Veiling: Veiling 30 sessie 2

928. Poppen

Een lot met 9 celluloid poppen.

926. Poppen

2 antieke geklede poppen.

931. Poppen

Een lot met 11 diverse poppen.

601. Happy Boeddha

Porseleinen zittende happy Boeddha met gebedssnoer in zijn hand.

1149. Goud en divers, lot ringen, hangers en oorbellen, o.a. midden 20e eeuw

Goud en divers, lot (8x) ringen, hangers en oorbellen, o.a. midden 20e eeuw. Bestaande uit: Damesring met Camee en ringmaat 18 mm, gemerkt: 585 (14k). B. Damesring met cultivé parel en ringmaat: 16.3 mm, gemerkt: 585 + meesterteken. C. Damesring met blauwe steen en ringmaat: 15.5 mm. D. Kinder ring met rode steen en ringmaat: 14 mm. E. Een stel oude/antieke oorbellen met heldere steen., gemerkt: eikenblad(* 14k) + andere. F. Hanger van "geloof, hoop en liefde", gemerkt: 585. G. Hanger met geslepen Carneool, ongemerkt maar getoetst op 14k goud. H. Hanger van geel en witgoud met zeer kleine diamant, gemerkt: 585.

1013. Schilderij, Geo Poggenbeek

Schilderij, olieverf op doek. George Jan Hendrik Poggenbeek (1853-1903). Rechtsonder gesigneerd, circa 1880.

941. Vliegende Hollander

Vliegende Hollander kinderfiets van hout en ijzer met hand aandrijving. Tweede helft 20e eeuw.

1012. Schilderij, Gijsbert Martens

Schilderij, olieverf op paneel, Gijsbert Martens (1863-1942). Opleiding Academie Minerva Groningen. Maritieme schilder en vader van George Martens.

940. Poppen

Een lot met 31 diverse poppen.

708. Etnografisch beeld, midden 20e eeuw, Lega Congo West Afrika

Bijzonder houten etnografisch beeld, midden 20e eeuw. Lega Congo West Afrika.

1104. Zilver, bonbon-en koekjesschaal

Zilver, een bonbonschaal en koekjesschaal waarvan een op voet. Bestaande uit: A. Schaal op voet. B. Schaal met hengsel. Beiden gemerkt.

465. Mahjong modern, ca. 1995

De doos is in China gekocht, gemaakt van karton dat is bekleed met zijdeachtige stof met een veel voortkomend patroon. De onderdoos is vanbuiten met dezelfde stof bekleed en vanbinnen met patroonpapier beplakt. De stenen zijn waarschijnlijk gemaakt van kunststof. Het bamboe is dik. De karakters en afbeeldingen zijn gegraveerd en hebben geen westerse letters en cijfers. Er zitten 4 jokers en 2 reservestenen bij het spel. De 2 dobbelstenen zijn van hetzelfde materiaal als de stenen met Chinese punten en de grote rode stip. Er behoren geen fiches, windenwijzers en handleiding bij het spel.

633. Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

Vijf Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

914. Hermann Teddybeer

Groot formaat Hermann teddybeer met origineel rood label.

915. Blikken speelgoed

Een uitgebreid lot

1132. Zilver, broche met rozen, midden 20e eeuw. Theodor Klotz voor Teka, Pforzheim Duitsland

Zilver, broche met rozen, midden 20e eeuw. Gemerkt: 925 en meesterteken van Theodor Klotz voor Teka, Pforzheim Duitsland.

1168. Goud, heren trouwring

Goud, heren trouwring, gemerkt + naam.

1148. Obserservatieklok, A. Lange & Sohne

A. Lange & Sohne Glasshutte i.Sa. mariene observatieklok met op en neer uurwerk, verzilverde wijzerplaat met Arabische cijfers.

1017. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, zeegezicht met boten, olieverf op paneel. Linksonder onduidelijk gesigneerd. Circa 1920

936. Poppen

Een lot met 21 hard plastic en celluloid poppen en popjes.

433. Mahjong Chad Valley, schuifdoos voor speelkaarten, ca. 1924

Het schuifdoosje voor speelkaarten is Engels. Van karton beplakt met bruinbeige papier en bedrukt met karakters en tekst. Het uitschuifbare binnendoosje bevat 4 vakjes voor kaarten. De kaarten zijn Engels en hebben patienceformaat. De kaarten zijn bedrukt met Chad Valley karakters en -afbeeldingen die vrijwel gelijk zijn aan die op de Chad Valley-stenen. Kringen 1 en de Rode -en Groene draken wijken af. Op de achterkant staat een vereenvoudigde versie van de afbeelding op de doos en handleiding. Reservekaarten horen niet bij dit spel. Ook horen er geen fiches, dobbelstenen en windschijfjes bij het spel. De handleiding is een klein bijbehorend Chad Valley-boekje, 7e editie maart 1924 (?). Er zit ook een ongebruikt (!) Chad Valley score-pad bij met puntentelling achterop.

486. Mahjong latten, "Ma Jung" Pacific Commercial Corporation, ca. 1923

Latten zijn gemaakt van zwart geverfd hout. "Ma Jung"-latten van de Pacific Commercial Corporation. Met ruimte voor "dichte" en "open" stenen. Voorzien van een buitenrandje om wegglijden van de stenen te voorkomen. De onderkant is iets concaaf. Van boven en onderop zijn respectievelijk een scorestrook en een "handen"-strook geplakt. In oorspronkelijke doos.

9725 CT Groningen