Veiling: Kampen veiling 37, 28 februari 2022

201. Ets, Van den Muyzenberg

Ets van Ansje van den Muyzenberg (1940-2022). Rechtsonder gesigneerd en genummerd 6/25, eigen druk.

202. Vulpen, Cross USA

Cross vulpen, zwart met goud afwerking. Firma Cross, Providence U.S.A. Einde 20e eeuw.

203. Bloempot, China

Chinese keramieken cache-pot met ajour bewerkte bovenrand en afbeelding van vogels.

204. Beeld

Aardewerken beeld van een vrouw, tweede helft 20e eeuw.

205. Pistool

Pistool met ingelegd parelmoer, 20e eeuw.

206. Schilderij, J. Omer

Schilderij, olieverf op papier, titel “Liberté”, Janine Omer. Linksonder gesigneerd en annotatie achterzijde 2007.

207. Bloempot en ijsemmer

Jugendstil koperen Duitse cache-pot, begin 1900. Messing ijsemmer met acanthusbladeren hengsels met ringen, tevens begin 1900.

208. Kandelaar

Bronskleurige kandelaar in de vorm van een aangeklede aap met twee kaarsenhouders, 20e eeuw.

209. Modeltrein, Roco

Roco modelleisenbahn Gmbh Digital Startset, jaren 80.

210. Kaststel

Opaline kaststel bestaande uit oranje gekleurde vazen en pot met deksel met klassieke decoratie. Begin 20e eeuw.

211. Beeld, Ermanno Farina

Keramieken beeld van een zwaan, ontwerp Ermanno Farina voor Dear Italy.

212. Beeld

Polystone beeld van butler met hondenhoofd met ophangring, 21e eeuw.

213. Glazen

Zes kristallen glazen met de dubbele adelaars afbeelding van de Romanovs, voorzien van monogram HA van Tsaar Nicholas II.

214. Kora, West-Afrika

Kora, West-Afrikaanse harp-luit. Materialen zijn leder, hout en Kauri schelpen, 20e eeuw.

215. Dekseldoosjes, Schlevogt

Drie dekseldoosjes Chrysanthemum in persglas. Ontwerp Curt Schlevogt, jaren 50.

216. Presse-papiers

Drie presse-papiers, tweede helft 20e eeuw.

217. Tekening

Tekening met plattegrond. Rechtsonder gesigneerd wa 67.

218. Kommen, China

Twee identieke famille verte Chinees porseleinen kommen. Begin 20e eeuw.

219. De Telegraaf

De Telegraaf 100 jaar uitgave met een selectie van kranten van 1893 tot en met 1992.

220. Dienblad

Dienblad, keramiek met nikkelen omranding uit de jaren 20/30 met florale decoratie.

221. Gebakken schilderijen, Tichelaar en Polder

Gebakken schilderijen. Friese Keramische platen 1870 -1930. Door Pieter Jan Tichelaar, Casper Polder, uitgave uit 1998.

222. Gouache, A.N.V. Iperen

Gouache van A.N.V. Iperen, titel "Kompositie". Verso vermelding Dienst voor ‘s Rijks verspreide Kunstvoorwerpen ‘s-Gravenhage., Collectie Rotterdam ‘71. A.N.V. Iperen.

223. Borden en dekselpot, Workum

Handbeschilderd Workumer aardewerk, twee borden en pot met deksel, jaren 80.

224. Bauhaus, Fiedler en Feierabend

Bauhaus overzichtswerk samengesteld door Jeannine Fiedler en Peter Feierabend. Uitgeverij Könnemann, 2000.

225. Lamp

Art Deco stijl glas-in-lood lamp in geometrische vormgeving, 21e eeuw.

9725 CT Groningen