Veiling: Veiling 24 Sessie 2
1276. Academia Groningana
Blinde binding, Academia Groningana MDCXIV-MCMXIV Gedenkboek 3e eeuwfeest.
1283. Snuff bottle
Een natuurstenen flesje met aan de zijkant relief van een draak. H 4,6 cm.
1297. Ontheffingsplaatje
Koperen plaatje Gemeente Gravenhage ontheffing Art 92 APV genummerd 2923. Hierbij een wapenschild voor op de auto.
1298. Barnstenen sculptuur
Van een aan zijn oor krabbende muis. Barnsteen. H 4,4 cm.
1299. naaldenkoker
Hout met been in de vorm van een paraplu, hierbij een sigaretten mondstuk in houder.
612. Ovale houten lijst met geverfde prent van een hond, R. W Kleijn Breda 1828-1889.
Ovale houten lijst met geverfde prent van een hond, R. W Kleijn Breda 1828-1889.
613. Miltairia; Tankkijker, Telescope Elbow N 139
Miltairia; Tankkijker, Telescope Elbow N 139
615. Grote set Trix Express, zes locomotieven en wagonnetjes
Grote set Trix Express, zes locomotieven en wagonnetjes
617. Perzisch Tapijt, eerste helft 20e eeuw
Perzisch Tapijt, eerste helft 20e eeuw
627. Grenen hangkast met mahoniefineer, 19e eeuw.
Grenen hangkast met mahoniefineer, 19e eeuw.
622. Mechelse kast 19e eeuw, met glas in lood
Mechelse kast 19e eeuw, met glas in lood
630. Kroonluchter met kristallen.
Kroonluchter met kristallen.
631. Notenhouten/ wortelhout theetafel. Engeland midden 20e eeuw.
Notenhouten/ wortelhout theetafel op klauwpoten. Engeland midden 20e eeuw.
Uitgevoerd met lade voorzien van koperen beslag, sleutel vd. lade aanwezig.
629. Houten bijzettafel met inlegwerk, 2e helft 20e eeuw.
Houten bijzettafel met inlegwerk op 3 -poot. 2e helft 20e eeuw.
420. Drie treinstellen, blik mechanical Switch dump, Tolató Mozdony en Meccano
Twee Engelse en een Hongaars treinstellen. De twee losse delen zijn van Meccano en mist onderdelen.
479. Stenen schaakbord met schaakstukken. 20e eeuw
Stenen schaakbord met schaakstukken. 20e eeuw
1225. Tartanware
Dekseldoosje Gemerkt Mc Lean (deksel licht gebogen)
1013. Naaldenkoker
Jugenstil motieven, hierbij een priem met zilveren heft.
449. Drie Japanse Imari borden, 20e eeuw
Drie Japanse Imari borden, 20e eeuw
9725 CT Groningen