Veiling: Veiling 24 Sessie 2

472. Diverse Boeddha's

Diverse Boeddha's gemaakt van diverse materialen

475. Gespiegelde Satsuma vazen Japan, eerste helft 20e eeuw

Satsuma vazen Japan, eerste helft 20e eeuw

496. Divers lot beurs, twee zakhorloges en twee knopen

Divers lot beurs, twee zakhorloges en twee knopen

557. Drie Wandborden P. Regout Maastricht

Drie Wandborden P. Regout Maastricht

560. Dames beursjes met glaskralen, eerste helft 20e eeuw

Dames beursjes met glaskralen, eerste helft 20e eeuw

568. Chinees Cloisonne kom en Chienlung blauwwit bord

Chinees Cloisonne kom en Chienlung blauwwit bord, begin 20e en en 28e eeuw

572. Divers lot speelgoed autootjes o.a. Lesney

Divers lot speelgoed autootjes o.a. Lesney

581. Lot Schoolkaarten: ontdekkingsreizen + menselijk lichaam, 20e eeuw.

Lot Schoolkaarten: ontdekkingsreizen + menselijk lichaam, 20e eeuw.

551. Blok geperste zwarte thee China, jaren 70

Blok geperste zwarte thee China, jaren 70

589. Divers poppengoed Wo. Miniatuur Opaline vaasjes

Divers poppengoed Wo. Miniatuur Opaline vaasjes

594. Ets van Rotterdam, Jan Sirks, ca. 1930.

Ets van Rotterdam, Jan Sirks, ca. 1930.

596. Aquarel strandgezicht met Botters, begin 20e eeuw.

Aquarel strandgezicht met Botters, begin 20e eeuw.

600. Vintage fotolijsten, 6 stuks met bol glas. Midden 20e eeuw.

Vintage fotolijsten, 6 stuks met bol glas. Midden 20e eeuw.

603. Houten lampenvoet , Bali Indonesië, midden 20e eeuw.

Houten lampenvoet , Bali Indonesië, midden 20e eeuw.
Fraai gesneden gesneden Coromandel hout

607. Miniatuur tuinset, midden 20e eeuw.

Miniatuur tuinset, midden 20e eeuw.

1004. Bowllepel

Hollands ziveren bowllpel met florale greep. Meesterkeur J10V Jaarletter 1947.

1006. Theeschepje

Hollands zilveren theeschep met Carneolen heft. Schep gekeurd met Zwaardje en Meesterkeur VDM Meulen en Zn Joure.

1010. Barnstenen armband

16 met elastiek bijeengehouden schakels.

1023. schede

Een haaienlederen schede met zilveren rand. Meesterkeur N.Reek Hoorn (1853-1872)

1031. Bijbel

Hollandse bijbel. Met dubbele zilveren sloten. Jaarletter 1859.

1035. Sculptuur

Spaans zilveren sculptuur van een staande beer verkleed als trommelaar. Hoogte 11 cm

1037. Bijbelslot

Hollands zilveren slot Meesterkeur R Feenstra Sneek (1834-1845) Jaarletter 1840. Met inscriptie J.J. Oosterhout 1842

1043. Naaldenkoker

Jugendstil 3e gehalte naaldenkoker, hierbij een tandenstoker in houder met fijne ribbels.

1065. geemailleerd doosje

Een polychroom gedecoreerd zilveren doosje.

1070. Broche

2 kunsstof broches in de stijl van Lea Stein.

9725 CT Groningen