Kop-en-schotels
Zeven porseleinen kop-en-schotels en drie kopjes, Chinoiserie, Samson, Frankrijk. Eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Replica potvistand
Replica van een potvistand met gravering van Napoleon.
Verkocht voor: € 5
Icoon
Icoon "Maagd Maria van eeuwige hulp", tweede helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Tegels
Negen verschillende blauw-witte tegels.
Verkocht voor: € 20
Waterkan
Ironstone China waterkan, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Barometer, J. Mössinger Groningen
Barometer J. Mössinger Groningen. Circa 1920
Verkocht voor: € 40
Karaffen
Twee karaffen, een karaf plateelbakkerij Schoonhoven decor Herman Jansen.
Verkocht voor: € 10
Vogelkooi
IJzeren vogelkooi met houten vogel, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 50
Dame-jeanne
Grote groene glazen fles ook wel dame-jeanne genoemd, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 50
Kroonluchter
Smeedijzeren kroonluchter met bloemen, circa 1950.
Verkocht voor: € 30
Dienblad
Verzilverd dienblad op pootjes met opstaande rand. Midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 5
Glazen object
Rookglazen object, ontwerper onbekend. Circa 1960.
Verkocht voor: € 10
Schilderij
Schilderij, landschap met knotwilgen, olieverf op board. Midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 70
Gebakset
Een gebaksbord en twaalf schotels, Hutschenreuther Honenberg Germany. Circa 1960.
Verkocht voor: € 10
Lampenvoet
Uit hout gestoken lampenvoet in de figuur van Atlas met hemelgewelf op zijn schouders, circa 1930.
Verkocht voor: € 20
Buisframe fauteuils, Thonet
Vier Thonet buisframe fauteuils met hout op de armleuning.
Verkocht voor: € 140
Decoratief masker, Afrika
Decoratief houten masker met meerdere hoofden, 2e helft 20e eeuw, Afrika.
Verkocht voor: € 50
9725 CT Groningen