Veiling: Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022

251. Ets, Fons Franken

Ets, kop van een kat met gekleurde ogen, Fons Franken (1919). Gesigneerd Fons ‘74, oplage 22/25 uit 1974.

252. Bouillotte tafellamp, Frankrijk

Franse bouillotte tafellamp op leeuwenpootjes, in messing uitgevoerd met drie lichtpunten. Jaren 50/60.

253. Potloodtekening

Potloodtekening in groen op karton. Rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

254. Wandlamp, Amsterdamse School

Koperen Amsterdamse school gehamerde wandlamp met ajour gesneden lichteffect openingen en franjes. Jaren 20/30.

255. Krijttekening

Pastelkrijttekening op papier van Balinese man naar Rudolf Bonnet. Rechtsonder gesigneerd met monogram RB. Verso vermelding van de naam Raisan Bunawi, 20e eeuw.

256. Schilderij

Schilderij in naïeve stijl van landschap in vogelvlucht. Acrylverf in gemengde techniek op paneel. Niet gesigneerd, laatste kwart 20e eeuw.

257. Tekening, H. Molenaar

Oost-Indische inkttekening op papier van Maassluis, getiteld "Maassluis II". Rechtsonder gesigneerd H. Molenaar ‘59.

258. Twijfelaar

Eikenhouten twijfelaar met florale decoratie op voeteneinde, compleet met matrasbodem. Franse/Belgische herkomst, omstreeks 1900.

259. Hangkastje

Tweedeurs miniatuur ophangkastje naar klassiek voorbeeld, in moderne kleur modificatie. 20e eeuw.

260. Album met poëzieplaatjes

Album gevuld met poëzieplaatjes en plaatjes, 20e eeuw.

261. Boeken - Webster’s Third New International Dictionary

Webster’s Third New International Dictionary, deel I, II en III. Chicago: Encyclopedia Britannica, Inc, 1986.

262. Laarzenknecht, Bootmaster

Houten inklapbare laarzenknecht van het merk Bootmaster. Engeland, jaren 60/70.

263. Lot modelauto’s

Lot van drie metalen modelauto’s van Burago en Maisto. Lamborchini Diablo 1990, Mercedes-Benz 500K en SSK. Schaal 1:18. Vierde kwart 20e eeuw.

264. Lot boeken porselein

Vier boeken betreffende Chinees, Japans, Frans porselein en Oosters porselein in Nederland. Laatste kwart 20e eeuw.

265. Aquatint prenten Jazet en kopergravure Brouwershaven

Twee Franse aquatint prenten van Jean Pierre Marie Jazet (1788-1871) “La Chasse” en “Halte au retour de la chasse” en een gekleurde kopergravure van de Brouwershaven (Broversavia) Zeeland uit de ''Civitates Orbis Terrarum'', 19e eeuw.

266. Knikkerflessen met flessenrek

Acht groene knikkerflessen voor frisdrank van het merk Victory met metalen flessenrek. Eerste helft 20e eeuw.

267. Album met poëzieplaatjes

268. Brievenhouder

Teakhouten brievenhouder met vier vakken, laatste kwart 20e eeuw.

269. Schilderij

Schilderij van koopvaardijschepen en overslag van goederen voor de haven. Olieverfschilderij op eiken paneel. Ongesigneerd, 19e eeuw.

270. Bolkroonluchter

Messing bolkroonluchter met plaats voor zes kaarsen, tweede helft 20e eeuw.

271. Wandelstokken

Lot van vier wandelstokken. Wandelstok met messing handvat heeft inwendig gereedschap. Bruine wandelstok met hoornen handvat. Een geëboniseerde wandelstok met zilverkleurig beslag en vierde houten wandelstok. 20e eeuw.

272. Hekwerk

Smeedijzeren hekwerk, herkomst Frankrijk. Derde kwart 20e eeuw.

273. Landhak

Houweel uit gesmeed ijzer met houten handvat. Eerste helft 20e eeuw.

274. Amfora

Terracotta amfora met deksel, slibtechniek decoratie met metalen houder, 20e eeuw.

275. Spiegel

Goudkleurige houten spiegel met gipsen ornamenten. Eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen