Veiling: Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022

276. Lot curiosa

Lot curiosa bestaande uit een wandconsole met jongen en meisje, gietijzer applicaties met cherubijnen, engelenhoofdje en icoonprent. Laatste kwart 20e eeuw.

277. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder messenleggers, servetringen, koffiemolen en bekers, 20e eeuw.

278. Servies, Frankrijk

Porseleinen servies met theepot, suikerpot, melkkan, theekoppen en schotels en meerdere serveerschalen. Gemerkt U M L, made in France, jaren 50/60.

279. Servies, Frankrijk

Frans porseleinen thee-en koffieservies met florale decoratie. Aan de onderzijde gemerkt U M L, made in France, jaren 50/60.

280. Servies, Duitsland/Frankrijk

Lot servies waaronder Duitse porseleinen visborden en Franse porseleinen theekopjes met schotels. Tweede helft 20e eeuw.

281. Lot glaswerk

Lot glaswerk waaronder messenleggers, onderzetters en schaal, 20e eeuw.

282. Lot aziatica

Lot aziatica waaronder twee Indonesische wajangpoppen, houten masker en houten schild, 20e eeuw.

283. Lot glaswerk

Lot glaswerk met onder meer onderzetters, dekselpot, dekselschaal en een vaas, 20e eeuw.

284. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer een Chinese gemberpot, Engels porselein, boerenbont en glazen bollen, 20e eeuw.

285. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer een inktstel, glazen schaal en een houten beeldje, 20e eeuw.

286. Lot fotografie

Lot fotografie, derde kwart 20e eeuw.

287. Lot curiosa

Lot curiosa met twee soorten koffiekopjes met schotels en glazen schalen, 20e eeuw.

288. Lot glaswerk

Lot van kristal en glaswerk, waaronder glazen en een vaas. Hierbij een blauwe cloisonné vaas. 20e eeuw.

289. Kledinghangers

Drieëntwintig kledinghangers met vinyl overtrokken, jaren 60.

290. Lot aardewerk en porselein

Lot porseleinen en aardewerken kommen en schalen, 20e eeuw.

291. Lot curiosa

Lot bestaande uit drie stoven, tinnen borden, koffiemolen en kraantjeskan. Begin 20e eeuw.

292. Lot antiquarische boeken

Lot met antiquarische boeken waaronder Camera Obscura, bijbel en P.A. de Génestet Complete Gedichten, 20e eeuw.

293. Lot speelgoed

Lot houten bouwspeelgoed waaronder Der Wagenbau, Le Charron en een andere Duitse bouwdoos. Begin 20e eeuw.

294. Lot curiosa

Lot met lijstwerk, fotografie flitslampen, oliespuit, hangopbergbakken en blikken. 20e eeuw.

295. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer vazen, tegels, blik en houten lepel en vork. 20e eeuw.

296. Lot glaswerk

Lot glaswerk waaronder karaffen en drinkglazen, 20e eeuw.

297. Lot curiosa

Lot met onder meer ansichtkaarten, waardepapieren, tijdschrift Drente jaren 30 en antiquarische boeken. 20e eeuw.

298. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder Gouda plateel vaas, Gevabox camera, boekje Walt Disney, lepeltjes en stenen. 20e eeuw.

299. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder twee vazen en messenleggers, 20e eeuw.

300. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder houten deurknoppen, gegin 20e eeuw.

9725 CT Groningen