Hanglamp

Plexiglas hanglamp, circa 1970.

Verkocht voor: € 20

Verzilverde serveerschaal

Verkocht voor: € 5

Aquarel, W.B. van Marle

Aquarel, Willem Barend van Marle (1909-1988), linksonder gesigneerd en gedateerd 1932.

Verkocht voor: € 20

Anjer vaasje

Helder glazen anjer vaasje met zwarte voet. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Tekening, Kees de Waal

Tekening, gemengde techniek op papier. Linksonder gesigneerd en gedateerd Kees de Waal 2000.

Verkocht voor: € 10

Hanglamp

Vintage wit metalen hanglamp, circa 1970.

Verkocht voor: € 40

Houten schaakspel

Schaakspel met houten Staunton-schaakstukken in houten kist.

Verkocht voor: € 20

“Beukennootje”, Floris Meydam en kikker, Lalique

Een spijkervaas, ontworpen in de periode 1951-1956 door Floris Meydam Leerdam. En een groene kristallen kikker van Lalique France.

Verkocht voor: € 30

Hanglamp

Art Deco glazen hanglamp, circa 1930.

Verkocht voor: € 60

Tafellamp

Tiffanystijl glas-in-lood tafellamp, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Schilderij, Harrie Koolen

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Hanglamp

Messing hanglamp met facet geslapen glas, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Tincraquelé schaal

Geplooide glazen tincraquelé schaal, midden 20e eeuw.

Metalen geldkist met sleutels

Metalen geldkist met circa 100 sleutels.

Verkocht voor: € 10

Schilderij

Schilderij, zeegezicht, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd met monogram. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 220

Broches

Een lot van twee stuks olifant broches van zilver met markasiet, 2e helft 20e eeuw. A. De grote olifant is ongemerkt maar getoetst op zilver. B. De kleine olifant is gemerkt: 835 en ander merk.

Verkocht voor: € 20

Lot kommen

Verkocht voor: € 5

Vaas

Blauwe glazen vaas, circa 1960.

Verkocht voor: € 10

Houten luchtballon met mand

Verkocht voor: € 10

Schilderij

Schilderij, olieverf op triplex, niet gesigneerd. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

9725 CT Groningen