Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
1151. Imari dekselvazen, Japan
Twee porseleinen polychroom beschilderde Imari dekselvazen. Aan de onderzijde gemerkt, Japan, 19e eeuw.
Startbod: € 5
1152. Standaard, China
Chinees houten standaard op groot formaat. Eind 20e eeuw.
Startbod: € 5
1153. Chocolademal paaseitjes
Metalen mal voor vierenveertig chocolade paaseitjes, tweede kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1154. Foto Noord-Afrika
Sepiakleurige foto van een Noord-Afrikaanse man staande bij een muur. Eerste helft 20e eeuw.
Startbod: € 5
1155. Swatow borden, China
Twee Chinees aardewerken handbeschilderde Swatow borden. Zhangzhou regio, 19e eeuw.
Startbod: € 5
1156. Servies, Rörstrand
Zes keramieken kop-en-schotels en een vaas van Rörstrand, decornaam Ostindia. Zweden, jaren 80. Daarbij twee Engelse transferprint cremeware mokkakopjes, 19e eeuw.
Startbod: € 5
1157. Fauteuils
Twee Mid-Century Modern eikenhouten troonfauteuils met moderne kussens. Jaren 50/60.
Startbod: € 5
1158. Vazen, China
Twee Chinees porseleinen vazen met floraal en pauw decor en een Chinese dame. Aan de onderzijde gemerkt. China, jaren 50/60.
Startbod: € 5
1159. Tekening
Tekening van een vrouwelijk liggend naakt. Anoniem, tweede helft 20e eeuw.
Startbod: € 5
1160. Halskettingen
Twee halskettingen met een veelheid aan geregen natuurstenen. Vierde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1161. Hellebaard
Smeedijzeren wapen zogenaamde “hellebaard”. 19e eeuw.
Startbod: € 5
1162. Gouden broche
14 karaat geelgouden broche, gemodificeerd boekslot, voorzien van haaksluiting met niet edele pin. Goudgehalte 585/1000-14 karaat, 20e eeuw.
Startbod: € 5
1163. Glas-in-loodraam
Driehoekig glas-in-loodraam met cirkel en bladmotief, 21e eeuw.
Startbod: € 5
1164. Vazen
Twee keramieken vazen; een mintgroene vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland en een beigekleurig horizontaal geribbelde vaas met vlekkerig decor. Midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
1165. Art Nouveau jardinière, WMF
Tinnen Art Nouveau jardinière met geslepen glasinzet door WMF (Württembergische Metallwarenfabrik). Gemerkt op pootje binnenzijde WMF B AS. Duitsland, eind 19e eeuw.
Startbod: € 5
1166. Gouden broche
Gouden broche met centraal geplaatst een gouden tien gulden munt Wilhelmina met los hangend haar uit 1897. Broche getoetst 14 karaat, eerste helft 20e eeuw
Startbod: € 5
1167. Boterdoos en sauskom, China
Chinese porseleinen landschappelijk gedecoreerde jus/sauskom, Canton export en een porseleinen floraal beschilderde boterdoos. China, 18/e19e eeuw.
Startbod: € 5
1168. Gouden medaillon met diamant
14 karaat geelgouden ovalen medaillon hanger met gravure en emaille details, gezet met roos geslepen diamanten circa 0.20 ct. Goudgehalte 585/1000-14 karaat geelgoud, eind 20e eeuw.
Startbod: € 5
1169. Gouden collier
14 karaat geelgouden jasseron schakel collier voorzien van veerringsluiting. Goudgehalte 585/1000-14 karaat geelgoud, eind 20e eeuw.
Startbod: € 5
1170. Zilveren sinaasappel schilmessen
Zes zilveren sinaasappel schilmessen waarvan vijf met Art Deco heft. gemerkt 835s en twee overige Duitse keuren. Duitsland, tweede kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
1172. Doofpot
Koperen doofpot met messing deksel en greep. Begin 20e eeuw.
Startbod: € 5
1173. Lithografie
Lithografie getiteld “Schovenbindende boerin” naar Vincent van Gogh oorspronkelijke werk uit 1885. Jaren 20/30.
Startbod: € 5
1174. Dameshorloge, Omega
Omega Türler, 14 geelgouden dames polshorloge, voorzien van lederen band met plaque Omega gespsluiting. Materiaal kast 14 karaat geelgoud (585/1000). Zwitserland, jaren 50.
Startbod: € 5
1175. Vijzel
Bronzen vijzel met gietijzeren stamper, 19e eeuw.
Startbod: € 5
9725 CT Groningen