Kavels zoeken

45 - Divers lot bestek

Lot divers bestek van verschillende merken.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

46 - Divers lot munten

Lot munten binnen- en buitenland.

Curiosa € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

47 - Bestekset WMF 6-persoons

Bestekset 6-persoons waaronder lepels, vorken, messen, visbestek, opscheplepels, vleesvorken en een slacouvert 56 delen.

Curiosa € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

48 - Divers lot poppen

Zeven verschillende oude poppen met porseleinen en papier-maché hoofden.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

49 - Divers lot glaswerk

Lot divers glaswerk waaronder 3 karaffen, twee zoutvaatjes.

Bekijk kavel

401 - Beeld albast

Albasten buste van een vrouw onduidelijk gesigneerd eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

403 - Spreukenbord

Spreukenbord in de stijl van W.C. Brouwer begin 20e eeuw

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

419 - Theepot Mosa Maastricht

Theepot in de vorm van een hond gemerkt Mosa Maastricht.

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

308 - Divers lot

Lot diverse curiositeiten waaronder een aantal parelmoeren doosjes, een houten postzegeldoos, bril in koker en veel meer.

Bekijk kavel

310 - Lot diversen

Doos vol diverse curiositeiten waaronder een messing strijkijzer, koperen oliekan, verzilverde dekschaal.

Bekijk kavel

307 - Divers lot glaswerk

21 antieke wijn en borrelglazen.

Bekijk kavel

176 - Blikken

Een blik met sieraden, een blik Joost van den Vondel Cigarros en een Van Nelle.

Bekijk kavel

178 - Staande tafellamp

Staande tafellamp met glazen pegels jaren 60.

Bekijk kavel

179 - Borden, schaal en vaasje, China, 18e en 19e eeuw

Borden, schaal en vaasje, China, 18e en 19e eeuw Zes borden, schaal en een vaasje.

Aziatica € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

183 - Divers lot

Divers lot curiositeiten waaronder een rammelaar, fotolijsten, parfumflesje.

Bekijk kavel

184 - Divers lot kinderartikelen

Divers lot kinderartikelen waaronder plastic figuren uit Pipo de Clown.

Speelgoed € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

157 - Divers lot tin

Divers lot tin waaronder een theepot, koffiepot, kaarsenstandaard en een kan.

Bekijk kavel

161 - Lot lijstwerk

Grafische druk van Vlaardingen en van een spreeuw.

Grafiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

162 - Lot lijstwerk

Lot divers lijstwerk waaronder een aquarel, knipselkunst en een foto van Wilhelmina.

Bekijk kavel

163 - Houten pop

Houten modelpop van een vrouw begin 20e eeuw,

Bekijk kavel

165 - Lot beelden

Lot van drie beelden twee van gips een van brons.

Bekijk kavel

169 - Hoge Hoed

Zwarte hoge hoed gemaakt door G.S. Hat Manufactory voor P.H. Pott, Brugstraat Groningen.

Bekijk kavel

174 - Barbies

Twee Barbie poppen waarvan een met originele doos.

Bekijk kavel

77 - Helmen

Twee oude brandweer helmen midden 20e eeuw.

Bekijk kavel

78 - Porseleinen Imari schotels, China, eerste helft 18e eeuw.

Drie Imari schotels, begin 18e eeuw.

Aziatica € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel