Veiling: Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022

176. Etsen Belgische school

Twee etsen met Middeleeuwse voorstellingen. Belgische school, begin 20e eeuw.

177. Spiegel

Goudkleurige lijst met gefacetteerd spiegelglas, derde kwart 20e eeuw.

178. Pentekening, E. Ypma

Pentekening op papier van een straatgezicht. Rechtsonder gesigneerd E. Ypma, jaren 20/30.

179. Lot curiosa

Lot met snuisterijen doosjes, Art Nouveau koper en messing dienblad, messing dekseldoos en tinnen asbak. 20e eeuw.

180. Spiegel

Geëboniseerde spiegel met goudkleurig bladmotief in de lijst. Eerste helft 20e eeuw.

181. Bijzettafel

Mahoniehouten bijzettafel op rolwieltjes, derde kwart 20e eeuw.

182. Spiegel

Goudkleurige spiegel met barokke hoekelementen voorzien van gefacetteerd spiegelglas. Laatste kwart 20e eeuw.

183. Schotels, China

Drie porseleinen Chinese schotels met licht geschulpte rand. Alle drie met landschappelijke voorstelling met pagode op achtergrond, 18e eeuw.

184. Schaalmodellen Ferrari 250 en Porsche 911 GT1

Twee metalen schaalmodellen van sportauto’s. Een Porsche 911 GT1 Le Mans uit 1998 van Maisto en een Ferrari 250 LM Sebring van Burago. Schaal 1/24. Einde 20e eeuw.

185. Koffie-en theeset, Alessi

Complete koffie-en theeset met suiker en melkkan op dienblad, geheel uitgevoerd in roestvrijstaal. Alessi, Italië, serienaam Alfra uit de jaren 60.

186. Wadvogels

Taxidermie van vier vogels op Waddenzeebodem gelijkend basement. Komt uit een oude school collectie, tweede/derde kwart 20e eeuw.

187. Album met poëzieplaatjes

Album gevuld met poëzieplaatjes en plaatjes, derde kwart 20e eeuw.

188. Fauteuil

Fauteuil in Louis XV stijl bekleed met gobelin stof op metalen rolwieltjes, 20e eeuw.

189. Spiegel, Gründerzeit

Duitse Gründerzeit spiegel met opgelegd houtfineer, omstreeks 1900.

190. Beeld, West-Afrika

Gestoken houten primitief beeld van een Afrikaanse antilopen soort. West Afrika, tweede helft 20e eeuw.

191. Boeddha

Grote uit hout gestoken staande Boeddha, midden 20e eeuw.

192. Kunstboeken - Hendrik Goltzius en Het bezielde landschap

"Hendrick Goltzius", tekeningen, prenten en schilderijen. Auteurs Huigen Leeflang, Ger Luijten, Lawrence W. Nichols, Nadine M. Orenstein, Michiel Plomp, Marijn Schapelhouman. Uitgave uit 2003. Tevens "Het bezielde landschap", auteurs Pierre Bonnechere en Odile De Bruyn. Hardcover in box, uitgave uit 1998.

193. Schalen, Kameroen

Twee uit hout gestoken etnografische schalen, Bamileke Kameroen. Midden 20e eeuw.

194. Vlinderstoelen, ontwerp Arne Jacobsen voor Fritz Hansen

Vier vlinderstoelen, ontwerp Arne Jacobsen. Series 7, modelnummer 3107. Aan de onderzijde gemerkt Fabrikant Fritz Hansen, Denemarken, 1968.

195. Penantkast, Biedermeier

Tweedeurs Biedermeier penantkast op bolpoten met lade, voorzien van messing beslag. Einde 19e eeuw.

196. Scrimshaw replica

Scrimshaw walrustand replica met afbeeldingen van vangst op potvis en walvis. Naamsvermelding The Ship Charles B. Morgan. New Bedford. Reproductie van composiet, laatste kwart 20e eeuw.

197. Voorraadblik

Voorraadblik met Jugendstil decoratie, eerste kwart 20e eeuw.

198. Album met poëzieplaatjes

Groot album gevuld met poëzieplaatjes en plaatjes, 20e eeuw.

199. Vlinderstoelen, ontwerp Arne Jacobsen voor Fritz Hansen

200. Spiegel

Goudkleurige spiegel met ornament, derde kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen