Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022
176. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel, wintertafereel. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd, 19de eeuw.
177. Schilderij
Schilderij, gemengde techniek, sarcofaag en mummie. Gesigneerd Maurits ‘87.
178. Kaststel, Makkum
Driedelig kaststel, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
179. Dekselpot, Makkum
Dekselpot, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
180. Modeltrein, Mehano CSX Special Train
Modeltrein van Mehano CSX Special Train, modelnummer set T356. Locomotief met vier wagons, rails en voeding, jaren 80.
181. Schilderij, J. van Trigt
Schilderij, olieverf op doek, stilleven met klaprozen. Gesigneerd J. v. Trigt, jaren 50/60.
182. Russisch lakwerkdoos, Fedoskino
Russisch lakwerdoos, zicht op Moskou, Fedoskino. Aan de voorzijde gesigneerd.
183. Poster Haïti
Poster op paneel, voorstellende feestdag Haïti "Viva la différence!", jaren 70.
184. Netsuke
Barnstenen netsuke, voorstellende een olifant. Eerste helft 20e eeuw.
185. Vazen, Makkum
Twee vazen, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
186. Schilderij
Primitief kleurrijk Haïtiaans schilderij, olieverf op doek. Met tropische planten en giraffen, zebra's en antilopen. Linksonder gesigneerd, eind 20e eeuw.
187. Houtsnede, Fokko Mees
Houtsnede van Fokko Mees (1887-1968), titel "De Ploeger". Voorstelling van een ploeger met paard, ploeg, oogsters en de dood. Met centraal het gedicht van A. Roland Holst. Rechtsonder gesigneerd, oplage 6/12, jaren 20.
188. Kaststel, Makkum
189. Borden, China, Kangxi periode
Drie porseleinen borden, China, ca. 1710 , Kangxi periode.
190. Wandbord, Makkum
Wandbord, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
192. Beeld
Beeld van brons, reproductie van het beeld “De Kus” van Rodin. Editions Atlas Collections, einde 20e eeuw.
193. Russisch lakwerkdoos, Fedoskino
Russisch lakwerkdoos, vrouw met spiegel, Fedoskino. Aan de voorzijde gesigneerd.
194. Waaier
Handwaaier van been en zijde gedecoreerd met goudkleurige florale motieven in originele doos. Begin 20e eeuw.
195. Zwaard, Vilca Italië
Kristallen zwaard op standaard, Vilca Italy Crystal Art Glass.
.
196. Modeltreinen, Roco
Modeltreinen van de firma Roco, nummer 43026/44999, locomotief en drie wagonnetjes. Uitgave uit 1987 in verband met Stadtbahn Berlin, viering Berlijn 750 jaar. Compleet met originele doos en ongeopend begeleidend boek.
197. Terracotta beeld, Angela Tripi, Italië
Handgemaakt terracotta beeld, voorstellende een os, door Angela Tripi, Palermo Sicilië.
198. Tekening
Abstract expressionistische tekening op papier.
199. Boek "Gone with the Wind" Margaret Mitchell, eerste druk
Boek "Gone with the Wind" geschreven door Margaret Mitchell. New York 1936 First Printing The Macmillan Company.
6 + 1037 pagina's.
9725 CT Groningen