Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022

101. Bijbel

Bijbel met Het Nieuwe Testament, lederomslag en verguld sluitmechanisme. Uitgeverij A. Jongbloed, Leeuwarden Anno 1858

102. Kistje

Houten kistje met intarsia in de deksel, circa 1900.

103. Globe, J. Forest

Franse geografische globe, gemerkt Globe Terrestre, Dressé par J. Forest. Circa 1900.

104. Kistje

Eikenhouten Arts en Crafts kistje met messing beslag. Einde 19e eeuw.

105. Ophangdoosjes

Drie messing ophangdoosjes, begin 1900.

106. Kistje

107. Kistje

Noten houten kistje ingelegd met parelmoer en ivoor. Circa 1900.

108. Barometer, N.V. Observator Rotterdam

Scheepsbarometer met houten omlijsting, N.V. Observator Rotterdam. Jaren 50.

109. Reiskistje

Eikenhouten reiskistje met messing grepen en beslag. Circa 1900.

110. Vaas, Daalderop

Messing vaas Daalderop, Tiel. Staat vermeld in de catalogus van 1929 onder nummer 50 10 157. Gemerkt KMD.

111. Inktpot

Lakwerk schotel met kristallen inktpot en twee lakstempels, circa 1900.

112. Kandelaren

Twee bronzen classicistische kandelaren en twee kleine messing kandelaren. Circa 1900.

113. Scheepskompas

Messing scheepskompas met zijlicht, omgebouwd van kaars naar lamp. Circa 1900.

114. Theekistjes

Twee notenhouten Franse theekistjes, circa 1920.

115. Etagère, Daalderop

Messing etagère met mahoniehouten inleg schaal, gemerkt KMD Daalderop Tiel. Circa 1920.

116. Lamp, Art Deco

Lamp met bronzen Art Deco lampenvoet en lampenkap. Duitse herkomst, jaren 20/30.

117. Vazen, Japan

Een paar Japans bronzen cloisonné vazen. Meiji periode, circa 1900.

118. Hutkoffer, Perry & Co

Een harde Amerikaanse vulcan fibre hutkoffer met houten beschermbanden en messing beslag, gemerkt Perry & Co koffers en tasschen. Circa 1900.

119. Lectuurstandaard

Art Deco eikenhouten lectuurstandaard met messing spijlen, circa 1920.

120. Kinderfornuis

Kinderfornuis van ijzer en messing met ketels en pannen. Circa 1900.

121. Sieradenkistje

Notenhouten sieradenkistje met parelmoer slotplaatje. Circa 1900.

122. Bijbel

Biblia, dat is De Gantsche H. Schrifture vervattende Alle Canonijke Boeken des Ouden en des Nieuwen Testaments door Last der Hoogh-Mog: Heeren Staten Generael in leren band met zilveren klampen.

123. Ketels

Drie verschillende modellen koperen ketels, 19e eeuw.

124. Nankin vaas

Nanking vaas gedecoreerd met krijgers te voet en te paard. Eerste helft 20e eeuw.

125. Sigarenkistje en theekistjes

Franse notenhouten sigarenkistje en twee theekistjes. Circa 1900.

9725 CT Groningen