Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022
226. Lithografie, Damsté
Litho van Christiaan Paul Damsté (Arnhem 1944) met de titel "Ijzer". Rechts onderin met potlood gesigneerd, nummer 40/390.
227. Lot munten
Verschillende zilveren munten met vergulding in houten presentatie doos. Waaronder de Vaticaan Euro 2002 en een replica van de vergulde Double Eagle 1933. Met certificaten van echtheid.
229. Beeld
Rechter pendant van een boekensteun uitgevoerd in keramiek. Gemerkt aan de onderzijde, tweede helft 20e eeuw.
230. Oliebrander
Keramieken oliebrander, Duitsland, jaren 50/60.
231. Glasnegatieven “Het leven van de heilige Theresia”
Houten doos met negenenveertig glasnegatieven, “Het leven van de heilige Theresia” Frankrijk, circa 1890.
232. Lot religieuze boeken
Lot religieuze boeken in Nederlands, Frans en Duits.
233. Poster Wassily Kandinsky
Poster in lijst met abstracte voorstelling van Wassily Kandinsky, titel “Verbinding”.
234. Tegels
Lot van elf geglazuurde aardewerken tegels, meeste tegels begin 20e eeuw.
235. Wandlamp
Glas-in-lood wandlamp met afbeelding van molen, tweede helft 20e eeuw.
236. Vaas, Medina
Mondgeblazen Medina vaas met groene decoratie, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.
237. Zeefdruk
Zeefdruk met abstracte voorstelling. Genummerd 104/190 en rechtsonder onduidelijk gesigneerd.
238. Lot etnografica
Drie aardewerken etnografische beelden, eind 20e eeuw.
239. Presse-papiers
Twee kegelvormige presse-papiers en een eivormige presse-papier met blauwe slinger. Tweede helft 20e eeuw.
240. Schilderij
Abstract schilderij op board, eind 20e eeuw.
241. Bijzettafel
Glazen bijzettafel op wielen met chromen frame, 20e eeuw.
242. Bouwdozen Rolls-Royce en Bentley
Twee bouwdozen van klassieke auto’s. Rolls Royce Phantom II 1934 van Revell, schaal 1/6, modelnummer 7443 uit 1986. Bentley 4.5 Supercharged van de firma Airfix met elektromotor. Schaal 1/12, circa 1980.
243. Vazen
Twee identieke Franse handbeschilderde porseleinen vazen, midden 20e eeuw.
244. Bijzettafel
Houten bijzettafel met lade, 2e helft 20e eeuw.
245. Gulvvaas
Gulvvaas, ontwerp Otto Brauer voor Kastrup/Holmegaard. Geproduceerd in 1970.
246. Schaakklok, Garde
Analoge toernooi schaakklok in houten behuizing, merk Garde.
247. Naslagwerk
Children’s colour book of Lands & People, reeks bestaande uit zes delen.
248. Bijzettafel
Mahoniehouten Jugendstil stijl bijzettafel met staanders voorzien van gestileerde vogelkoppen. Vierde kwart 20e eeuw
249. Kastje
Kastje in Hindeloopen stijl geschilderd, voorzien van twee planken. Tweede helft 20e eeuw.
250. Linnenkast, Biedermeier
Tweedeurs mahoniehouten Biedermeier linnenkast, eind 19e eeuw.
9725 CT Groningen