Veiling: Veiling 28 sessie 1

19. Splendolux diaprojector in koffer

Splendolux Diaprojector met orginele koffer jaren '60.

53. Gebaksvorkjes

Twaalf zilveren gebaksvorkjes (handvat zilver).

31. Kom en vazen, China, 20e eeuw

Kom en vazen, China, 20e eeuw.

14. Ellams Duplicator London

Stencil apparaat in mahoniehouten kist van Ellams Duplicator London, model Diaphragm. Circa 1920.

71. Schildersezel

In hoogte verstelbare grenen houten schildersezel op wielen.

7. Beeld St. Marguerite de Tortone

Gipsen beeld van St. Marguerite de Tortone
begin 20e eeuw.

65. Ingelegd houten kist met decoraties

Houten kist met kostum decoraties.

18. Boeddha's

Twee porseleinen boeddha's en een houten boeddha.

28. Basalt bruin Wedgewood rouwservies

Basalt bruin Wedgewood rouwservies bestaande uit o.a. theepotten, een kom, serveerblad, beker en een schenkkan.

9. Toverlantaarn

Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's, circa 1900.

63. Centen, stuivers en buitenlands geld

Diverse munten, grotendeels centen en stuivers.

30. Microscoop W & H Seibert Wetzlar

Microscoop W & H Seibert Wetzlar in orginele kist circa 1900.

194. Lot beelden

Lot met vijf porseleinen beelden, 20e eeuw.

57. Mamod stoom tractor

Mamod stoom tractor Engeland 1970-1979.

75. Antieke tegels

Lot met 19e eeuwse mangaan kleurige tegels met bloemmotieven, 17 in totaal.

34. Chinese houten lunchbox

Chinese rood gelakte houten lunchbox gedecoreerd met draken en bloemmotieven, 20e eeuw.

40. Karaf en fles met zilveren rand

Antiek glazen karaf en fles met zilveren rand.

60. Curiosa divers lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder een karaf en twee schaaltjes van Adolf Beckert glass Fachschule Steinschönau Bohemen circa 1915.

90. Zilver + Carneool +divers. Lot (3), ring en 2 hangers.

Zilver + Carneool +divers. Lot(3), ring en 2 hangers. Lot bestaande uit: A. Zilveren ring met cabochon geslepen Carneool, gemerkt: zwaardje(835) en meesterteken: E.Brinkert, Schoonhoven. B. Zilveren hanger met daarop een afbeelding van de phoenix, gemerkt: 800 en SMS. C. Hanger van onedel metaal verguld en groene stenen.

45. Zilveren theelepels

Een set van twaalf zilveren theelepels in doos, een set van zes zilveren theelepels in doos en twee losse zilveren theelepels.

96. Curiosa divers lot

Divers lot waaronder een tegel van De Porceleyne Fles, kommen, schaal, zandloper, bloempot, twee honingpotjes en een kinderservies.

77. Zilveren bestek

Bestek bestaande uit vijf messen, zes lepels, zes vorken en twee dessertlepels.

35. Goud + 5 geslepen stenen, damesring. Italië.

Goud + 5 geslepen stenen, damesring, Italië. 14k gouden ring, gemerkt: 585 en meesterteken: Italiaanse edelsmid nr. 1385, Vicenza en nog een ander goudmerk.

92. Goud + Carneool. 18k gouden hanger met Arabische teksten. Midden Oosten/ Noord Afrika.

Goud + Carneool. 18k gouden hanger met Arabische teksten. Midden Oosten/ Noord Afrika.
Hanger bestaat uit Carneool met aan de voorzijde een gouden symbool met aan de achterzijde gegraveerde Arabische tekst in de Carneool. Kabelrand als versiering aan de buitenkant. Het hangoog is van 14k goud. Gemerkt: 18.

22. Kan, beeld en plaquette

9725 CT Groningen