Kavels zoeken

908 zoekresultaten gevonden

76. Hanglamp

Hanglamp in gepatineerd messing met rond glas voorzien van geslepen stermotief. Eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

Prijsindicatie: € 5

77. Haardscherm

Gietijzeren haardscherm bestaande uit drie gedeelten met scharnieren verbonden. Eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

78. Dienblad, Jugendstil

Aardewerken Jugendstil dienblad met vernikkelde rand en handvaten. Aan onderzijde voorzien van ingestampt modelnummer, omstreeks 1920.

Huidig bod: € 50

Prijsindicatie: € 5

79. Schilderij, G.H. Breitner

Schilderij, olieverf op paneel, stadsuitbreiding Amsterdam van George Hendrik Breitner (1857-1923). Rechtsonder gesigneerd G.H. Breitner, omstreeks 1915

Huidig bod: € 3700

Prijsindicatie: € 5

80. Britains

Vier tinnen handbeschilderde indianen, Britains. Engeland, eerste helft 20e eeuw.|

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

81. Beeld, West-Afrika

Uit hout gestoken etnografisch beeld van Afrikaanse man. West-Afrika, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

Prijsindicatie: € 5

82. Schaal, Krosno

Kristallen Krosno schaal met blauwe hoekelementen. Aan onderzijde Krosno geëtst, Polen, derde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

83. Kaarsenstandaard

Bronzen kaarsenstandaard in de vorm van een kanon. Geheel ondersteund door drie kanonskogels en drie pompstokken. 20e eeuw.

Huidig bod: € 45

Prijsindicatie: € 5

84. Beelden, Capodimonte

Twee porseleinen beelden in romantische sfeer van Capodimonte, Napels. Aan de onderzijde gesigneerd Capodimonte, modelnummer. Italië, jaren 50/60.

Huidig bod: € 35

Prijsindicatie: € 5

85. Klapstoel

Klapstoel bekleed met oosters tapijt, eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

Prijsindicatie: € 5

86. Bontstola vos

Bontstola van geprepareerde vos met glazen ogen, omstreeks 1930.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

87. Beeld

Aardewerken etnografisch beeld met met aan drie kanten twee personen boven elkaar afgebeeld, 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

88. Russische lakwerkdoosjes, Palekh

Zes Russische Palekh lakwerkdozen met verschillende voorstellingen, tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 60

Prijsindicatie: € 5

89. Stoelen

Twee eikenhouten Gründerzeit stoelen met gevlochten zitting, hierbij een Lodewijk XVI stijl stoel. 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

90. Aquarel, H.P.M. Kosters

Aquarel op papier van Hendrik Pieter Martinus Kosters (1870-1938) van waterlandschap met huizen op achtergrond. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder, 1922.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

91. Menora’s en kandelaar

Twee messing menora’s en messing religieuze kaarsenstandaard, 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

92. Schimmenspel theater, Frankrijk

Schimmenspel theater, Ombres Chinoises, van Franse herkomst in originele doos. Met twaalf verhaal vertellende afbeeldingen. Volgens binnenzijde deksel een geschenk uit 1833.

Huidig bod: € 380

Prijsindicatie: € 5

93. Spiegel

Gouden barokstijl spiegel met kuif, uitgevoerd in hout en gips, 20e eeuw.

Huidig bod: € 60

Prijsindicatie: € 5

94. Lot ornithologie

Vijf boeken over vogels waaronder "De club der trekvogels" door F. Koster en "Het vogelboekje" door Jaq. P. Thijsse. Uitgaven begin vorige eeuw.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

95. Moederklok

Moederklok, klok in houten behuizing ter aansturing van nevenklokken, merkplaatje onleesbaar. Eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

Prijsindicatie: € 5

96. Spiegel

Latoenkoperen spiegel met facet geslepen spiegelglas. Nederland, eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

Prijsindicatie: € 5

97. Spiegel

Ovalen spiegel met goudkleurige houten lijst, voorzien van gefacetteerd spiegelglas. Eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

Prijsindicatie: € 5

98. Beeld

Ivoren beeld van heilige ambtsdrager met Afrikaans uiterlijk, circa 1900.

Huidig bod: € 170

Prijsindicatie: € 5

99. Tekening

Tekening op papier van een brug. Rechtsboven gesigneerd Van Dulmen, 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

Prijsindicatie: € 5

100. Lot porselein

Lot porselein waaronder kop-en-schotels, 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

9725 CT Groningen