Veiling: Veiling 24 Sessie 2
590. Divers lot o.a. fotolijst, pijp en prent
Divers lot o.a. fotolijst, pijp en prent
595. Ets havengezicht, onduidelijk gesigneerd.
Ets havengezicht, onduidelijk gesigneerd
598. Aquarel, gesigneerd A.W. Schreuder, eind 20e eeuw
Abramine Willy Schreuder 1922-2012, geboren in Groningen, Academie Miverva. Schreuder tekende samen metde Ploegschilders Altink, Dijkstra en Martens tijdens modelavonden in Pictura.
599. Blanc de Chine beeld, China, eind 20e eeuw
Blanc de Chine beeld, China, eind 20e eeuw
601. Hout snijwerk, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw
Hout snijwerk, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw
632. Glazen globe met lamp, jaren 50
Glazen globe met lamp, jaren 50
604. Geborduurd wandkleed, Noorwegen
Geborduurd wandkleed, Noorwegen, jaren 60.
605. Trommel, Indonesie eiland Rote
Trommel, Indonesie eiland Rote
582. Jugendstil 10-delig aardewerk keukenset + houten dienblad. Duitsland ca. 1900.
Jugendstil 10-delig aardewerk keukenset + houten dienblad. Duitsland ca. 1900.
Vermoedelijk Merkelbach.
610. Lampenvoet porselein / brons in Rococo stijl, Frankrijk eind 19e eeuw
Lampenvoet porselein / brons in Rococo stijl, Frankrijk eind 19e eeuw
608. Negen koperen gongen, Indonesië, tweede helft 20e eeuw
Negen koperen gongen, Indonesië, tweede helft 20e eeuw
1008. Gespen
Grootmodel gesp met Zeeuwse knoop decorsatie hierbij een kleinere versie vermaakt tot broche.
1016. Servies
Hollands zilveren theeservies Meesterkeur CLJ Begeer (1904-1951). Suiker & melkkan beiden gemerkt met importeurs merk: DA+ D. Aubert.
1011. Foto broche
Een vergulde broche met ovaal draaiend foto stuk met gefaceteerde glasplaat. Ca 1880.
1014. Chinees bestek
Lepel en vorkje met Bamboe motief op de greep. Gemerkt wai Kee sterling Made in HongKong
1002. Ketting
Een natuurstenen ketting met blauwe kralen. Om en om genknoopt
1026. Russisch zeefje
Een 875/1000 dseels verguld zilveren theezeefje mer Neillo decoratie. Met het nog originele label eraan. Gemerkt met ster en sikkel.
1025. Doosje
Pillendoosje met gegraveerde decoratie. Importkeur LJ+
1029. Bijbel
Hollands bijbel. Met dubbele zilveren sloten. Jaarletter 1858.
1028. Zoutvat
Een 2e gehalte zilveren zoutvat met opengewerktr florale decoratie. Meetserkeur Halve maan/Ster/VB/ster Met blauw glazen inzet.
1018. bijbelslot
Stoffen band met 14 karaats gouden bijbelslot.
1019. Zoutvat
Een hollands zilveren zoutvat. Zeskantig met opengewerkte decoratie van figuren Met fake 18e eeuwse keuren. Ca 1900.
9725 CT Groningen