Veiling: Veiling 24 Sessie 2

1072. Koralen kruisje

Met gouden ophanghaakje.

1205. Romeinse schaal

Terra siggilata schaal 1e 3e eeuw na christus. Dia 24 cm

1231. naairing

Geribbeld, zilver gekeurd met oud zwaardje en onleesbaar meesterkeur.

1237. Lapis Lazulli

Een massieve bal

1257. Carte de visite album

Een smal formaat album met daarin 24 Carte de Visite foto's van de Familie Pitlo te arnhem

1262. De Eersteling van Moorenlant 1738

In moderne binding, + antwoord aan Mr l da Costa 1823 en 1 andere

1287. Lot

Lot met zilveren sieraden waaronder een designketting.

1300. dienblad

Met bijhorende taartschep decor edelweis

619. Chesterfield leren stoel heren

Chesterfield leren stoel heren

400. Messing kandelaar met Putti

Messing penkandelaar met putti. 20e eeuw

526. Lesney landbouwvoertuigen

Lesney landbouwvoertuigen

535. Philips bakelieten radio BX 233U uit 1953

Philips bakelieten radio BX 233U uit 1953

508. Kauwgomballen automaat jaren 60

Kauwgomballen automaat jaren 60, metaal en plastic

524. Divers lot Thunderbirds

Divers lot Thunderbirds

1022. russische lepels

Een set van 3 verguld zilveren lepels met geemailleerde decoratie op de steel. Gemerkt met ster en sikkel en gehalte 875.

1036. Zoutvat

Hollands zilveren zoutvat met blauwe glas inzet.

1039. Naaldenkokers

Een lot van 2 naaldenkokers met ribbel decoratie. 1 hollands 1 duits.

1042. Naaigerei

Een zilveren priem met rond heft, en een houder met schroefmechaniek. Beide hollands gekeurd 19e eeuw.

1049. Lepels

Een set van 6 theelepels met lichte insnoering in de steel. Uitvoering van Kempen en Begeer. Totaal gewicht 79 gram.

1227. Speldenkussen

Benen rond plat speldenkussen Met groene stof.

1229. Tartanware

Naai ei. Gemerkt Clan Charlie.

1249. Diorama

Kurken landschap met 2 ooievaar in houten vitrine

1278. Aquarel

Voorstelling vna 2 ooievaars. Gesigneerd AA. 11,5x16 cm.

415. Vier ganglampen jaren 20 / 30, Art Deco

Vier ganglampen met bakelieten voeten ( origineel ) jaren 20 / 30. Gemodelleerd naar bloemmotieven.

474. Diverse Boeddha's

Diverse Boeddha's gemaakt van diverse materialen

9725 CT Groningen