Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december

1251. Bloempotjes, Hannie Mein

Drie aardewerken bloempotjes met vlinder en gestileerd decor van Hannie Mein (Utrecht 1933-2003 Vinkega). Aan de onderzijde gemonogrammeerd HM, jaren 70.

Startbod: € 5

1252. Schilderij

Schilderij van spelende kinderen met hondje, olieverfschilderij op linnen. Anoniem, 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

1253. Dieren Fabeltjeskrant

Zes stoffen Fabeltjeskrant figuren met onder meer Meneer de Uil, Gerrit de Postduif en Meneer de Raaf. Alle dieren gelabeld met vermelding van 1968.

Startbod: € 5

1254. Schilderij

Schilderij van een winterlandschap met schaatsers en molen, olieverfschilderij op paneel. Anoniem, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

1255. Film- en fotocamera

Een Yashica-A 120 mm fotocamera en een Paillard Bolex dubbele 8 mm filmcamera, inclusief handgreep en documentatie. Jaren 60.

Huidig bod: € 10

1256. Bweldjes Kuifje

Vijf kunsthars beeldjes van Kuifje (Tin Tin), uitgegeven door Herge-Moulinsart. Titels: Au pays de soviets, Aut Tibet, Les Picaros, Les Cigares du Pharon en een los figuur van Kuifje. Schaalmodellen 1 op 43, België, 21e eeuw.

Huidig bod: € 5

1257. Dekseldoosjes en pijpenstaander, Ravelli

Twee keramieken dekseldoosjes en een pijpenstander in donkerbruine kleurslag met crèmekleurige details gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg, midden jaren 50. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding van modelnummer 233.

Huidig bod: € 5

1258. Art Deco plafondlampen, Thabur

Twee Art Deco plafondlampen door Thabur, Den Haag met bakelieten montuur. Groene lamp model Tulp. Jaren 30.

Huidig bod: € 20

1259. Poppen, Duitsland

Twee poppen; een kleine celluloid pop van König Wernicke 21/40, Duitsland, jaren 30 en een Duitse pop met handbeschilderd porseleinen hoofd, onderbenen en handen. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

1260. Keramiek, Azië

Convoluut Aziatisch keramiek; porseleinen polychroom beschilderde Chinese theepot, theekopjes, vaasjes, Chinees porseleinen Imari vaasje met goudaccenten en een Japans Satsuma vaasje. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1261. Ansichtkaarten

Convoluut ansichtkaarten met het Koningshuis, losse ansichtkaarten nationaal en internationaal, ansichtkaartenmapjes Frankrijk, Duitsland en meer. 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

1262. Mand

Rotan mand of tijdschriftenhouder in kikker vorm. Toegeschreven aan de Franse ontwerper Olivier Cajan, jaren 60/70.

Huidig bod: € 10

1263. Onderzetters, Kristalunie

Houten dekseldoos met twaalf glazen onderzetters door de Kristalunie, Maastricht. Jaren 50/60.

Huidig bod: € 5

1264. Beugeltas, Art Deco

Art Deco gehaakte damestas met beugel uitgevoerd in celluloid, in kartonnen doos, jaren 20.

Huidig bod: € 5

1265. Bloempotten, China

Vijf porseleinen bloempotten op verschillende grootte, floraal gedecoreerd. China, vierde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

1266. Dekselpot

Porseleinen famille verte dekselpot met botanisch decor van courgettes. China, eerste kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1267. Schrijfkist

Eikenhouten schrijfkist, begin 1900.

Startbod: € 5

1268. Boeken - Geschiedenis van Groningen

Drie hardcover delen van de Geschiedenis van Groningen door M.G.J. Duijvendak e.a. in doos, totaal 1200 bladzijden. Uitgegeven door Waanders te Zwolle in 2009.

Huidig bod: € 10

1269. Damestassen

Drie lederen damestassen waaronder een bruine tas gemerkt “ I Medici Florence” en een lederen multomap gemerkt Claudio Ferrici. Eind 20e eeuw.

Startbod: € 5

1270. Plaatjesalbums

Convoluut van dertien verschillende plaatjesalbums waaronder Jac. P. Thijsse, Vogeljaar en Vogelzang, De Vecht, Bosch en Duinen, Bloemen in onze Tuin.

Startbod: € 5

1271. Tafelstuk

Een blauwglazen tafelstuk op metalen voet met restanten van vergulding. Geen merktekens, datering eind 19e eeuw.

Startbod: € 5

1272. Vaas, China

Chinees polychroom beschilderde porseleinen vaas met landschappelijk decor met hofdames. Republiek periode, midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1273. Papierbak

Papierbak van geperforeerd wit metaal op zwart basement in Wiener Werkstätte stijl. Jaren 60.

Startbod: € 5

1274. Kamelenzakken

Vijf handgeknoopte wollen kamelenzakken, 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

1275. Gewei

Hertengewei met schedel op houten wandplaat, 20e eeuw.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen