Veiling: Veiling 28 sessie 1

26. Kommen Tranferprint naar Chinees voorbeeld

Kommen Tranferprint naar Chinees voorbeeld, 19e eeuw

Prijsindicatie: € 20 - € 40

27. Projectieplaatjes Apostolische School en kerken van Nederland

Glas projectieplaatjes van de Apostolische School en kerken van Nederland, circa 150 stuks.

Prijsindicatie: € 20 - € 60

28. Basalt bruin Wedgewood rouwservies

Basalt bruin Wedgewood rouwservies bestaande uit o.a. theepotten, een kom, serveerblad, beker en een schenkkan.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

29. Vaas en wierook pot, China

Vaas en wierook pot, China, tweede helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

30. Microscoop W & H Seibert Wetzlar

Microscoop W & H Seibert Wetzlar in orginele kist circa 1900.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

31. Kom en vazen, China, 20e eeuw

Kom en vazen, China, 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

32. Chesterfield kinderbank

Cognac kleurige gecapitioneerde 2-zits Chesterfield kinderbank in opdracht gemaakt, begin jaren '70.

Prijsindicatie: € 600 - € 900

33. Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw

Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw

Prijsindicatie: € 20 - € 40

34. Chinese houten lunchbox

Chinese rood gelakte houten lunchbox gedecoreerd met draken en bloemmotieven, 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 60 - € 90

35. Goud + 5 geslepen stenen, damesring. Italië.

Goud + 5 geslepen stenen, damesring, Italië. 14k gouden ring, gemerkt: 585 en meesterteken: Italiaanse edelsmid nr. 1385, Vicenza en nog een ander goudmerk.

Prijsindicatie: € 60 - € 80

36. Reproductie honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend"

Reproductie van honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend".

Prijsindicatie: € 120 - € 180

37. Tafel, design Niels Gammelgaard en Lars Mathiesen Pelikan Design voor Fritz Hansen

Tafel, model Plano P930, ontworpen door Niels Gammelgaard en Lars Mathiesen van Pelikan Design voor Fritz Hansen. De vierkante tafel heeft een grijze glasplaat en verchroomd stalen poten.

Prijsindicatie: € 300 - € 500

38. Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger Michaela Frey, Wenen Oostenrijk.

Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger Michaela Frey, Wenen Oostenrijk.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

39. Bestekset in cassette

Bestekset Super Inox, 12-delig in orginele kartonnen doos.

Prijsindicatie: € 30 - € 70

40. Karaf en fles met zilveren rand

Antiek glazen karaf en fles met zilveren rand.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

41. Ansichtkaarten

Ansichtkaarten uit Nederland en het buitenland.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

42. Hout. Etnografisch Beeld. Kinshasa Congo.

Hout. Etnografisch Beeld. Kinshasa Congo.

Prijsindicatie: € 60 - € 100

43. Linguaphone platenspeler

Linguaphone circa 1950. Deze platenspelers waren niet te koop, maar werden enkel verhuurd aan taal cursisten om Linguaphone platen te draaien.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

44. Viool, Josef Klotz Mittenwalde anno 1795

Viool Josef Klotz Mittenwalde anno 1795 bouwjaar circa 1960.

Prijsindicatie: € 100 - € 200

45. Zilveren theelepels

Een set van twaalf zilveren theelepels in doos, een set van zes zilveren theelepels in doos en twee losse zilveren theelepels.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

46. Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

Prijsindicatie: € 20 - € 40

47. Houten masker Fillipijnen

Houten masker Fillipijnen, voor 1975.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

48. Glasnegatieven en negatieven

Glasnegatieven circa 50 stuks begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

49. Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland.

Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland. Gemerkt: Halve maan + kroon en een onbekend meesterteken.

Prijsindicatie: € 60 - € 80

50. Antieke tegels

Lot met veertien blauw/witte tegels, 18e en 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

9725 CT Groningen