Veiling: Veiling 35 sessie 1

1. Schaal

Blauwe glazen bloemvormige schaal, Walther glas Duitsland,circa 1970.

2. Vaas, Elysia Verhoeven

Een moderne glazuurde aardewerken vaas, gemaakt door keramiste Elysia Verhoeven.

3. Deurstopper, ontwerp Dimitri Omersa voor Abercrombie and Fitch

Leren deurstopper in de vorm van een eend, ontwerp Dimitri Omersa voor Abercrombie and Fitch, circa 1960.

4. Boot in fles

5. Sculptuur

Bronzen sculptuur op zwarte natuurstenen sokkel, eind 20e eeuw.

6. Lot bestek

Twaalf verzilverde koffie- en theelepels, twaalf gebaksvorkjes en een suikerschepje. Alles in originele dozen, circa 1960.

7. Hoed

Zwarte hoge hoed in originele doos, Gebr. Oostvogel Hengelo. Circa 1900.

8. Pistoolbestek

Mes en vork met houten pistoolhandvat India, circa 1950.

9. Kleurenets, Hegelund

Kleurenets van een Deens dorpsgezicht, gesigneerd Peter Hegelund, in oorspronkelijke lijst, jaren 30.

10. Vaas, Marokko

Aardewerken Marokkaanse vaas uit pottenbakkerij A. Serghini. Safi, Midden 20e eeuw.

11. Stoel, Gispen

Industriële buisframe stoel met zwevende armleggers, model 207. Ontworpen door W. H. Gispen.

12. Theepot

Beschilderde porseleinen theepot, 20e eeuw.

13. Tuinvazen

Gietijzeren tuinvazen, eind 20e eeuw.

14. Fauteuil

Biedermeier armfauteuil, eind 19e eeuw.

15. Bijzettafel

Vintage bijzettafel van hout en metaal, circa 1960.

16. Bijzettafel

Houten vintage bijzettafel met metaal en op wieltjes, circa 1960.

17. Plantenbak

Messing plantenbak met reliëf decor van een mand vol geoogst fruit en hengsels in de vorm van leeuwenkoppen. Circa 1900.

18. Lot houten kistjes

19. Fauteuil

20. Plantentafel

Notenhouten plantentafen met geschulpt blad op cabriole poten. Circa 1900.

21. Schaal, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda

Plateelschaal Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.

22. Bijzettafel

Eikenhouten bijzettafel, tafelblad ingelegd met tegels uit de 19e eeuw.

23. Schilderij, ter Braake

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op board. Fredrik Leonard "Frits" ter Braake (Almelo, 1897 - Groningen, 1977). Linksonder gesigneerd en gedateerd 1965.

24. Serveerschaal

Serveerschaal met porseleinen tegel en opstaande nikkelenrand, circa 1930.

25. Lot bladmuziek

9725 CT Groningen