod: € 5
1197. Ets, Edwin Brandt
Ets getiteld “Oever” door Edwin Brandt (1942). Linksonder gesigneerd E. Brandt en gedateerd 1981, rechtsonder vermelding eigen druk en oplagenummer 18/30.
Startbod: € 5
1198. Borden, China, Kangxi/Yongzheng periode
Acht porseleinen Chinese Imari borden gedecoreerd met florale en landschappelijke beschildering met goudaccenten. Begin18e eeuw, Kangxi/Yongzheng periode.
Startbod: € 5
1199. Plaquette, Jaap Dommisse
Keramieken abstract vormgegeven unica wandplaquette door Jaap Dommisse (1929-1984). Aan de achterzijde gesigneerd en gedateerd 1962.
Startbod: € 5
1200. Zilveren theelepels
Twaalf zilveren theelepels, gemerkt meesterteken *AP*, lopende leeuw 2, minervakop met een M (Schoonhoven) en jaarletter T (1929).
Startbod: € 5
9725 CT Groningen