Veiling: Veiling 24 Sessie 2
1205. Romeinse schaal
Terra siggilata schaal 1e 3e eeuw na christus. Dia 24 cm
1231. naairing
Geribbeld, zilver gekeurd met oud zwaardje en onleesbaar meesterkeur.
1257. Carte de visite album
Een smal formaat album met daarin 24 Carte de Visite foto's van de Familie Pitlo te arnhem
1262. De Eersteling van Moorenlant 1738
In moderne binding, + antwoord aan Mr l da Costa 1823 en 1 andere
1287. Lot
Lot met zilveren sieraden waaronder een designketting.
619. Chesterfield leren stoel heren
Chesterfield leren stoel heren
400. Messing kandelaar met Putti
Messing penkandelaar met putti. 20e eeuw
535. Philips bakelieten radio BX 233U uit 1953
Philips bakelieten radio BX 233U uit 1953
508. Kauwgomballen automaat jaren 60
Kauwgomballen automaat jaren 60, metaal en plastic
1022. russische lepels
Een set van 3 verguld zilveren lepels met geemailleerde decoratie op de steel. Gemerkt met ster en sikkel en gehalte 875.
1036. Zoutvat
Hollands zilveren zoutvat met blauwe glas inzet.
1039. Naaldenkokers
Een lot van 2 naaldenkokers met ribbel decoratie. 1 hollands 1 duits.
1042. Naaigerei
Een zilveren priem met rond heft, en een houder met schroefmechaniek. Beide hollands gekeurd 19e eeuw.
1049. Lepels
Een set van 6 theelepels met lichte insnoering in de steel. Uitvoering van Kempen en Begeer. Totaal gewicht 79 gram.
1227. Speldenkussen
Benen rond plat speldenkussen Met groene stof.
1249. Diorama
Kurken landschap met 2 ooievaar in houten vitrine
1278. Aquarel
Voorstelling vna 2 ooievaars. Gesigneerd AA. 11,5x16 cm.
415. Vier ganglampen jaren 20 / 30, Art Deco
Vier ganglampen met bakelieten voeten ( origineel ) jaren 20 / 30. Gemodelleerd naar bloemmotieven.
474. Diverse Boeddha's
Diverse Boeddha's gemaakt van diverse materialen
9725 CT Groningen