Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022

176. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel, wintertafereel. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd, 19de eeuw.

177. Schilderij

Schilderij, gemengde techniek, sarcofaag en mummie. Gesigneerd Maurits ‘87.

178. Kaststel, Makkum

Driedelig kaststel, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

179. Dekselpot, Makkum

Dekselpot, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

180. Modeltrein, Mehano CSX Special Train

Modeltrein van Mehano CSX Special Train, modelnummer set T356. Locomotief met vier wagons, rails en voeding, jaren 80.

181. Schilderij, J. van Trigt

Schilderij, olieverf op doek, stilleven met klaprozen. Gesigneerd J. v. Trigt, jaren 50/60.

182. Russisch lakwerkdoos, Fedoskino

Russisch lakwerdoos, zicht op Moskou, Fedoskino. Aan de voorzijde gesigneerd.

183. Poster Haïti

Poster op paneel, voorstellende feestdag Haïti "Viva la différence!", jaren 70.

184. Netsuke

Barnstenen netsuke, voorstellende een olifant. Eerste helft 20e eeuw.

185. Vazen, Makkum

Twee vazen, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

186. Schilderij

Primitief kleurrijk Haïtiaans schilderij, olieverf op doek. Met tropische planten en giraffen, zebra's en antilopen. Linksonder gesigneerd, eind 20e eeuw.

187. Houtsnede, Fokko Mees

Houtsnede van Fokko Mees (1887-1968), titel "De Ploeger". Voorstelling van een ploeger met paard, ploeg, oogsters en de dood. Met centraal het gedicht van A. Roland Holst. Rechtsonder gesigneerd, oplage 6/12, jaren 20.

188. Kaststel, Makkum

189. Borden, China, Kangxi periode

Drie porseleinen borden, China, ca. 1710 , Kangxi periode.

190. Wandbord, Makkum

Wandbord, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

191. Vaas

Gekleurde moderne glazen vaas.

192. Beeld

Beeld van brons, reproductie van het beeld “De Kus” van Rodin. Editions Atlas Collections, einde 20e eeuw.

193. Russisch lakwerkdoos, Fedoskino

Russisch lakwerkdoos, vrouw met spiegel, Fedoskino. Aan de voorzijde gesigneerd.

194. Waaier

Handwaaier van been en zijde gedecoreerd met goudkleurige florale motieven in originele doos. Begin 20e eeuw.

195. Zwaard, Vilca Italië

Kristallen zwaard op standaard, Vilca Italy Crystal Art Glass.
.

196. Modeltreinen, Roco

Modeltreinen van de firma Roco, nummer 43026/44999, locomotief en drie wagonnetjes. Uitgave uit 1987 in verband met Stadtbahn Berlin, viering Berlijn 750 jaar. Compleet met originele doos en ongeopend begeleidend boek.

197. Terracotta beeld, Angela Tripi, Italië

Handgemaakt terracotta beeld, voorstellende een os, door Angela Tripi, Palermo Sicilië.

198. Tekening

Abstract expressionistische tekening op papier. Linksonder onduidelijk gesigneerd, verso sticker Galerie an der Börse, Düsseldorf.

199. Boek "Gone with the Wind" Margaret Mitchell, eerste druk

Boek "Gone with the Wind" geschreven door Margaret Mitchell. New York 1936 First Printing The Macmillan Company.
6 + 1037 pagina's.

200. Borduurwerk

Borduurwerk, tweede helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen