Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022

276. Vaas, Plateelbakkerij Gouda Holland

Groene handgeschilderde plateel vaas met florale decoratie. Aan onderzijde gesigneerd Jumbo Plateel en monogram, tweede helft 20e eeuw.

277. Bierglas, Rupert Schneider

Hannen Alt bierglas “Der Böttcher” nummer V 244, ontworpen door Rupert Schneider. Uit de Hannen Alt Zünft Edition reeks, jaren 80.

278. Parfumflesje, R. Lalique

Parfumflesje van gesatineerd glas, model Cactus, gesigneerd R. Lalique France. Aan de onderzijde vermelding Rotterdam Lloyd Royal Dutch Mail, ontwerp 1928. Literatuur: R.Lalique, catalogue raisonné de l'oeuvre de verre, Félix Marcilhac: pag. 336.

279. Menora’s

Twee messing menora’s, tweede helft 20e eeuw.

280. Dekselpot en rozensteker, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Gouda plateel rozensteker met messing bloemenrooster en dekselpot, Plateelbakkerij Zuid-Holland. Voorzien van initialen en modelnummer aan de onderzijde, jaren 20/30

281. Fotolijstjes

Vier houten fotolijstjes, gestoken kerfsnede en ajour. Een staand lijstje en drie voor aan de wand. Omstreeks 1900.

282. Aquarel

Aquarel met militaire voorstelling. Aan onderzijde aquarel vermelding van het jaartal 1855, niet gesigneerd.

283. Vaasje, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam

Bevrijdingsvaasje, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam 1945.

284. Schilderij, L.A.P. Rempt

Schilderij, olieverf op doek, vrouw in Friese klederdracht. Rechtsonder gesigneerd L.A.P. Rempt, circa 1930.

285. Schaalmodel Botter

Houten schaalmodel van een botter met bruine zeilen. Laatste kwart 20e eeuw.

286. Melkkan

Messing afsluitbare melkkan, begin 20e eeuw.

287. Doofpot

Roodkoperen doofpot met messing hengsel, eerste kwart 20e eeuw.

288. Boot in fles

Zeilboot in fles, geplaatst op houten ondersteuning, 20e eeuw.

289. Tafellamp, Art Deco

Art Deco tafellamp voorzien van beeldje van zwemster. Witmetaallegering met chroom en glas, geheel op marmeren sokkel. Jaren 30.

290. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel, strandgezicht met vissersvrouw en bomschuit. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

291. Wandkast

Vitrine wandkast met kroon, lade aan de onderzijde en twee plankjes, 19e eeuw.

292. Ladekast

Gebogen ladekast met vier laden, voorzien van gebronsd messing beslag, 19e eeuw.

293. Meidenkast

Grenen meidenkast met messing beslag en porseleinen knopjes. Eerste helft 20e eeuw.

294. Nachtkastjes

Twee nachtkastjes met marmeren bovenblad, laatste kwart 20e eeuw.

295. Bureau

Grenen bureau met drie laden en twee kastjes, tweede helft 20e eeuw.

296. Stoelen

Twee houten stoelen met metaalbeslag, rug loopt over in handvatten met ramskoppen, 21e eeuw.

297. Spiegel

Spiegel met zilverkleurige omlijsting, 21e eeuw.

298. Bijzettafel

Ronde ijzeren bijzettafel met metalen bovenblad, 21e eeuw.

299. Wandobjecten

Twee zilverkleurige wandobjecten, 21e eeuw

300. Bidstoel

Bidstoel met rieten zitting, voorzien van letters Dr.R.V. in liggende gedeelte. Laatste kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen