Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022

301. Sidetable

Houten sidetable met twee laden, laatste kwart 20e eeuw.

302. Kapstok

Eikenhouten kapstok met gestoken hoofden en ingelegde aardewerken tegels. Eerste kwart 20e eeuw.

303. Tafel

Houten hangoortafel, tweede helft 20e eeuw.

304. Paraplubak, China

Victoria Ware paraplubak, Ironstone. Tweede helft 20e eeuw, China.

305. Tafel

Halve maan tafel met lade en messing beslag. Laatste kwart 20e eeuw.

306. Sidetable

Engelse sidetable met twee laden op messing rollers, circa 1900.

307. Boekenkast

Teakhouten boekenkast met vier planken, laatste kwart 20e eeuw.

308. Vitrinekast

Vitrinekast met vier glazen platen en spiegel aan de achterzijde. Tweede helft 20e eeuw.

309. Boekenkast

Teakhouten boekenkast met vier planken. Tweede helft 20e eeuw.

310. Kabinet

Tweedeurs mahoniehouten kabinet met drie laden, voorzien van messing beslag. Tweede helft 19e eeuw.

317. Klepsecretaire

Gebogen tijgermahonie secretaire met drie laden en kleine laatjes achter de klep, messing beslag, 19e eeuw.

318. Schilderij, J. van Slooten

Schilderij, olieverf op doek, bloemstilleven. Rechtsonder gesigneerd J. van Slooten en gedateerd 1996.

319. Vitrinekast

Vitrinekast met vier glazen platen en spiegel aan de achterzijde. Laatste kwart 20e eeuw.

320. Apothekerskast

Grenen apothekerskast met vijfenveertig laadjes. Tweede helft 20e eeuw.

321. Boekenmolen

Teakhouten boekenmolen, draaibaar. Tweede helft 20e eeuw.

322. Bibliotheektrap

Teakhouten bibliotheektrap met drie treden. Laatste kwart 20e eeuw.

323. Bijzettafel

Mahoniehouten bijzettafel, eerste kwart 20e eeuw.

324. Bibliotheektrap

Teakhouten bibliotheektrap met vier treden en van leer voorzien. Laatste kwart 20e eeuw.

325. Schilderij, L. Scheen

Schilderij, olieverf op doek, strandgezicht met bomschuiten. L. Scheen (Rotterdam 1935), rechtsonder gesigneerd.

326. Schilderij, Egbert Reitsma

Schilderij, olieverf op doek, kerkinterieur. Linksonder gesigneerd Egb. Reitsma en gedateerd 1957.

327. Boekenkast

Mahoniehouten boekenkast met geëboniseerde kolommen voorzien van Korintische kapitelen. Laatste kwart 20e eeuw.

328. Boekenkast

Teakhouten boekenkast met geëboniseerde kolommen voorzien van Korintische kapitelen. Laatste kwart 20e eeuw.

329. Spiegel

Klassieke bronskleurige spiegel met kuif, eind 20e eeuw.

330. Sidetable

Sidetable met vier laden, laatste kwart 20e eeuw.

331. Fauteuil, Biedermeier

Mahoniehouten Beidermeier fauteuil met gestreepte bekleding en gestoken kroon, circa 1880.

9725 CT Groningen