Veiling: Veiling 28 sessie 1

106. Houten kolenkit

Antieke eiken houten kolenkit met messing beslag en originele schep. Circa 1900.

130. Kroonluchter 8-armig

Glazen 8-lichts kroonluchter.

234. Lot glaswerk ruit waaier slijpsel.

Lot glaswerk, kaasstolp met onderschaal, dekselpot met onderschaal en bowlpot, circa 1900.

334. Boekenkast van meubelfabriek Pander

Boekenkast van meubelfabriek Pander, vier deuren met glas, vier lades houtsnijwerk in de kap, circa midden 20e eeuw.

44. Viool, Josef Klotz Mittenwalde anno 1795

Viool Josef Klotz Mittenwalde anno 1795 bouwjaar circa 1960.

167. Geweien

Lot met vijf ree geweien.

33. Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw

Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw

235. Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw

Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw

137. Budweiser sport legends Joe Louis Stein 1993 bierpul

Bierpul van Budweiser sports legends.

184. Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

214. Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw.

Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw. Fraai bewerkt Gemerkt: Klein zwaard en meestertekens: slechte te lezen.

222. Vijzels

Twee vijzels, 18e en 19e eeuw.

149. Porseleinen beelden, vaas en dekselschaal

Dekselpot gemerkt Herend, twee beelden gemerkt Lladro en een beeld gemerkt GDR (Grafenthal).

58. Buste vrouw

Albasten buste van een jonge vrouw op marmeren voet, begin 20e eeuw.

67. "Sickness" masker, Afrika

Hout en divers, zogenaamd "Sickness" masker, Afrikaans ziekte masker. Ziekte werd vaak gezien als een straf opgelegd door de geesten van voorouders. Door te dansen met de maskers stelden ze de geesten gerust en waarschuwden ze de gemeenschap om de regels en verantwoordelijkheden na te leven.

112. Plate divers lot

Divers lot waaronder theelepels, doosjes, peper & zout stel en serverblad Londen.

188. Schilderijen

Een schilderij olieverf op doek, drie schilderijen op paneel, circa 1900.

175. Leren bureauset

Uitgebreide set leren bureau accessoires.

209. Karaffen en borrelglazen

Vier karaffen en twee borrelglazen.

247. Bierpul Villeroy & Boch en schenkkan Quart

Bierpul Villeroy & Boch en tinnen schenkkan Quart.

93. Fornuis

Thebo fornuis met kolenkit en ketel.

95. Eikenhouten "Drentse" kast, 18e eeuw

Een eikenhouten tweedeurs zogenaamde "Drentse" kast. Geprofileerde kap en deurpanelen. In de onderkast een lade, voor rustend op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, 18e eeuw (beslag niet origineel).

270. Schilderij, abstracte compositie

Schilderij, olieverf op doek, abstracte compositie.

322. Barometer/thermometer

Nederlandse holosteric barometer en thermometer op hand gestoken plaat met florale motieven, eind 19e eeuw.

61. Servies Wedgwood Edme

Delen van een servies Wedgwood Edme.

9725 CT Groningen