Kavels zoeken

98 - Cilinderbureau

Notenhouten cilinderbureau op ranke poten met uitschuifblad en zes lades, circa 1900.

Antiek € 160 - € 320 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

140 - Klokstel

Een Franse driedelige klokstel, verguld brons gemonteerd op bont wit marmer, geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijfers. Circa 1900.

Antiek € 600 - € 900 (Startprijs: € 300,00)

Bekijk kavel

99 - Lot Hummel, Goebel

Lot met vijf hummeltjes, een tegel en een bel. Goebel West Germany, circa 1980.

Curiosa € 60 - € 120 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

100 - Lot Hummel, Goebel

Lot met acht Hummeltjes. Goebel West Germany, circa 1980.

Curiosa € 80 - € 160 (Minimumbod: € 70,00)

Bekijk kavel

101 - Tafelklok, Warmink

Wortelnoten Westminster tafelklok. Warmink, circa 1960.

Klokken € 80 - € 160 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

704 - Pop

Pop op standaard, circa 1930.

Speelgoed € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

705 - Pop

Pop, eerste helft 20e eeuw.

Speelgoed € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

706 - Pop

Pop, eerste helft 20e eeuw.

Speelgoed € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

707 - Pop

Pop, op het achterhoofd gemerkt. Circa 1920.

Speelgoed € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

708 - Pop

Pop op standaard, circa 1930.

Bekijk kavel

709 - Poppen

Lot vijf verschillende poppen, circa 1930.

Speelgoed € 40 - € 80 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

710 - Pop

Pop op de rug gemerkt, eind 20e eeuw.

Speelgoed € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

711 - Poppen

Lot met vijf verschillende poppen. Tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

712 - Poppen

Lot met drie verschillende poppen. Midden 20e eeuw.

Bekijk kavel

713 - Poppen

Lot met wee verschillende poppen. Circa 1930.

Bekijk kavel

714 - Pop

Pop gemerkt op het achterhoofd. Circa 1930.

Bekijk kavel

716 - Pop met stoel

Pop met houten stoel, circa 1920.

Bekijk kavel

717 - Pop met wandelwagen

Pop met houten wandelwagen, circa 1920.

Bekijk kavel

582 - Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd. Eind 19e eeuw.

Kunst € 80 - € 160 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

102 - Tafelklok, Junghans

Kastanjehouten Junghans tafelklok versierd met bronzen elementen. Circa 1890.

Antiek € 100 - € 200 (Minimumbod: € 60,00)

Bekijk kavel

103 - Klokstel

Een driedelig bronzen klokstel, Franse Neorenaissance. Rijkelijk versierd en geflankeerd door op dezelfde manier versierde kandelaren. Circa 1900.

Bekijk kavel

104 - Hoorn des overvloeds

Hoorn des overvloeds met bronzen beslag, deksel versierd met een engel en de hoorn gedragen door drie duiveltjes. Eind 19e eeuw.

Bekijk kavel

105 - Tafellamp, Art Deco

Art Deco tafellamp in de stijl van Winkelman, bronzen frame met stoffen kap. Circa 1925.

Art Deco € 100 - € 200 (Minimumbod: € 140,00)

Bekijk kavel

106 - Naaikist

Eikenhouten rolluik naaikist, Mid century design.

Design € 60 - € 120 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

107 - Tegels

Veertien ingelijste antieke tegels.

Antiek € 40 - € 80 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd