Veiling: Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
276. Lot curiosa
Lot curiosa bestaande uit een wandconsole met jongen en meisje, gietijzer applicaties met cherubijnen, engelenhoofdje en icoonprent. Laatste kwart 20e eeuw.
277. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder messenleggers, servetringen, koffiemolen en bekers, 20e eeuw.
278. Servies, Frankrijk
Porseleinen servies met theepot, suikerpot, melkkan, theekoppen en schotels en meerdere serveerschalen. Gemerkt U M L, made in France, jaren 50/60.
279. Servies, Frankrijk
Frans porseleinen thee-en koffieservies met florale decoratie. Aan de onderzijde gemerkt U M L, made in France, jaren 50/60.
280. Servies, Duitsland/Frankrijk
Lot servies waaronder Duitse porseleinen visborden en Franse porseleinen theekopjes met schotels. Tweede helft 20e eeuw.
281. Lot glaswerk
Lot glaswerk waaronder messenleggers, onderzetters en schaal, 20e eeuw.
282. Lot aziatica
Lot aziatica waaronder twee Indonesische wajangpoppen, houten masker en houten schild, 20e eeuw.
283. Lot glaswerk
Lot glaswerk met onder meer onderzetters, dekselpot, dekselschaal en een vaas, 20e eeuw.
284. Lot curiosa
Lot curiosa met onder meer een Chinese gemberpot, Engels porselein, boerenbont en glazen bollen, 20e eeuw.
285. Lot curiosa
Lot curiosa met onder meer een inktstel, glazen schaal en een houten beeldje, 20e eeuw.
287. Lot curiosa
Lot curiosa met twee soorten koffiekopjes met schotels en glazen schalen, 20e eeuw.
288. Lot glaswerk
Lot van kristal en glaswerk, waaronder glazen en een vaas. Hierbij een blauwe cloisonné vaas. 20e eeuw.
289. Kledinghangers
Drieëntwintig kledinghangers met vinyl overtrokken, jaren 60.
290. Lot aardewerk en porselein
Lot porseleinen en aardewerken kommen en schalen, 20e eeuw.
291. Lot curiosa
Lot bestaande uit drie stoven, tinnen borden, koffiemolen en kraantjeskan. Begin 20e eeuw.
292. Lot antiquarische boeken
Lot met antiquarische boeken waaronder Camera Obscura, bijbel en P.A. de Génestet Complete Gedichten, 20e eeuw.
293. Lot speelgoed
Lot houten bouwspeelgoed waaronder Der Wagenbau, Le Charron en een andere Duitse bouwdoos. Begin 20e eeuw.
294. Lot curiosa
Lot met lijstwerk, fotografie flitslampen, oliespuit, hangopbergbakken en blikken. 20e eeuw.
295. Lot curiosa
Lot curiosa met onder meer vazen, tegels, blik en houten lepel en vork. 20e eeuw.
296. Lot glaswerk
Lot glaswerk waaronder karaffen en drinkglazen, 20e eeuw.
297. Lot curiosa
Lot met onder meer ansichtkaarten, waardepapieren, tijdschrift Drente jaren 30 en antiquarische boeken. 20e eeuw.
298. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder Gouda plateel vaas, Gevabox camera, boekje Walt Disney, lepeltjes en stenen. 20e eeuw.
299. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder twee vazen en messenleggers, 20e eeuw.
300. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder houten deurknoppen, gegin 20e eeuw.
9725 CT Groningen