1. Dekselvaas, Alessi

Een Alessandro Mendini dekselvaas "100% make-up", nummer 20, met decoratie van Jan Digerud. Per ontwerp een gelimiteerde serie van honderd stuks voor Alessi 1992.

Verkocht voor: € 320

2. IJsmachine

Blikken Duitse ijsmachine, circa 1900.

Verkocht voor: € 140

3. Schalen

Twee gekleurde glazen schalen, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

4. Kommen, Petrus Regout Maastricht

Drie kommen Petrus Regout Maastricht, circa 1900.

Verkocht voor: € 20

5. Kop-en-schotels, Maastricht

Verkocht voor: € 10

6. Glas, Rosenthal

Glas, Crystal Papyrus, ontwerp Michael Böhm voor Rosenthal studio-linie, Duitsland. Glas geproduceerd in de jaren 70.

Verkocht voor: € 50

7. Lot porselein

Verkocht voor: € 10

8. Lectuurbak

Pilastro stijl lectuurbak, wit geperforeerd ijzer met zwart hengsel. Circa 1960.

Verkocht voor: € 30

9. Bord en wandborden, Japan

Drie Japanse porseleinen Peranakan Nyonya straits borden, handgeschilderde bloemen en paradijsvogel. Onderzijde gemerkt, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

10. Schilderij

Stilleven, vaas met narcissen, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

11. Pendule

Art Deco eikenhouten pendule klok, circa 1920.

Verkocht voor: € 30

12. Tekening

Tekening van een herdershond. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1932.

Verkocht voor: € 10

13. Houten putto

Houten beeld van een honing likkende putto. Barok stijl, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 120

14. Wandlampen

Maison Lucien Gau Paris Art Deco stijl wandlamp, circa 1980.

Verkocht voor: € 140

15. Schaal, Cristallerie de Vannes-Le-Châtel

Peervormige kristallen schaaltje met zilveren blaadje, gemerkt 835. Kristalfabriek Cristallerie de Vannes-Le-Châtel, circa 1970.

Verkocht voor: € 20

16. Ets, A. Ensing

Ets "Doortje", met potlood genummerd en gesigneerd Annelies Ensing. Nummer 2/15, 1980.

Verkocht voor: € 5

17. Schaal en plaquette

Verkocht voor: € 5

18. Kledinghangers

Twaalf vintage skai kledinghangers met studs en zeven geplastificeerde draadhangers. Circa 1960.

Verkocht voor: € 5

19. Vliegtuig en vrachtwagen

Vrachtwagen met haai en zilverkleurig vliegtuig met opwindmechanisme.

Verkocht voor: € 10

20. Chronometer, Duitsland

Chronometer van Duitse makelij, Hamburg, circa 1930.

Verkocht voor: € 100

9725 CT Groningen