Veiling: Veiling 28 sessie 1

251. Jenny Makkinga

Schilderij van Jenny Makkinga

264. Gouden broche

Fantasie broche, 3,7 gram

277. Boedda hoofd

Bronzen groen gepatineerde boeddha hoofd.

294. Een lot boeken

Een lot antiquarische titels, waaronder enkele in vroeg 19e eeuwse uitgeversband.

302. Munten in albums

Een lot van 3 albums, deels gevuld met munten.

301. Boek Verblifa 1898-1938

Verenigde Blikfabrieken Amsterdam Uitgave ten behoeve van het 50-jarig bestaan in 1938. Met gekleurde platen.

117. Fibre Pastoe kast, designer Klaas Vogt

Fibre Pastoe kast, ontwerp Klaus Vogt 1996.

161. Dubbel gebogen wortelnoten bureau

Dubbel gebogen wortelnoten bureau, ramskop beslag, onder drie grote lades. Achter de klep tien kleine lades, een klein deurtje en in het keldertje achter een schuifje drie verborgen laadjes. Eind 18e eeuw.

239. Stoven en vuurtest

Een vierkante eiken kerkstoof met messing hengsel, een ronde eiken stoof en een aardewerken vuurtest, 19e eeuw.

240. Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968.

Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter i= 1968 meesterteken: H.Looren Schoonhoven.

156. Japans bord Arita ca. 1700 mount Fuji

Goed beschilderd bord uit ca. 1700 Arita Japan. Decor van wolken, een landschap en de beroemde Japanse vulkaan Mount Fuji.

228. Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923.

Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923. Uitgevoerd met opengewerkte steel en Jugendstil motieven.Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: A.J. Driesen Schoonhoven.

235. Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw

Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw

238. Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw

184. Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

325. Borduurwerk

Borduurwerk van vaas met bloemen in ovale zwarte lijst. Circa 1920.

214. Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw.

Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw. Fraai bewerkt Gemerkt: Klein zwaard en meestertekens: slechte te lezen.

312. Plattegrond Delft

Kaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie.

47. Houten masker Fillipijnen

Houten masker Fillipijnen, voor 1975.

109. Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft 20 eeuw. Tanzania Afrika.

321. Dames wollen jas, midden 20e eeuw

Dames schapen bontjas, midden 20e eeuw

55. Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika.

Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika.

83. Divers lot servies Hackwood en P. Regout Maastricht

Servies van Hackwood en P. Regout waaronder melkkannen, suikerpot en theepotten.

87. Ansichtkaarten in album

Album met ansichtkaarten.

119. Wandkaart Nederland

Elementaire blinde wandkaart van Nederland door R. Bos. Uitgave P. Noordhoff, Groningen. Midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen