Veiling: Veiling 24 Sessie 2

1276. Academia Groningana

Blinde binding, Academia Groningana MDCXIV-MCMXIV Gedenkboek 3e eeuwfeest.

1283. Snuff bottle

Een natuurstenen flesje met aan de zijkant relief van een draak. H 4,6 cm.

1297. Ontheffingsplaatje

Koperen plaatje Gemeente Gravenhage ontheffing Art 92 APV genummerd 2923. Hierbij een wapenschild voor op de auto.

1301. Pitcher

Aardewerken snavelkan.

1298. Barnstenen sculptuur

Van een aan zijn oor krabbende muis. Barnsteen. H 4,4 cm.

1299. naaldenkoker

Hout met been in de vorm van een paraplu, hierbij een sigaretten mondstuk in houder.

612. Ovale houten lijst met geverfde prent van een hond, R. W Kleijn Breda 1828-1889.

Ovale houten lijst met geverfde prent van een hond, R. W Kleijn Breda 1828-1889.

613. Miltairia; Tankkijker, Telescope Elbow N 139

Miltairia; Tankkijker, Telescope Elbow N 139

615. Grote set Trix Express, zes locomotieven en wagonnetjes

Grote set Trix Express, zes locomotieven en wagonnetjes

617. Perzisch Tapijt, eerste helft 20e eeuw

Perzisch Tapijt, eerste helft 20e eeuw

616. Tank kijker

Tank kijker

623. Spinnenkop tafel 19e eeuw

Spinnenkop tafel 19e eeuw

627. Grenen hangkast met mahoniefineer, 19e eeuw.

Grenen hangkast met mahoniefineer, 19e eeuw.

625. Tweezits bankje

Tweezits bankje

628. Schommelstoel

Schommelstoel

621. Tank kijker

Tank kijker

622. Mechelse kast 19e eeuw, met glas in lood

Mechelse kast 19e eeuw, met glas in lood

630. Kroonluchter met kristallen.

Kroonluchter met kristallen.

631. Notenhouten/ wortelhout theetafel. Engeland midden 20e eeuw.

Notenhouten/ wortelhout theetafel op klauwpoten. Engeland midden 20e eeuw.
Uitgevoerd met lade voorzien van koperen beslag, sleutel vd. lade aanwezig.

629. Houten bijzettafel met inlegwerk, 2e helft 20e eeuw.

Houten bijzettafel met inlegwerk op 3 -poot. 2e helft 20e eeuw.

420. Drie treinstellen, blik mechanical Switch dump, Tolató Mozdony en Meccano

Twee Engelse en een Hongaars treinstellen. De twee losse delen zijn van Meccano en mist onderdelen.

479. Stenen schaakbord met schaakstukken. 20e eeuw

Stenen schaakbord met schaakstukken. 20e eeuw

1225. Tartanware

Dekseldoosje Gemerkt Mc Lean (deksel licht gebogen)

1013. Naaldenkoker

Jugenstil motieven, hierbij een priem met zilveren heft.

449. Drie Japanse Imari borden, 20e eeuw

Drie Japanse Imari borden, 20e eeuw

9725 CT Groningen