Iban Dayak Tun Tun, Indonesië

Iban Dayak Tun Tun, een varkensval bedel, stok van hardhout met een mensfiguur om een everzwijn naar de val te lokken. Kalimantan Borneo, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Kom

Lichtgroene aardewerken kom met cirkelmotief aan de buitenzijde en blauw geglazuurde binnenzijde. Anoniem, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Glasobject, Jaroslav Svoboda

Ronde glaskogel met ingegoten rode druppelvorm en zwarte slinger door Jaroslav Svoboda. Karlov Tsjechië, vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Schilderij, Marie Vlielander Hein

Schilderij van een stilleven met dekselpot, boek en bloem door Marie Vlielander Hein (1871-1955). Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gesigneerd Marie Vl. Hein. Verso informatie, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Kop-en-schotels, China/Japan

Chinees porselein blauw-wit kop-en-schotel, Kangxi periode eind 17e eeuw. Alsook een Japans porselein polychroom gekleurd kop-en-schotel, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Modelboot driemaster

Houten model van het driemaster fregat Stern, tweede helft 20ste eeuw.

Verkocht voor: € 55

Schaal, China, Chienlung periode

Chinese handbeschilderde famille rose porseleinen schaal met floraal decor. Chienlung periode, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 400

Beeld

Bruin gepatineerd bronzen beeld van een aap met mensenschedel naar het beeld "Affe, einen Schädel betrachtend" ("Monkey viewing or contemplating a skull") door Hugo Rheinhold uit 1893. Deze uitvoering is van eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 120

Vaas, Potterij Zaalberg

Blauw geglazuurde vaas door Potterij Zaalberg, Zoeterwoude. Aan de onderzijde gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Ets, Kwinkelenberg

Ets van een verteerd blad en boomkruiper door Kwinkelenberg. Linksonder vermelding oplagenummer 2/50, rechtsonder gesigneerd met potlood en gedateerd 1975.

Verkocht voor: € 10

Borden, China

Twee Chinees porseleinen blauw-witte borden gedecoreerd met een vogel in het landschap en bloemen in ovale cartouches . Eerste helft 18e eeuw.

Verkocht voor: € 160

Scheurbol, Piet Knepper

Crèmekleurige keramieken bol met geribbelde structuur, voorzien van twee ambachtelijk aangebrachte scheuren met groen kleuraccent. Ontwerp Piet Knepper en uitvoering keramiekfabriek Mobach. Betreft een groot formaat bol. Aan de onderzijde gemerkt en voorzien van modelnummer 10, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 65

Zilveren bestek

Vis -en trancheer bestek met zilveren 800 gemerkte floraal gedecoreerde pistoolheften en vergulde uiteinden. Gemerkt met twee keuren en 800, begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Schilderij, Pit van Loo

Schilderij van een landschap door Pieter (Pit) van Loo (Winsum 1905 - Haren 1991). Olieverfschilderij op board, rechtsonder gesigneerd Pit en gedateerd 1967. Van Loo was lid van de Groninger kunstkring De Ploeg.

Verkocht voor: € 120

Bijbel met zilveren slot

Bijbel met lederen kaft en zilveren sluiting met florale rand ornamenten. Uitgegeven door de Nederlandse Bijbel-Compagnie en gedrukt door Johannes Enschedé en zonen in 1860.

Verkocht voor: € 1100

Schaal, E. Keller

Aardewerken bruin geglazuurde schaal met groen-blauwe rand. Aan de onderzijde gesigneerd E. Keller en 1935.

Verkocht voor: € 15

Beeld Mende, Sierra Leone

Houten staand vrouwenfiguur van het Mende-volk met kenmerkende strak gevlochten kapsel, de nauw samenknijpende ogen, het smalle gezicht en de geringde nek. Afrika, Sierra Leone, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Schaal, Niek Schoorl

Keramieken beige geglazuurde schotel met bruin geglazuurd streeppatroon door keramist Niek Schoorl (Wageningen, 1951). Aan de onderzijde gesigneerd Schoorl, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Beeld

Donker gepatineerd metalen beeld van zittende vrouw op marmeren basement. Anoniem, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Schilderij, R.C. Murman

Schilderij van een uitzicht over de Waal met kerktoren van Zaltbommel en platbodem door Reier Catharinus Murman (1908-1988). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd R.C. Murman en gedateerd 1944.

Verkocht voor: € 95

9725 CT Groningen