Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022
26. Cherubijnen
Twee bronzen musicerende cherubijntjes met viool en luit, midden 20e eeuw.
28. Beeld, Ermanno Farina
Keramieken beeld van een pauw, ontwerp Ermanno Farina voor Dear Italy. Eind 20e eeuw.
29. Prent volkslied
Ingelijste prent van het Wilhelmus van Nassouwe, Nederlands volkslied. Jaren 30.
30. Muziekdoos, Reuge Music
Jugendstil stijl muziekdoos met een 144-tands muziekwerk van Reuge Music Switzerland met melodieën van Mozart, genummerd 1013.
31. Putto
Gestoken sculptuur van hout voorstellende putto met hamer en aambeeld, 19e eeuw.
32. Majolica schaal
Handbeschilderde Majolica schaal, eerste helft 20e eeuw.
33. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel, bloemenboeket. Annotatie verso A. Hans de Vries 1932.
34. Pubbord
Pubbord met de tekst “Open Tourer Bentley 1929", eind 20e eeuw.
35. Scheepsmodel
Scheepsmodel van een zeilboot, de Swift Authentic Models.
36. Dekselpot, Makkum
Dekselpot, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
37. Pasteltekening
Pasteltekening, landweg met boerderij. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
38. Waaier
Handwaaier met benen montuur en handbeschilderd zijden waaierblad met florale decoraties en zwaluwen in originele doos. Begin 20e eeuw.
39. Ellestok
Houten ellestok met getordeerd bovenstuk en gestoken ridderhoofd. Verwijzing naar het spreekwoord "ridder van den ellestok", 19e eeuw.
40. Display
Display van een been voor het tonen van kousen en panty’s, jaren 70.
41. Waaier
Groene handwaaier met montuur van groen gekleurd parelmoer en een zijden waaierblad met florale decoratie in originele doos. Begin 20e eeuw.
42. Barometer, Jugendstil
Houten Jugendstil barometer met thermometer. Rijkelijk gestoken florale elementen, omstreeks 1900.
43. De Roelandsage in de Middeleeuwse kunst, Lejeune en Stiennon
De Roelandsage in de Middeleeuwse Kunst, deel I & II Rita Lejeune en Jacques Stiennon. Uitgeverij Arcade Brussel 1966.
44. Dolfijn, Vilca Italië
Kristallen dolfijn, Vilca Italy Crystal Art Glass
45. Waaier
Handwaaier met montuur van been en een waaierblad met gestileerde florale decoratie in originele doos. Begin 20e eeuw.
46. Dolk, Vilca Italië
Kristallen dolk op houten standaard, Vilca Italy Crystal Art Glass.
47. Aquarel
Aquarel, Kaapse viooltjes. Rechtsonder gesigneerd met monogram en gedateerd '91.
48. Schilderij
Primitief kleurrijk Haïtiaans schilderij, olieverf op doek. Met tropische planten en een tijger, pauw, giraf, antilope en zebra's. Rechts gesigneerd, eind 20e eeuw.
49. Aquarel Indonesië
Aquarel van dorpsgezicht aan het water met boten. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
50. Aquarel Indonesië
Aquarel met Indonesische markt scène. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
9725 CT Groningen