Schaal, Han Boerrigter

Aardewerken schaal met donkerrode glazuur op groot formaat door Johan Alexander (Han) Boerrigter (Nijmegen 1935-2023). Aan de onderzijde gemerkt met het signatuur van J. Boerrigter en gedateerd 1979.

Verkocht voor: € 130

Plastiek, Marien Gullatz

Keramieken plastiek met twee openingen gevat in zoutglazuur door Marien Gullatz. Aan de onderzijde gesigneerd met monogram MG. Vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Schilderij, J. Kats

Schilderij van een boerenvrouw met koe door J. Kats. Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 85

Schilderij, George Jan Dispo

Schilderij van een kerkinterieur door George Jan Dispo (1922-1973). Olieverf op linnen, rechtsonder gesigneerd G.J. Dispo. Derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 100

Zit-duw paard, Triang

Speelgoed in de vorm van een paard van het merk Triang, om op te zitten en om te duwen. Engeland, jaren 40/50.

Verkocht voor: € 40

Schilderij, Frans van Bommel

Schilderij met abstracte voorstelling van Frans van Bommel (1939-2007). Acrylverf op papier, rechtsonder gesigneerd en gedateerd april 1983.

Verkocht voor: € 15

Schilderij, Albert Torie

Schilderij van een bosgezicht door de Drentse schilder Albert Torie (Havelte 1896-1969 Meppel). Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gesigneerd A. Torie. Derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 500

Schilderij

Schilderij van een beeklandschap met berkenbomen. Olieverfschilderij op paneel, ongesigneerd, jaren 70/80.

Verkocht voor: € 40

Schilderij, Mark William Langlois

Schilderij van een Alpen berglandschap met ploegende broer van Mark William Langlois (1860-1890). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd en voorzien van naamplaatje, linksonder gesigneerd en gedateerd 1881.

Verkocht voor: € 70

Schaaltje, China, Kangxi periode

Chinees kapucijner bruin schaaltje met handbeschilderde Amsterdams bont florale decoratie. China, Kangxi periode, omstreeks 1720.

Verkocht voor: € 30

Dekselkom, China, Kangxi periode

Porseleinen Chinese dekselkom, handbeschilderd in een Imari kleurenpalet met florale decoratie en goudkleurige accenten. China, Kangxi periode, begin 18e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Vaas, Inke Lerch

Keramieken vaas met diagonaal vlakpatroon in wit, zwart en blauw. Aan de onderzijde gemerkt met een monogram. Derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 190

Schilderij, Frans Ronda

Schilderij van huizen aan de rivier door Franciscus Hubertus Cornelis (Frans) Ronda (1899-1976). Olieverfschilderij op paneel, linksonder gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Schilderij, Martinus Nefkens

Schilderij, olieverf op linnen, herder met schaapskudde en hond door Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866-1941 Ede). Rechtsonder gesigneerd Nefkens, eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 90

Aquarel, Jo Alting

Aquarel van sluiswachter bij een sluis door Jo Alting (Wildervank 1924-2010 Meppel). Rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Vaas

Keramieken geglazuurde vaas, onderzijde monogrammeerd met k.k . Vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Aquarel, C. Flore

Aquarel van Scheierstoren met Kamperhoofd met op de achtergrond de Sint Nicolaaskerk te Amsterdam. Rechtsonder gesigneerd C. Flore, einde 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Schilderij, Michaël de Wilde

Schilderij met de titel “Witte donderdag” door Michaël D. de Wilde uit Groningen. Gemengde techniek op papier, links gesigneerd. Einde 20e, begin 21e eeuw.

Haardplaat

Gietijzeren haardplaat in zand gegoten met voorstelling van een dichter, vermoedelijk Friedrich Schiller met linksboven een adelaarskop. Duitsland, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Rolluikkastje, Meisinger Duitsland

Miniatuur rolluikkastje gevuld met tandartsboortjes voor de tandartspraktijk van de Duitse fabrikant Meisinger Dazf. Jaren 20/30.

9725 CT Groningen