Veiling: Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022

303. Lot curiosa

Lot curiosa met carbidlamp, messing strijkijzer, messing gewichten in houder, jachttrofee en koperen waterketel. 20e eeuw.

304. Lot bestek

Lot bestek met vorken, messenslijper, lepels en onderzetters. 20e eeuw.

305. Lot curiosa

Lot curiosa met speelgoed, knuffeldieren, beschuitbus, wekker HEMA en schenkkannetjes. Tweede helft 20e eeuw.

306. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een lamp, spaarvarken, twee Egyptische stijl katten, messing vaas en aardewerken beeldje. 20e eeuw.

307. Lot curiosa

Lot curiosa met Aziatische vazen, beeldjes, theekopjes, theepot en kandelaars. 20e eeuw.

308. Lot design

Lot design waaronder Ritzenhoff glazen, Kozoil, design verlengkabel en fruitschaal. 20e eeuw.

309. Lot fotografie

Lot fotografie met camera’s van de merken Voigtländer, Dacora, Alka en Agfa, belichtingsmeters, fotorolletjes, flitslampjes en flitsers. Tweede helft 20e eeuw.

310. Lot fotografie

Lot fotografie met camera's van de merken Olympus, Beirette, Retinette en Agfa, statief, belichtingsmeters, flitslampjes en filmrol. Tweede helft 20e eeuw.

311. Lot fotografie

Lot fotografie met camera’s van de merken Pentacon, Zenit en Agfa, flitser en belichtingsmeter. Derde kwart 20e eeuw.

312. Lot curiosa

Lot messing, koper en tin waaronder kandelaars, kruik, ketels, blik en vaas. 20e eeuw.

313. Lot curiosa

Lot curiosa met Duitse Art Deco vazen, glazen koekjestrommel, kop-en-schotels, borden, koffiepot en messing Jugendstil object. 20e eeuw.

314. Lot curiosa

Lot Europees porselein bestaande uit thee- en koffiepot met zes kop-en-schotels, melk en suiker stel. Twee andere sets theekopjes met schotels. 20e eeuw.

315. Lot curiosa

Lot curiosa met Japanse lakwerk schaaltjes, Japanse set houten schaaltjes met schotel, glazen messenleggers, serveerschalen, borduurwerk, klassieke prenten van Iconen, Bosch en Religieuze afbeeldingen. 20e eeuw.

316. Lot curiosa

Lot curiosa met Aziatische voorwerpen waaronder een vaas, theekopjes, schotel, kandelaar, inktstel en doos met scalpels. 20e eeuw.

317. Lot curiosa

Lot curiosa met poppen, wekker, modelboot, messenleggers en lepeltjes. 20e eeuw.

318. Lot servies

Lot servies met serveerschaal van Société Céramique Maestricht, servies van Bauscher Weiden, IImari bloempot en tweeknoflookpersen. 20e eeuw.

319. Lot curiosa

Lot curiosa met wijnglazen, cognac glazen, terrine, porseleinen theeservies. 20e eeuw.

320. Lot apothekerspotten

Lot met zestien bruine glazen apothekerspotten en twee helderglazen voorraadpotten. Omstreeks 1920/30.

9725 CT Groningen