Vulpen en ballpoint, Parker

Parker Duofold Centennial pennenset, vulpen en ballpoint met subtiele inscriptie Rotterdams Dagblad. Gedateerd 1991, made in the UK.

Verkocht voor: € 120

Gouden ring met saffier en diamanten

18 karaat witgouden ring met geslepen donkerblauwe saffier omringt door vijftien diamanten en een moissaniet. Diamanten zijn in totaal 0,30 ct, vijftien keer 0,02 ct, moissaniet is 0,02 ct. Binnenzijde ring gemerkt met 18 ct GO, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 550

Lithografie, Bram van Velde

Verkocht voor: € 140

Gouden tientje Wilhelmina 1911

Gouden tientje Wilhelmina met hermelijnen mantel uit 1911, bevat 900/1000 goud en gemerkt met muntmeesterteken zeepaard. Rondom de munt is de tekst "KONINGIN WILHELMINA, GOD ZIJ MET ONS" geschreven en op de weerszijde is het gekroond Nederlands wapenschild afgebeeld. Het gouden tientje is ontworpen door J. C. Wienecke.

Verkocht voor: € 300

Gouden tientje Willem III 1876

Verkocht voor: € 340

Gouden tientje Wilhelmina 1912

Verkocht voor: € 340

Schooltas

Eikenhouten schooltas gedecoreerd met hout gestoken jongen met schooltas, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 240

Tekening, G.J. Adema

Pasteltekening van een paardenhoofd door Gerhardus Jan Adema (Franeker 1898-1981 Leeuwarden). Pastelkrijttekening op fluweel, rechtsonder gesigneerd. Derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Litho, Joan Miró

Lithografie van Joan Miró (1893-1983) gepubliceerd in de Franse kunstuitgave Derrière le Miroir in 1965.

Verkocht voor: € 100

Schaal, China, Chienlung periode

Chinese handbeschilderde famille rose porseleinen schaal met floraal decor. Chienlung periode, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 300

Tafellampen, Lumière

Twee bronskleurige tafellampen in Art Deco stijl met marmer en cilindrische glazen lampenkappen. Fabrikant Lumière en gemerkt onderkant van de poot. Begin 21e eeuw.

Verkocht voor: € 80

Amsterdamse School lamp, Steinpatz

Lamp met een gebatikt houten Amsterdamse School lampenvoet, gemerkt H. Steinpatz, Made in Holland. Circa 1930, lampenkap is van een latere datum.

Verkocht voor: € 25

Plastiek, Mariet Smidt

Aardewerken mannetje met hoge hoed door keramist Maria Harmina (Mariet) Smidt (Schiedam, 1935). Ongesigneerd, jaren 70.

Verkocht voor: € 45

Schenkkan, Mobach

Aardewerken schenkkan met lusterglazuur. Gemerkt aan de onderzijde met Mobach - Utrecht en modelnummer. Uitvoering en ontwerp Klaas Mobach, Utrecht, omstreeks 1930. Het betreft een groot formaat schenkkan.

Verkocht voor: € 50

Kast

Eikenhouten Neorenaissance kast, rijkelijk versiert met hoofden in de panelen, florale motieven en datering in de kap. 19e eeuw.

Verkocht voor: € 120

Horloge, Bouchard

14 karaat gouden polshorloge van de horlogemaker Bouchard, Genéve, aan de achterzijde gemerkt 14K-0,585. Met lederen zwarte horlogeband en het horloge is uitgevoerd met een quartz uurwerk. Jaren 80.

Verkocht voor: € 220

Vaas, Han Boerrigter

Aardewerken vaas met lichtkleurige en blauwe glazuren door Johan Alexander (Han) Boerrigter (Nijmegen 1935-2023). Aan de onderzijde gemonogrammeerd en voorzien van nummering 19/500.

Verkocht voor: € 55

Slingerglas

Engels Georgian slingerglas met witte spiraalslinger en enkele knoop, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 75

Penning, Ovide Yencesse

Bronzen Art Nouveau penning getiteld “ L'étude” door Ovide Yencesse (Dijon 1869-1947 Parijs). Penning is bevestigd in een houten houder. Frankrijk, datering omstreeks 1909.

Verkocht voor: € 50

Deurklopper, Vindicat Groningen

Messing deurklopper, het wapenschild van Studentenvereniging Vindicat Groningen met gekruiste zwaarden en opkomende zon en de tekst "Vindicat Atque Polit". Aan de achterzijde genummerd, derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 200

9725 CT Groningen