Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022
101. Bijbel
Bijbel met Het Nieuwe Testament, lederomslag en verguld sluitmechanisme. Uitgeverij A. Jongbloed, Leeuwarden Anno 1858
102. Kistje
Houten kistje met intarsia in de deksel, circa 1900.
103. Globe, J. Forest
Franse geografische globe, gemerkt Globe Terrestre, Dressé par J. Forest. Circa 1900.
104. Kistje
Eikenhouten Arts en Crafts kistje met messing beslag. Einde 19e eeuw.
106. Kistje
107. Kistje
Noten houten kistje ingelegd met parelmoer en ivoor. Circa 1900.
108. Barometer, N.V. Observator Rotterdam
Scheepsbarometer met houten omlijsting, N.V. Observator Rotterdam. Jaren 50.
109. Reiskistje
Eikenhouten reiskistje met messing grepen en beslag. Circa 1900.
110. Vaas, Daalderop
Messing vaas Daalderop, Tiel. Staat vermeld in de catalogus van 1929 onder nummer 50 10 157. Gemerkt KMD.
111. Inktpot
Lakwerk schotel met kristallen inktpot en twee lakstempels, circa 1900.
112. Kandelaren
Twee bronzen classicistische kandelaren en twee kleine messing kandelaren. Circa 1900.
113. Scheepskompas
Messing scheepskompas met zijlicht, omgebouwd van kaars naar lamp. Circa 1900.
114. Theekistjes
Twee notenhouten Franse theekistjes, circa 1920.
115. Etagère, Daalderop
Messing etagère met mahoniehouten inleg schaal, gemerkt KMD Daalderop Tiel. Circa 1920.
116. Lamp, Art Deco
Lamp met bronzen Art Deco lampenvoet en lampenkap. Duitse herkomst, jaren 20/30.
117. Vazen, Japan
Een paar Japans bronzen cloisonné vazen. Meiji periode, circa 1900.
118. Hutkoffer, Perry & Co
Een harde Amerikaanse vulcan fibre hutkoffer met houten beschermbanden en messing beslag, gemerkt Perry & Co koffers en tasschen. Circa 1900.
119. Lectuurstandaard
Art Deco eikenhouten lectuurstandaard met messing spijlen, circa 1920.
120. Kinderfornuis
Kinderfornuis van ijzer en messing met ketels en pannen. Circa 1900.
121. Sieradenkistje
Notenhouten sieradenkistje met parelmoer slotplaatje. Circa 1900.
122. Bijbel
Biblia, dat is De Gantsche H. Schrifture vervattende Alle Canonijke Boeken des Ouden en des Nieuwen Testaments door Last der Hoogh-Mog: Heeren Staten Generael in leren band met zilveren klampen.
123. Ketels
Drie verschillende modellen koperen ketels, 19e eeuw.
124. Nanking vaas
Nanking vaas gedecoreerd met krijgers te voet en te paard. Eerste helft 20e eeuw.
125. Sigarenkistje en theekistjes
Franse notenhouten sigarenkistje en twee theekistjes. Circa 1900.
9725 CT Groningen