Veiling: Veiling 24 Sessie 2

590. Divers lot o.a. fotolijst, pijp en prent

Divers lot o.a. fotolijst, pijp en prent

595. Ets havengezicht, onduidelijk gesigneerd.

Ets havengezicht, onduidelijk gesigneerd

598. Aquarel, gesigneerd A.W. Schreuder, eind 20e eeuw

Abramine Willy Schreuder 1922-2012, geboren in Groningen, Academie Miverva. Schreuder tekende samen metde Ploegschilders Altink, Dijkstra en Martens tijdens modelavonden in Pictura.

599. Blanc de Chine beeld, China, eind 20e eeuw

Blanc de Chine beeld, China, eind 20e eeuw

601. Hout snijwerk, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

Hout snijwerk, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

632. Glazen globe met lamp, jaren 50

Glazen globe met lamp, jaren 50

604. Geborduurd wandkleed, Noorwegen

Geborduurd wandkleed, Noorwegen, jaren 60.

605. Trommel, Indonesie eiland Rote

Trommel, Indonesie eiland Rote

582. Jugendstil 10-delig aardewerk keukenset + houten dienblad. Duitsland ca. 1900.

Jugendstil 10-delig aardewerk keukenset + houten dienblad. Duitsland ca. 1900.
Vermoedelijk Merkelbach.

610. Lampenvoet porselein / brons in Rococo stijl, Frankrijk eind 19e eeuw

Lampenvoet porselein / brons in Rococo stijl, Frankrijk eind 19e eeuw

608. Negen koperen gongen, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

Negen koperen gongen, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

609. Aardewerk Scheerbekken.

Aardewerk Scheerbekken.

1009. Ketting

Rood stenen gefaceteerde kralen.

1008. Gespen

Grootmodel gesp met Zeeuwse knoop decorsatie hierbij een kleinere versie vermaakt tot broche.

1016. Servies

Hollands zilveren theeservies Meesterkeur CLJ Begeer (1904-1951). Suiker & melkkan beiden gemerkt met importeurs merk: DA+ D. Aubert.

1011. Foto broche

Een vergulde broche met ovaal draaiend foto stuk met gefaceteerde glasplaat. Ca 1880.

1014. Chinees bestek

Lepel en vorkje met Bamboe motief op de greep. Gemerkt wai Kee sterling Made in HongKong

1002. Ketting

Een natuurstenen ketting met blauwe kralen. Om en om genknoopt

1001. Gespen

Een lot met 2 Hollands zilveren gespen

1026. Russisch zeefje

Een 875/1000 dseels verguld zilveren theezeefje mer Neillo decoratie. Met het nog originele label eraan. Gemerkt met ster en sikkel.

1025. Doosje

Pillendoosje met gegraveerde decoratie. Importkeur LJ+

1029. Bijbel

Hollands bijbel. Met dubbele zilveren sloten. Jaarletter 1858.

1028. Zoutvat

Een 2e gehalte zilveren zoutvat met opengewerktr florale decoratie. Meetserkeur Halve maan/Ster/VB/ster Met blauw glazen inzet.

1018. bijbelslot

Stoffen band met 14 karaats gouden bijbelslot.

1019. Zoutvat

Een hollands zilveren zoutvat. Zeskantig met opengewerkte decoratie van figuren Met fake 18e eeuwse keuren. Ca 1900.

9725 CT Groningen