Vulpennen en ballpoint, Scheaffer

Twee Scheaffer vulpennen en een ballpoint met bijbehorend etui. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Ets, Jan Montyn

Ets door Jan Montyn (1924 Oudewater – Amsterdam 2015). Rechtsonder gesigneerd met datering 1964 en linksonder vermelding oplagenummer 6/10, épreuve d'artiste.

Verkocht voor: € 75

Houtsnede, Karl Schmidt-Rottluff

Houtsnede van vrouwengezicht door Karl Schmidt-Rottluff (1884-1976). Ongesigneerd, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 140

Gouden broche

Gouden Zeeuwse knoop broche, 14 karaat getoetst en onduidelijk gemerkt. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 140

Schilderij, Pit van Loo

Schilderij met een waterlandschappelijke voorstelling met de titel “Water en Wind” door Pieter (Pit) van Loo (Winsum, 1905 - Haren 1991). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd Pit en gedateerd 1983. Van Loo was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg

Verkocht voor: € 500

Aquarel, Marie Vlielander Hein

Aquarel met landschappelijke voorstelling met huis en bomenrij door Marie Vlielander Hein (1871-1955). Linksonder gesigneerd M. Vl. Hein, tweede kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Art Deco beeld, Stef Uiterwaal

Art Deco beeld van een fluitspeelster van geperst en gesatineerd glas, ontwerp Stephanus Albertus (Stef) Uiterwaal (1889 –1960). Ongesigneerd, uitvoering Glasfabriek Leerdam, omstreeks 1932.

Verkocht voor: € 1100

Plastiek, Hilbert Boxem

Aardewerken bruin geglazuurde plastiek, een bol met trechtervormige openingen, door keramist Hilbert Boxem (Alkmaar,1969). Aan de onderzijde gesigneerd Hilbert en gedateerd 1969.

Verkocht voor: € 120

Beeld Yoruba, Afrika

Afrikaans houten Ibeji tweelingbeeld, het kenmerkende punt hoofd is zo groot als een derde van het beeldje. Yoruba Nigeria. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 140

Schilderij, F. Enneking

Schilderij van een stadsgezicht met flanerende dames door Fredericus Hermanus Marie (Fred) Enneking. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd F. Enneking en gedateerd 1947

Verkocht voor: € 85

Bolvaas, Cor Schellen

Kristallen dikwandige bolvaas met groen organisch gevormd insluitsel, ontwerp Cor Schellen (1944-2016) en uitvoering Glasfabriek Leerdam. Aan de onderzijde gegraveerd C. Schellen, begin 21e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Vulpen, Art Deco

Groene Art Deco vulpen met 14 karaat gemerkte gouden penpunt. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Schilderij

Miniatuur schilderij van een winter tafereel te Westeremden, gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd rechtsboven J.G en gedateerd 31 Janu : 1841.

Verkocht voor: € 55

Vaas, Asta Strömberg

Kristallen gefacetteerde blokvaas, modelnaam Diamond, in paars-blanke sommerso techniek. Ontwerp Asta Strömberg, en uitgevoerd door Strömbergshyttan. Aan de onderzijde gegraveerd, Zweden, jaren 60.

Verkocht voor: € 50

Vaas, Otmar Lochschmidt

Wit geglazuurde vaas, modelnaam bodemvaas, naar ontwerp van Otmar Lochschmidt en uitgevoerd door de Sphinx te Maastricht. Groot formaat vaas, datering omstreeks 1963.

Verkocht voor: € 35

Schaal, Max Verboeket

Kristallen ovaalvormige schaal met ingesloten paarse- en roze slinger, ontwerp van Max Verboeket en uitgevoerd door Kristalunie Maastricht. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding Maastricht, jaren 60.

Verkocht voor: € 25

Schilderij, Pierre Jacobs

Schilderij met landschappelijke voorstelling van een ven bij avond door Pierre Jacobs (1916-1963), olieverfschilderij op linnen. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 240

Zeefdruk, Klaas Gubbels

Zeefdruk met afgebeeld een aap door Klaas Gubbels (1934). Oplagenummer 131/150, rechtsonder gesigneerd met vermelding datering ‘53-‘99.

Verkocht voor: € 120

Presse-papier

Glazen presse-papier met bruin-blauwe werveling en vlinder. Ongesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Bureaulamp, Lumina

Halogeen bureaulamp, modelnaam Multi “X”, ontwerp door Yaacov Kaufman en uitgevoerd door Lumina. Made in Italy, ontwerp stamt uit 1989.

Verkocht voor: € 140

9725 CT Groningen