Dekselvaas, Alessi
Een Alessandro Mendini dekselvaas "100% make-up", nummer 20, met decoratie van Jan Digerud. Per ontwerp een gelimiteerde serie van honderd stuks voor Alessi 1992.
Verkocht voor: € 320
IJsmachine
Blikken Duitse ijsmachine, circa 1900.
Verkocht voor: € 140
Schalen
Twee gekleurde glazen schalen, eind 20e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Kommen, Petrus Regout Maastricht
Drie kommen Petrus Regout Maastricht, circa 1900.
Verkocht voor: € 20
Glas, Rosenthal
Glas, Crystal Papyrus, ontwerp Michael Böhm voor Rosenthal studio-linie, Duitsland. Glas geproduceerd in de jaren 70.
Verkocht voor: € 50
Lot porselein
Verkocht voor: € 10
Lectuurbak
Pilastro stijl lectuurbak, wit geperforeerd ijzer met zwart hengsel. Circa 1960.
Verkocht voor: € 30
Bord en wandborden, Japan
Drie Japanse porseleinen Peranakan Nyonya straits borden, handgeschilderde bloemen en paradijsvogel. Onderzijde gemerkt, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 30
Schilderij
Stilleven, vaas met narcissen, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 30
Pendule
Art Deco eikenhouten pendule klok, circa 1920.
Verkocht voor: € 30
Tekening
Tekening van een herdershond. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1932.
Verkocht voor: € 10
Houten putto
Houten beeld van een honing likkende putto. Barok stijl, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 120
Wandlampen
Maison Lucien Gau Paris Art Deco stijl wandlamp, circa 1980.
Verkocht voor: € 140
Schaal, Cristallerie de Vannes-Le-Châtel
Peervormige kristallen schaaltje met zilveren blaadje, gemerkt 835. Kristalfabriek Cristallerie de Vannes-Le-Châtel, circa 1970.
Verkocht voor: € 20
Ets, A. Ensing
Ets "Doortje", met potlood genummerd en gesigneerd Annelies Ensing. Nummer 2/15, 1980.
Verkocht voor: € 5
Kledinghangers
Twaalf vintage skai kledinghangers met studs en zeven geplastificeerde draadhangers. Circa 1960.
Verkocht voor: € 5
Vliegtuig en vrachtwagen
Vrachtwagen met haai en zilverkleurig vliegtuig met opwindmechanisme.
Verkocht voor: € 10
Chronometer, Duitsland
Chronometer van Duitse makelij, Hamburg, circa 1930.
Verkocht voor: € 100
9725 CT Groningen