Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december

1426. Schilderij, Volkmar Schulz-Rumpold

Schilderij gebaseerd op een werk van Andy Warhol door Volkmar Schulz-Rumpold (Berlijn, 1956). Gemengde techniek op papier. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2019.
Collectie Galerie Muskee Groningen.

Startbod: € 5

1427. Lot sieraden

Lot verschillende sieraden waaronder twee in hanger gemonteerde zilveren munten. Edel en onedel, 20e eeuw

Startbod: € 5

1428. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit een vierkant pepermuntdoosje gemerkt meesterteken, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter I (1893). Een rond pepermuntdoosje gemerkt met meesterteken J.F. Smets Amsterdam, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter Z (1834). Hierbij een kristallen parfumfles met zilveren dop, gemerkt met zwaardje, 20e eeuw.

Startbod: € 5

1429. Van Nelle blik

Van Nelle koffie- en theewinkeldisplay blik, opent aan de voorkant met twee deurtjes. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

1430. Zilveren sieraden

Lot zilver met twaalf verschillende ringen, drie verschillende broches, een hanger en een set oorhangers met schelp. 20 eeuw.

Startbod: € 5

1431. Lot etnografica, Afrika

Gevlochten rieten schalen en kruik. Afrika, 20e eeuw.

Startbod: € 5

1432. Presse-papier, FM Konstglas Ronneby

Blauwe kristallen druppelvormige presse-papier in Sommerso techniek door FM Konstglas Ronneby, Zweden. Aan de onderzijde gemonogrammeerd Fn, jaren 60.

Startbod: € 5

1433. Dekseldoosje en beeldje

Swarovski kristallen ringen dekseldoosje met bloemenvorm dekselknop uit 1996. Tevens een Murano stijl beeldje van een eend in blauw-groene kleurschakering. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1434. Kommen, Japan

Twee Japanse porseleinen rijstkommen met deksel, handbeschilderd decor met waterplanten en karper. Meerdere malen gemerkt, Japan, midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1435. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit een zakhorloge, een vergulde Zeeuwse broche, een Zeeuwse drie knopen broche, een camee hanger/broche met marcasiet, een ronde broche met maansteen, een gulden munthanger met ketting en manchetknopen. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1436. Schilderij, L. Hartman

Schilderij; landschappelijk met platbodem en molen door L. Hartman, olieverfschilderij op triplex. Rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

1437. Halskettingen

Schelpen halsketting en een tribale huwelijksketting, leder met schelpen uit Papoea-Nieuw-Guinea. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1438. Halsketting, Marokko

Marokkaanse Berber halsketting. Eind 20e eeuw.

Startbod: € 5

1439. Beeld, Afrika

Ebbenhouten beeld met olifanten. Afrika, 20e eeuw.

Startbod: € 5

1440. Lot zilver

Lot zilveren munthangers waaronder drie tien gulden munten uit 1970 en een tien gulden munt uit 1973, twee rijksdaalders uit 1959 en 1964, een gulden uit 1929 en een armband met een Maria Theresia Thaler. 20e eeuw.

Startbod: € 5

1441. Terrine en serveerset Royal Doulton

Driedelige porseleinen vlees serveerset door Royal Doulton, decornaam Oriënt. Made in England, jaren 20. Hierbij een Franse keramieken polychroom gedecoreerde terrine, 20e eeuw.

Startbod: € 5

1442. Kandelaren

Twee bronskleurige éénpits kandelaren. Vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1443. Plafondlamp, Hala

Metalen plafondlamp met vijf bloemvormige aluminium lichtpunten door lichtfabrikant Hala, Zeist. Gemerkte lamp, jaren 90.

Startbod: € 5

1444. Paraplubak

Eikenhouten houtgestoken paraplubak gedecoreerd met vogels in de panelen. 19e eeuw.

Startbod: € 5

1445. Lot elpees

Elpees klassiek en pop uit de jaren 70/80.

Startbod: € 5

1446. Hanglamp, ontwerp Piet Boon voor Moooi

Hanglamp model Round Boon, ontwerp Piet Boon voor Moooi 2002.

Startbod: € 5

1447. Hangoortafel, Engeland

Engelse hangoortafel met lade en groen lederen inleg bovenzijde. Tweede helft 20e eeuw.

Startbod: € 5

1448. Slee

Hindelooper geschilderde houten slee, model arrenslee. Vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

1449. Lot elpees

Elpees met popmuziek uit de jaren 70/80.

Startbod: € 5

1450. Aquarel, Ben Hosman

Aquarel van een bloemstilleven door Ben Hosman (1919-2009), rechtsonder gesigneerd B. Hosman en gedateerd 1945

Startbod: € 5

9725 CT Groningen