Kavels zoeken

1015 - Bijbel

Bijbel, Oude- en Nieuwe Testament, A.W. Sijthoff Leide. Met chromolitho's van P.W.M. Trap. Circa 1880.

Verkocht voor € 40,00

Boeken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1016 - Litho's Hoytema

Twee ingelijste kleuren litho's ontworpen en op steen gebracht door Theo van Hoytema. Gedrukt bij Tresling & Co, Amsterdam. Circa 1900.

Verkocht voor € 50,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1017 - Tekening

Tekening, boerderij langs de dijk. Rechtsonder gesigneerd J. Dijkstra.

Verkocht voor € 160,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1018 - Schilderij, Anwana

Schilderij, Afrikaanse man, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd Anwana '94.

Verkocht voor € 5,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1019 - Melkbus, melkfabriek De Ommelanden

Melkbus van melkfabriek De Ommelanden Groningen, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1020 - Lot spelletjes

Verkocht voor € 30,00

Speelgoed Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1021 - Teddybeer

Teddybeer met draaibare kop en poten, circa 1965.

Verkocht voor € 10,00

Speelgoed Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1022 - Houten masker

Verkocht voor € 5,00

Etnografica Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1023 - Houten masker Jambo, Kenia

Verkocht voor € 10,00

Etnografica Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1025 - Wijnkoeler

Roestvrij stalen wijnkoeler in Alessi-stijl.

Verkocht voor € 50,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1027 - Typemachine, Sperry Remington

Draagbare typemachine, Sperry Remington, type Idool. Circa 1980.

Niet verkocht

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

1026 - Knopen

Twee zilveren knopen, Vivat de prins v. Oranje.

Verkocht voor € 40,00

Zilver Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1029 - Bord Goebel en dekselpot

Verkocht voor € 10,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1030 - Kaarsenstandaard en lamp

Verkocht voor € 60,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1031 - Vulpennen, Parker en Monte Rosa

Twee vulpennen van Parker en Monte Rosa (Montblanc), midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 80,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1034 - Tegels

Lot met elf verschillende tegels.

Verkocht voor € 40,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1035 - Koperen aker en bloempotten

Verkocht voor € 50,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1036 - Chromen hanglamp

Chromen designlamp met drie spots, jaren 60/70.

Verkocht voor € 50,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1037 - Hanglampen

Twee vintage hanglampen van Brilliant, circa 1990.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1038 - Vazen, Louis Regout Maastricht

Vijf vazen, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1039 - Bakelieten prullenbakken, België

Drie bakelieten Art Deco prullenbakken, circa 1930.

Verkocht voor € 60,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1040 - Bakelieten prullenbakken, België

Twee bakelieten Art Deco prullenbakken voor de Belgische staat, circa 1930.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1222 - Lot curiosa

Verkocht voor € 40,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1223 - Lot curiosa

Verkocht voor € 30,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1033 - Tegels

Lot met elf verschillende tegels met Bijbelse voorstellingen.

Verkocht voor € 90,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd

Waardevolle spullen in huis? Mail ons! Eventueel kunnen wij ook een woning bezemschoon opleveren.

Contact


Groningen
Veilinghuis Klinkhamer
Vechtstraat 45
9725 CT Groningen

Kampen
Veilinghuis Klinkhamer
Gasthuisstraat 10
8261 BS Kampen

Telefoonnummer
050-5532122