Live: Veiling 28 sessie 1 Live

Kavels zoeken

459 - Design pickup Philips, jaren 70

Design pickup Philips, jaren 70.

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

463 - Villeroy en Boch schaal met schotels.

Schaal met tien kleine schotels, met polychrome decoratie.

Toegepaste kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

468 - Volksaardewerk kan met decor van tulpen, Zuid-Amerika begin 20e eeuw

Volksaardewerk kan met decor van tulpen, Zuid-Amerika begin 20e eeuw

Tribal art € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

477 - Hout/ stof vintage eetkamerstoelen, midden 20e eeuw.

Hout/ stof vier vintage eetkamerstoelen. Midden 20e eeuw.

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

479 - Aardewerk, serviesdeel Koninklijke Goedewaagen Gouda, ca. 1935

Theepot, suikerpot, melkkan en acht kop en schotel.

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

488 - Glazen schalen

Drie glazen schalen.

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

492 - Design stoelen Swing modell Drabert SM 400 K

Vier designstoelen Swing model Drabert SM 400 K.

Design € 100 - € 200 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

508 - Schilderij, olieverf op paneel, Claas Hendrik Karel Prins

Schilderij, olieverf op paneel, Claas Hendrik Karel Prins (1903-1968). Prins werkte o.a. in Bussum, Laren, Blaricum en omgeving. Claas Prins was leerling Johan Fekkes en van David Schulman. Hij schilderde voornamelijk landschappen en stadsgezichten. Prins was lid en bestuurder van de vereniging van Beeldende kunst ' Laren-Blaricum'.

Kunst € 160 - € 240 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

513 - Glazen schalen en vazen

Lot bewerkte glazen schalen en vazen.

Bekijk kavel

519 - Boeddha brons Thailand

Bronzen Boeddha, Thailand 20e eeuw.

Aziatica € 60 - € 90 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

521 - Kristallen glasservies met zilveren voet

Kristallen glasservies bestaande ui vijf longdrink glazen, vijf cognac glazen, zes likeur glazen, zes portglazen en vijf waterglazen. Glazen gemerkt CBZ Holland, cognac glazen niet gemerkt.

Curiosa € 120 - € 180 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

520 - Salontafel, design Arne Jacobson voor Fritz Hansen

Salontafel ontworpen door Arne Jacobson, model A222, voor Fritz Hansen.

Design € 500 - € 700 (Startprijs: € 250,00)

Bekijk kavel

484 - Typemachine Olympia Traveller de Luxe, Duitsland jaren '70

Draagbare typemachine met bijbehorende kunststof kofferdeksel met handvat. Dit model was ontworpen voor de Olympia Werke nabij Wilhelmshaven, in 1969 door Alfons Boothby en Georges Joseph.

Design € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

491 - Tafellampen

Twee tafellampen in de vorm van een plafonière, melkglas met messing voet.

Design € 100 - € 150 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

529 - Lounge stoel, design Piero Lissoni Denmark 2006 voor Fritz Hansen

De PL200 lounge stoel ontworpen door Piero Lissoni voor Frizt Hansen. De lounge stoel heeft een gepolijste gegoten aluminium basis met een eikenhouten zitting.

Design € 800 - € 1200 (Startprijs: € 400,00)

Bekijk kavel

493 - Stoelen, design Vicho Magistretti 2003 voor Fritz Hansen

Vier stoelen ontworpen door Vicho Magistretti voor Fritz Hansen, jaren '90. Model VM3.

Design € 400 - € 600 (Startprijs: € 200,00)

Bekijk kavel

523 - Lounge stoel, design Piero Lissoni Denmark 2006 voor Fritz Hansen

Bekijk kavel

400 - Tekening, gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen

Tekening, gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen (1938-2016).

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

401 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Franz van Rupprecht

Stilleven, gesigneerd Franz Theodor von Rupprecht (1893-1939). Rechtsboven gesigneerd, circa 1930.

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

405 - Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, "Bosgezicht", olieverf op paneel' rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

407 - Schilderij, olieverf op board, gesigneerd H.H. Ros

Schilderij "molen aan het water bij volle maan", olieverf op board, Hero Hette Ros (1872-1964). Autodidact kunstschilder woonde en werkte in en om Scheveningen, midden 20e eeuw.

Kunst € 120 - € 200 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

406 - Vaas aardewerk

Vaas aardewerk.

Toegepaste kunst € 20 - € 30 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

412 - Schrijfkist met toebehoren

19e eeuwse schrijfkist met inkt potje, zandstrooier, 2 kroontjespennen en album amicorum van Christiaan Frederik Kofoed.

Antiek € 60 - € 120 (Startprijs: € 120,00)

Bekijk kavel

419 - Tincraquele schaal, Willem Rozendaal Maastricht

Tincraquele schaal, model Coquille, ontwerp Willem Rozendaal voor Kristal Unie Maastricht 1937.

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

444 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. van Oost

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Johannes Jacobus van Oost (1917-1975).

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel