Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022

251. Meidenkast, Biedermeier

Biedermeier meidenkast met getordeerde pilaren aan weerszijde, voorzien van lade en planken. Omstreeks 1900.

252. Pianokruk

Pianokruk, verstelbaar in hoogte. Laatste kwart 20e eeuw.

253. Litho, Damsté

Litho van Christiaan Paul Damsté (Arnhem 1944) met de titel "Fer.". Rechtsonder met potlood gesigneerd, genummerd 177/390.

254. Ets, Jan Hofman

Ets van Jan Hofman (1942). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 72, oplage 3/8 eigen druk.

255. Balalaika

Balalaika, Russisch muziekinstrument. Tweede helft 20e eeuw.

256. Vaas/lampenvoet

Porseleinen vaas met florale decoratie. Latere doorboring en heeft als lampenvoet dienst gedaan.

257. Afbeelding met pentekening

Gemengde techniek, rechts gesigneerd Panamarenko.

258. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, landschap met rivier en dorpsgezicht. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

259. Lot boeken Jac.P. Thijsse

Lot boeken waaronder De Jaargetijden, Lente, Zomer, Herfst en Winter van Jac.P. Thijsse, een uitgave uit 1907. Hierbij vijf boeken over cactussen, vetplanten, kamerplanten en bottende takken, jaren 30.

260. Litho

Lithografie met klassieke voorstelling naar schilderij van Navez, lithograaf Joseph Schubert, 19e eeuw.

261. Beeld, Guillemin

Bronzen beeld van Napoleon op sokkel. Gesigneerd Guillemin en genummerd A7879, 21e eeuw.

262. Vaas, China

Chinese porseleinen vaas met afbeeldingen van andere Chinese vazen, 20e eeuw.

263. Lot beelden

Vier beeldjes in romantische sfeer, tweede helft 20e eeuw.

264. Lot Sinterklaas

Lot van zes Sinterklaas artikelen waaronder een boekje en masker.

265. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

266. Piëta, Auro Belcari

Biscuit porseleinen piëta, gemerkt Auro Belcari Dear Italy.

267. Tafelklok

Tafelklok in houten behuizing met verzilverde plaat met Jugendstil vormgegeven cijfers. Begin 1900.

268. Koffiemolen

Koffiemolen van de firma Pede, jaren 30-50.

269. Schotel, China

Chinese schotel, Guangxu. Circa 1900.

270. Ketels en komfoor

Twee koperen ketels met houten handvat en een koperen komfoor. Eerste helft 20e eeuw.

271. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, interieur. Toegeschreven aan Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985). Linksonder gesigneerd HKO, midden vorige eeuw.

272. Handboek voor edelsteenkunde

Handboek voor edelsteenkunde, J. Bolman, uitgeverij H.J. Paris, Amsterdam. Jaar van uitgifte 1950. Hierbij een overzichtsuitgave voorzien van dertig echte stenen. Een Duitse uitgave uit 1950 “Edelsteine und Smucksteine, Kleine Edelsteinkunde”.

273. Schenkkan, Art Deco

Art Deco keramieken schenkkan, jaren 30.

274. Litho

Lithografie "Les fileuses de Fondi" naar schilderij van Navez. Lithograaf Joseph Schubert, 19e eeuw.

275. Vazen, Art Deco

Twee Art Deco glazen vazen gedecoreerd in een spray techniek. Jaren 30.

9725 CT Groningen