Kop-en-schotels

Zeven porseleinen kop-en-schotels en drie kopjes, Chinoiserie, Samson, Frankrijk. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Replica potvistand

Replica van een potvistand met gravering van Napoleon.

Verkocht voor: € 5

Icoon

Icoon "Maagd Maria van eeuwige hulp", tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Tegels

Negen verschillende blauw-witte tegels.

Verkocht voor: € 20

Waterkan

Ironstone China waterkan, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Barometer, J. Mössinger Groningen

Barometer J. Mössinger Groningen. Circa 1920

Verkocht voor: € 40

Karaffen

Twee karaffen, een karaf plateelbakkerij Schoonhoven decor Herman Jansen.

Verkocht voor: € 10

Vogelkooi

IJzeren vogelkooi met houten vogel, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Dame-jeanne

Grote groene glazen fles ook wel dame-jeanne genoemd, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Kroonluchter

Smeedijzeren kroonluchter met bloemen, circa 1950.

Verkocht voor: € 30

Dienblad

Verzilverd dienblad op pootjes met opstaande rand. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Glazen object

Rookglazen object, ontwerper onbekend. Circa 1960.

Verkocht voor: € 10

Metalen wijnrek

Verkocht voor: € 5

Schilderij

Schilderij, landschap met knotwilgen, olieverf op board. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Lot smurfen en miniatuur blikjes Hero

Verkocht voor: € 40

Gebakset

Een gebaksbord en twaalf schotels, Hutschenreuther Honenberg Germany. Circa 1960.

Verkocht voor: € 10

Lampenvoet

Uit hout gestoken lampenvoet in de figuur van Atlas met hemelgewelf op zijn schouders, circa 1930.

Verkocht voor: € 20

Buisframe fauteuils, Thonet

Vier Thonet buisframe fauteuils met hout op de armleuning.

Verkocht voor: € 140

Lot glaswerk

Verkocht voor: € 30

Decoratief masker, Afrika

Decoratief houten masker met meerdere hoofden, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

Verkocht voor: € 50

9725 CT Groningen