Veiling: Veiling 24 Sessie 2

401. Champleve vaasjes China 20e eeuw

Vier Chinese Champleve vaasjes en een zout vaatje. 20e eeuw

410. Keramiek vaas met oranje zwarte glazuur, Duitsland jaren 60

Fles vaas met oranje vlek decor. Jaren 60, Duitsland. Onduidelijk gesigneerd.

452. Victoriaanse Olielamp, Engeland 19e eeuw.

Victoriaanse Olielamp, Engeland 19e eeuw.

489. SH-Horikawa, Japan,Blikken/kunststof "Super Apollo Space Capsule" met batterijmotor, jaren 60

SH-Horikawa, Japan
Blikken/kunststof "Super Apollo Space Capsule" met batterijmotor, jaren 60

507. Divers lot spelletjes, jaren 30 t/m jaren 50

Divers lot spelletjes, jaren 30 t/m jaren 50

511. Divers lot view masters en boekjes

Vier view masters, een van bakeliet, met plaatjes. Hierbij een stapel kinderboekjes uit de jaren 50.

534. Leerdam copier spijkerbol, waxinelicht houder Cor unum, Lampvoet Gouda / Zuid-Holland

Leerdam copier spijkerbol, waxinelicht houder Cor unum, Lampvoet Gouda / Zuid-Holland

554. Mes met oorlogsachtergrond en een zakmes Carl Schlieper

Mes met oorlogsachtergrond en een zakmes Carl Schlieper

556. Etsen, P. de Vries

Drie etsen, gesigneerd P. de Vries, 20e eeuw.

591. Chinees Serpentine beeld, tweede helft 20e eeuw

Chinees Serpentine beeld, tweede helft 20e eeuw

1005. Theeschepje

Hollands zilveren theeschep met Carneolen heft Schep met ribbeldecoratie. Jaarletter 1843.

1020. Bijbelslot

Een lederen band met op de voorzijde een 14 karaats gouden slot

1021. Zoutvaten

Een paar zoutvaten ca 1800. Met op driehoekige voet staande op bokkepoten, aan de bovenzijde met opengewerkte klasieke decoratie . Niet gekeurd. (1 glazen binnenbak gelijmd)

1024. Mosterdlepeltje

2e gehalte Holllands mosterdlepeltje met puntfilet greep. Meesterkeur Kon. Edelmetaal bedrijven van Kempen, begeer en Vos (1920-1931)

1046. geemaillerd doosje

Birmingham,Jaarletter 1933, meetserkeur R&S in ruit. Met blauw guilloche emaille. (minimaal plekje in het emaille)

1234. Kistje

Een notenhouten kistje met Monogram AR op het deksel, hierin een vrijmetselaarsmedaille, pijpje tec. Met geheime lade ondrin het kistje Afm 20x10x11 cm.

1228. Tartanware

Boekje met naalden en toebehoren en vilten pagina's. Gemerkt Stuart.,

1285. oorbellen

Een paar 18 karaats gouden oorstekers Totaal geicht 1,78 gram.

1213. Armband

Rode cinnabar lakwerk stijve armband. Dia 8,1 cm.

1280. leger des heils

Oblong album gevuld met fotokaarten van leden en uitjes en een aantal privéfoto's. Hierbij een plakboek m.b.t. tot het Leger

445. Delfts aardewerk 19e en 20e eeuw wo. gemberpot / Delft / Makkum / Adams Engeland

Delfts aardewerk 19e en 20e eeuw wo. gemberpot / Delft / Makkum / Adams Engeland

468. Grote plateelvaas, Zuid-Holland Gouda; Decor Prinsenhof

Grote plateelvaas, Zuid-Holland Gouda; Decor Prinsenhof ca. 1925

458. Kristal lot divers

Kristal lot divers

437. Volkskunst Tegels Delft, Duitsland, 18e en 19e eeuw

Volkskunst Tegels Delft, Duitsland, 18e en 19e eeuw

497. Biscuit porseleinen beeldjes, ca. 1920

Biscuit porseleinen beeldjes, ca. 1920

9725 CT Groningen