Boekensteunen en asbak

Natuurstenen asbak en Art Deco boekensteunen.

Verkocht voor: € 10

Lot bakeliet

Lot verschillende bakelieten gebruiksvoorwerpen, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Aquarel, Bob ten Hoope

Aquarel, Bob ten Hoope (1920-2014). Linksonder gesigneerd en gedateerd, 1960.

Verkocht voor: € 40

Lot tin

Verkocht voor: € 40

Aquarellen

Twee aquarellen met Indonesische landschappen, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Lot bakeliet

Verkocht voor: € 10

Lot kop-en-schotels en kommen

Zes kop-en-schotels Samson Frankrijk en drie Chinese kommen.

Verkocht voor: € 40

Vaas

Verkocht voor: € 20

Schilderij

Schilderij, winterlandschap, olieverf op doek. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Lot bakeliet

Verkocht voor: € 30

Lot bakeliet

Verkocht voor: € 30

Ingelijst borduurwerk

Verkocht voor: € 5

Schilderij

Schilderij, stilleven, olieverf op board. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Lot lijstwerk

Verkocht voor: € 20

Lot koperwerk

Verkocht voor: € 10

Glazen schalen

Twee rood-witte glazen sierschalen, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Aquarellen, Marion Baars

Drie aquarellen, bloemstilleven, rechtsonder gesigneerd Marion Baars.

Verkocht voor: € 20

Schilderij

Schilderij, landschap, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd R'77.

Verkocht voor: € 5

Schilderij

Schilderij, zeegezicht bij volle maan, olieverf op board. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Paraplubak, Conrad Kurz Tiel

Koperen Jugendstil paraplubak, Conrad Kurz Tiel, circa 1900.

Verkocht voor: € 30

9725 CT Groningen