Veiling: Veiling 24 Sessie 2
472. Diverse Boeddha's
Diverse Boeddha's gemaakt van diverse materialen
475. Gespiegelde Satsuma vazen Japan, eerste helft 20e eeuw
Satsuma vazen Japan, eerste helft 20e eeuw
496. Divers lot beurs, twee zakhorloges en twee knopen
Divers lot beurs, twee zakhorloges en twee knopen
557. Drie Wandborden P. Regout Maastricht
Drie Wandborden P. Regout Maastricht
560. Dames beursjes met glaskralen, eerste helft 20e eeuw
Dames beursjes met glaskralen, eerste helft 20e eeuw
568. Chinees Cloisonne kom en Chienlung blauwwit bord
Chinees Cloisonne kom en Chienlung blauwwit bord, begin 20e en en 28e eeuw
572. Divers lot speelgoed autootjes o.a. Lesney
Divers lot speelgoed autootjes o.a. Lesney
581. Lot Schoolkaarten: ontdekkingsreizen + menselijk lichaam, 20e eeuw.
Lot Schoolkaarten: ontdekkingsreizen + menselijk lichaam, 20e eeuw.
551. Blok geperste zwarte thee China, jaren 70
Blok geperste zwarte thee China, jaren 70
589. Divers poppengoed Wo. Miniatuur Opaline vaasjes
Divers poppengoed Wo. Miniatuur Opaline vaasjes
594. Ets van Rotterdam, Jan Sirks, ca. 1930.
Ets van Rotterdam, Jan Sirks, ca. 1930.
596. Aquarel strandgezicht met Botters, begin 20e eeuw.
Aquarel strandgezicht met Botters, begin 20e eeuw.
600. Vintage fotolijsten, 6 stuks met bol glas. Midden 20e eeuw.
Vintage fotolijsten, 6 stuks met bol glas. Midden 20e eeuw.
603. Houten lampenvoet , Bali Indonesië, midden 20e eeuw.
Houten lampenvoet , Bali Indonesië, midden 20e eeuw.
Fraai gesneden gesneden Coromandel hout
607. Miniatuur tuinset, midden 20e eeuw.
Miniatuur tuinset, midden 20e eeuw.
1004. Bowllepel
Hollands ziveren bowllpel met florale greep. Meesterkeur J10V Jaarletter 1947.
1006. Theeschepje
Hollands zilveren theeschep met Carneolen heft. Schep gekeurd met Zwaardje en Meesterkeur VDM Meulen en Zn Joure.
1010. Barnstenen armband
16 met elastiek bijeengehouden schakels.
1023. schede
Een haaienlederen schede met zilveren rand. Meesterkeur N.Reek Hoorn (1853-1872)
1031. Bijbel
Hollandse bijbel. Met dubbele zilveren sloten. Jaarletter 1859.
1035. Sculptuur
Spaans zilveren sculptuur van een staande beer verkleed als trommelaar. Hoogte 11 cm
1037. Bijbelslot
Hollands zilveren slot Meesterkeur R Feenstra Sneek (1834-1845) Jaarletter 1840. Met inscriptie J.J. Oosterhout 1842
1043. Naaldenkoker
Jugendstil 3e gehalte naaldenkoker, hierbij een tandenstoker in houder met fijne ribbels.
1065. geemailleerd doosje
Een polychroom gedecoreerd zilveren doosje.
9725 CT Groningen