Veiling: Veiling 28 sessie 1

301. Boek Verblifa 1898-1938

Verenigde Blikfabrieken Amsterdam Uitgave ten behoeve van het 50-jarig bestaan in 1938. Met gekleurde platen.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

302. Munten in albums

Een lot van 3 albums, deels gevuld met munten.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

303. Lichtbak met toverlantaarnplaatjes

Houten bak met een serie plaatjes met voorstelling van ooievaars.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

304. Prent Vindicat

Ingelijst, Johannes Casper Nienhuis.

Prijsindicatie: € 60 - € 90

305. Architectonische tekeningen

Een lot met 2 architectonische tekeningen, gesigneerd.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

306. Marten Toonder verkeerd verkeer

Uitgave Rijkspostspaarbank (incompleet). Hierbij 6 Albert Heijn uitgaves Thunderbirds.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

307. Vazen Maastricht

Vazen met Imari decoratie, begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

308. Voorraadfles

Een voorraadfles, 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

309. Kunst, Alfons Blomme

Kunst, Alfonds Blomme ets 'Perugia'

Prijsindicatie: € 50 - € 80

310. Folders Transport

2x Fongers Groningen, 2x Ford, Burgers fietsen Deventer. Hierbij een fietskaart van Groningen en 2 andere.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

311. Wereldkaart

Wereldkaart in lijst, reproductie.

Prijsindicatie: € 20 - € 60

312. Plattegrond Delft

Kaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie.

Prijsindicatie: € 5

313. Salontafel

Wortelnoten belijmde salontafel.

Prijsindicatie: € 5

314. Tafel

Mechelse eiken tafel.

Prijsindicatie: € 5

315. Staand horloge George Brown

Schots staand horloge, George Brown, Airdrie Schotland, eerste helft 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 300 - € 400

316. Schilderij

Prijsindicatie: € 380 - € 500

317. Houten kist met ronde deksel

Houten kist met ronde deksel en messing banden.

Prijsindicatie: € 5

318. Eetkamer stoelen

Vier Mechelse eetkamer stoelen met rode bekleding.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

319. Eikenhouten graan kist

Antieke eiken houten graankist op poten, 18e eeuw.

Prijsindicatie: € 200 - € 300

320. Eikenhouten partnerdesk

Eikenhouten bureau, partnerdesk met aan beide kanten toegang tot de kasten.

Prijsindicatie: € 60 - € 100

321. Dames wollen jas, midden 20e eeuw

Dames schapen bontjas, midden 20e eeuw

Prijsindicatie: € 60 - € 80

322. Barometer/thermometer

Nederlandse holosteric barometer en thermometer op hand gestoken plaat met florale motieven, eind 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 60

323. Gietijzeren tuin vazen

Drie gietijzeren tuin vazen naar antiek voorbeeld. 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 60 - € 90

324. Burberrys longline lady's trenchcoat

Burberrys longline lady's trenchcoat

Prijsindicatie: € 200 - € 300

325. Borduurwerk

Borduurwerk van vaas met bloemen in ovale zwarte lijst. Circa 1920.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

9725 CT Groningen