Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022

226. Lithografie, Damsté

Litho van Christiaan Paul Damsté (Arnhem 1944) met de titel "Ijzer". Rechts onderin met potlood gesigneerd, nummer 40/390.

227. Lot munten

Verschillende zilveren munten met vergulding in houten presentatie doos. Waaronder de Vaticaan Euro 2002 en een replica van de vergulde Double Eagle 1933. Met certificaten van echtheid.

228. Beeld

Kunststof beeld van een indiaan.

229. Beeld

Rechter pendant van een boekensteun uitgevoerd in keramiek. Gemerkt aan de onderzijde, tweede helft 20e eeuw.

230. Oliebrander

Keramieken oliebrander, Duitsland, jaren 50/60.

231. Glasnegatieven “Het leven van de heilige Theresia”

Houten doos met negenenveertig glasnegatieven, “Het leven van de heilige Theresia” Frankrijk, circa 1890.

232. Lot religieuze boeken

Lot religieuze boeken in Nederlands, Frans en Duits.

233. Poster Wassily Kandinsky

Poster in lijst met abstracte voorstelling van Wassily Kandinsky, titel “Verbinding”.

234. Tegels

Lot van elf geglazuurde aardewerken tegels, meeste tegels begin 20e eeuw.

235. Wandlamp

Glas-in-lood wandlamp met afbeelding van molen, tweede helft 20e eeuw.

236. Vaas, Medina

Mondgeblazen Medina vaas met groene decoratie, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.

237. Zeefdruk

Zeefdruk met abstracte voorstelling. Genummerd 104/190 en rechtsonder onduidelijk gesigneerd.

238. Lot etnografica

Drie aardewerken etnografische beelden, eind 20e eeuw.

239. Presse-papiers

Twee kegelvormige presse-papiers en een eivormige presse-papier met blauwe slinger. Tweede helft 20e eeuw.

240. Schilderij

Abstract schilderij op board, eind 20e eeuw.

241. Bijzettafel

Glazen bijzettafel op wielen met chromen frame, 20e eeuw.

242. Bouwdozen Rolls-Royce en Bentley

Twee bouwdozen van klassieke auto’s. Rolls Royce Phantom II 1934 van Revell, schaal 1/6, modelnummer 7443 uit 1986. Bentley 4.5 Supercharged van de firma Airfix met elektromotor. Schaal 1/12, circa 1980.

243. Vazen

Twee identieke Franse handbeschilderde porseleinen vazen, midden 20e eeuw.

244. Bijzettafel

Houten bijzettafel met lade, 2e helft 20e eeuw.

245. Gulvvaas

Gulvvaas, ontwerp Otto Brauer voor Kastrup/Holmegaard. Geproduceerd in 1970.

246. Schaakklok, Garde

Analoge toernooi schaakklok in houten behuizing, merk Garde.

247. Naslagwerk

Children’s colour book of Lands & People, reeks bestaande uit zes delen.

248. Bijzettafel

Mahoniehouten Jugendstil stijl bijzettafel met staanders voorzien van gestileerde vogelkoppen. Vierde kwart 20e eeuw

249. Kastje

Kastje in Hindeloopen stijl geschilderd, voorzien van twee planken. Tweede helft 20e eeuw.

250. Linnenkast, Biedermeier

Tweedeurs mahoniehouten Biedermeier linnenkast, eind 19e eeuw.

9725 CT Groningen