Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022

51. Tabakspot, Bankaware, Indonesië

Tinnen tabakspot, Bankaware, Indonesië, onderop gestempeld. Eerste helft 20e eeuw.

52. Wandbord, Makkum

Wandbord, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

53. Netsuke

Netsuke van been met voorstelling van een slang, eerste helft 20e eeuw.

54. Vaas, China

Handbeschilderde Chinese vaas, vermelding label Antique Ching Dynasty, 20e eeuw.

55. Wandplaquette

Wandplaquette van latoenkoper, voorzien van afbeelding van Shiva. Midden 20e eeuw.

56. Ets, Dolf Zwerver

Ets van Dolf Zwerver (1932-2010). Linksonder gesigneerd en genummerd 104/190.

57. Meetlint, W.M. Younger & Co Ltd

Metalen meetlint in de vorm van biervat. Bierfabrikant W.M. Younger & Co Limited, Edinburgh. Uitgave in verband met de Empire Exhibition Glasgow 1938.

58. Prenten Frankrijk

Twee prenten, L’Étude du Design & Le Bouquet Chéri van Alexandre Chaponnier naar schilderijen van Louis Boily. Begin vorige eeuw.

59. Wandbord en schaal, Makkum

Wandbord en schaal, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

60. Waaiers

Twee handwaaiers, een van been met zijden waaierblad en messing versieringen en een van ivoor met ajourwerk waaierblad. Begin 20e eeuw.

61. Beeld, Jugendstil

Gietijzeren Russisch Jugendstil beeld van een jongeman met schelp, in het liggende gedeelte van de schelp is een jongedame zichtbaar. Gemerkt aan de onderzijde, omstreeks 1900.

62. Abacus

Houten telraam, eerste helft 20e eeuw.

63. Kussens

Vier handgeweven kussens. Marokko, tweede helft 20e eeuw.

64. Kopergravure, Reiner Boitet

Kopergravure van Reiner Boitet, voorstellende Huize Binckhorst te Den Haag. Uitgever G. Van Giesen, 18e eeuw.

65. Russisch lakwerkdoos, Denisova Yulia

Russisch lakwerkdoos, artiest Denisova Yulia, school Fedoskino. Aan de voorzijde gesigneerd.

66. Schotel, China

Porseleinen Chinese schotel met florale decoratie van lotusbloemen. Eind 19e eeuw.

67. Vazen, China

Een paar porseleinen vazen naar Japans voorbeeld, China, eind 20e eeuw.

68. Hangkast

Duitse grenen hangkast met twee deuren, circa 1900.

69. Wastafel

Grenen wastafel met marmeren blad, twee laden en kastje. Opbouw voorzien van zes tegels. Begin 20e eeuw.

70. Ladekast

Grenenhouten ladekast met twee laden en deurtje. Eerste helft 20e eeuw.

71. Kast, Biedermeier

Eikenhouten Biedermeier meidenkast met planken en twee laadjes, over de gehele bovenzijde een lade. Einde 19e eeuw.

72. Nachtkastje

Grenen nachtkastje met lade en deurtje. Begin 20e eeuw.

73. Ladekast

Empirestijl ladekast in mahoniekleur met vier laden. Aan weerszijden pilaren met Korintische kapitelen met bronskleurig beslag. Tweede helft 20e eeuw.

74. Wandmeubel

Rotan wandmeubel met drie planken. Midden 20e eeuw.

75. Boekenkast

Teakhouten Empirestijl boekenkast met geëboniseerde pilaren en vier planken. Einde 20e eeuw.

9725 CT Groningen