Beeld Akua'ba, Ghana Afrika

Houtgestoken tribaal Akua'ba beeld voorzien van echt haar. Een vruchtbaarheidspop uit de regio Arkan Ghana, typeaanduiding Fante, Afrika, begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 180

Tafellamp

Bronskleurige tafellamp met geëtst glazen kap, voorzien van glasstaafjes en glaskralen. Derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Vaas, A.D. Copier

Mintgroene, in kleur verlopende tincraquelé serica vaas, ontwerp Andries Dirk Copier en uitgevoerd door glasfabriek Leerdam. Jaar van ontwerp 1935.

Literatuur:
Afgebeeld in "Copier compleet, het oeuvre van A.D. Copier 1901-1991": pag.378, afb.764.

Verkocht voor: € 95

Vaas, Hana Machovska

Kristallen vaas in Sommerso techniek, modelnaam Romana. Ontwerp Hana Machovska voor de Mstisov glasfabriek. Tsjechië, omstreeks 1960.

Verkocht voor: € 60

Schaal

Biscuit porseleinen schaal met geglazuurd vierkant vlak. Aan de bovenzijde gemerkt, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Vazen keramiek

Drie geglazuurde polychrome keramieken vazen. Vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Schaal, Josef Hospodka

Kristallen schaal in rode kleurslag met heldere überfang. Ontwerp Josef Hospodka voor Chribska Glassworks (Chřibská Glass), voormalig Tsjecho-Slowakije jaren 60.

Verkocht voor: € 30

Visschep 1887

Zilveren visschep met hoornen handvat, blad gedecoreerd met ooievaar en florale motieven. Gemerkt 800 zilver, V met kroon, belastingteken voor uit buitenland geïmporteerd zilver, in casu Duitsland. Aan de achterzijde gemonogrammeerd en gedateerd 8 October 1887.

Verkocht voor: € 40

Bijbel met gouden slot

Bijbel met lederen omslag voorzien van gouden slot. Uitgave J. Brandt en Zoon, Haarlem 1881.

Verkocht voor: € 75

Plastiek, Henk Wolvers

Porseleinen plastiek in vaasvorm, geglazuurd aan de binnen-en buitenzijde, van keramist Henk Wolvers (1953). Aan de onderzijde gemonogrammeerd HW, plastiek stamt uit de eind jaren 90.
Provenance: sticker Galerie Vis, Harlingen.

Verkocht voor: € 10

Schilderij, Molema

Schilderij met voorstelling van een meisje in de natuur. Plakkaatverf op papier, rechtsonder gesigneerd met potlood Molema en gedateerd 1967.

Verkocht voor: € 10

Vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Keramieken vaas met florale decoratie van Plateelbakkerij Zuid Holland, Gouda. Aan de onderzijde gemerkt en voorzien van modelnummer 3017 en initialen van de plateelschilder. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Vaas, De Porceleyne Fles Delft

Aardewerken geglazuurde vaas van De Porceleyne Fles te Delft van de experimentele afdeling. Aan de onderzijde gemerkt en gemonogrammeerd, tweede helft 20ste eeuw.

Verkocht voor: € 110

Zilveren komfoor

Een zilveren komfoor met koperen binnenbak en ajour bewerkte florale rand met zwarthouten handgreep en bolpootjes, in Lodewijk XV stijl. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 130

Beeld

Beeld van een konijn van rozenkwarts, vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Beelden

Twee geglazuurde keramieken gestileerde beelden van een vogel. Blauwe vogel voorzien van monogram MW, kleine polychrome vogel gemerkt op de staart. Omstreeks 2000.

Verkocht voor: € 35

Waxinelichthouder, Kosta Boda

Kristallen waxinelichthouder met zwartgrijze werveling in het glas door Kosta Boda, voorzien van originele sticker. Zweden, 21e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Kist, Scandinavië

Houten kist met deksel in drie gedeelten en handvat, voorzien van metalen spanbanden. Geheel gedecoreerd met herten en florale motieven. Scandinavische volkskunst, omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 35

Kunstboek - Toyism

Kunstboek over de van oorsprong Nederlandse kunststroming Toyism met driedimensionaal handgeschilderd masker op de voorzijde. Titel “Toyism - Behind the mask”, auteur Wim van der Beek. Betreft een Limited Edition, oplagenummer 36/100 van de eerste druk. Laatste bladzijde alle handtekeningen van betreffende Toyisten. Uitgave uit 2012.

From this book 100 special editions are released having a cover containing a three-dimensional hand-painted mask and a silkscreen inside representing Mother.
“In Toyism – behind the mask , printed in large format , the history and philosophy of Toyism is revealed in Dutch and English. The many photos are beautiful, and the text of journalist and writer Wim van der Beek is very informative. It will certainly contribute to a greater awareness of Toyism.”
-Maggy Wishaupt, KB (Koninklijke Bibliotheek, National Library of the Netherlands)

Bron: Website Toyism.

Verkocht voor: € 15

Kunstdruk, Toyisten

Kunstdruk ook wel giclée of piezo grafiek genoemd, titel “ De Diamantvogel” door de Toyisten. Rechtsonder met potlood gesigneerd, oplagenummer 25/42. Jaar van uitgave 2018 in opdracht van KLM Flight Academy.

Verkocht voor: € 30

9725 CT Groningen