Boekensteunen en asbak
Natuurstenen asbak en Art Deco boekensteunen.
Verkocht voor: € 10
Lot bakeliet
Lot verschillende bakelieten gebruiksvoorwerpen, midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Aquarel, Bob ten Hoope
Aquarel, Bob ten Hoope (1920-2014). Linksonder gesigneerd en gedateerd, 1960.
Verkocht voor: € 40
Aquarellen
Twee aquarellen met Indonesische landschappen, midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Lot bakeliet
Verkocht voor: € 10
Lot kop-en-schotels en kommen
Zes kop-en-schotels Samson Frankrijk en drie Chinese kommen.
Verkocht voor: € 40
Schilderij
Schilderij, winterlandschap, olieverf op doek. Eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 30
Lot bakeliet
Verkocht voor: € 30
Lot bakeliet
Verkocht voor: € 30
Schilderij
Schilderij, stilleven, olieverf op board. Tweede helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Glazen schalen
Twee rood-witte glazen sierschalen, tweede helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Aquarellen, Marion Baars
Drie aquarellen, bloemstilleven, rechtsonder gesigneerd Marion Baars.
Verkocht voor: € 20
Schilderij
Schilderij, landschap, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd R'77.
Verkocht voor: € 5
Schilderij
Schilderij, zeegezicht bij volle maan, olieverf op board. Begin 20e eeuw.
Verkocht voor: € 40
Paraplubak, Conrad Kurz Tiel
Koperen Jugendstil paraplubak, Conrad Kurz Tiel, circa 1900.
Verkocht voor: € 30
9725 CT Groningen