Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022

26. Cherubijnen

Twee bronzen musicerende cherubijntjes met viool en luit, midden 20e eeuw.

27. Voorraadblik

Een beschilderd voorraadblik, circa 1900.

28. Beeld, Ermanno Farina

Keramieken beeld van een pauw, ontwerp Ermanno Farina voor Dear Italy. Eind 20e eeuw.

29. Prent volkslied

Ingelijste prent van het Wilhelmus van Nassouwe, Nederlands volkslied. Jaren 30.

30. Muziekdoos, Reuge Music

Jugendstil stijl muziekdoos met een 144-tands muziekwerk van Reuge Music Switzerland met melodieën van Mozart, genummerd 1013.

31. Putto

Gestoken sculptuur van hout voorstellende putto met hamer en aambeeld, 19e eeuw.

32. Majolica schaal

Handbeschilderde Majolica schaal, eerste helft 20e eeuw.

33. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel, bloemenboeket. Annotatie verso A. Hans de Vries 1932.

34. Pubbord

Pubbord met de tekst “Open Tourer Bentley 1929", eind 20e eeuw.

35. Scheepsmodel

Scheepsmodel van een zeilboot, de Swift Authentic Models.

36. Dekselpot, Makkum

Dekselpot, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

37. Pasteltekening

Pasteltekening, landweg met boerderij. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

38. Waaier

Handwaaier met benen montuur en handbeschilderd zijden waaierblad met florale decoraties en zwaluwen in originele doos. Begin 20e eeuw.

39. Ellestok

Houten ellestok met getordeerd bovenstuk en gestoken ridderhoofd. Verwijzing naar het spreekwoord "ridder van den ellestok", 19e eeuw.

40. Display

Display van een been voor het tonen van kousen en panty’s, jaren 70.

41. Waaier

Groene handwaaier met montuur van groen gekleurd parelmoer en een zijden waaierblad met florale decoratie in originele doos. Begin 20e eeuw.

42. Barometer, Jugendstil

Houten Jugendstil barometer met thermometer. Rijkelijk gestoken florale elementen, omstreeks 1900.

43. De Roelandsage in de Middeleeuwse kunst, Lejeune en Stiennon

De Roelandsage in de Middeleeuwse Kunst, deel I & II Rita Lejeune en Jacques Stiennon. Uitgeverij Arcade Brussel 1966.

44. Dolfijn, Vilca Italië

Kristallen dolfijn, Vilca Italy Crystal Art Glass

45. Waaier

Handwaaier met montuur van been en een waaierblad met gestileerde florale decoratie in originele doos. Begin 20e eeuw.

46. Dolk, Vilca Italië

Kristallen dolk op houten standaard, Vilca Italy Crystal Art Glass.

47. Aquarel

Aquarel, Kaapse viooltjes. Rechtsonder gesigneerd met monogram en gedateerd '91.

48. Schilderij

Primitief kleurrijk Haïtiaans schilderij, olieverf op doek. Met tropische planten en een tijger, pauw, giraf, antilope en zebra's. Rechts gesigneerd, eind 20e eeuw.

49. Aquarel Indonesië

Aquarel van dorpsgezicht aan het water met boten. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

50. Aquarel Indonesië

Aquarel met Indonesische markt scène. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen