Veiling: Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022

278. Lot spelletjes en puzzels

Lot met elf spellen waaronder ezeltje prik, Monopoly, Lotto en puzzels. 20e eeuw

279. Lot Lego en Duplo

Lot met Lego Classic en Duplo met grondplaten, bomen en figuren. Vierde kwart 20e eeuw.

280. Lot speelgoed

Lot speelgoed waaronder blikken Belco nr. 500, jaren 50 auto, blikken helikopter en meerdere kleine speelgoed auto’s. 20e eeuw.

281. Lot speelgoed

Lot speelgoed met onder meer twee Dinky Toys, Matchbox, houten vrachtauto en ladder truck van S.S.S. TOYS, made in Japan. 20e eeuw.

282. Lot houten speelgoed

Doos met houten speelgoed waaronder een grote treinset met huisjes, treinen en auto’s. Laatste kwart 20e eeuw.

283. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer ansichtkaarten uit Nederland en buitenland, Tom Poes puzzel, blokfluit Moeck. 20e eeuw.

284. Lot curiosa

Lot met twee eikenhouten stoven, houten lepel, breinaaldenkokers en kom. 20e eeuw.

285. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder ingelijste handbeschilderde tegels, schaatsen, blaasbalg, koffiemolen en voetenwarmer. 20e eeuw.

286. Lot speelgoed

Lot speelgoed met onder meer knikkers, houten spoorbaan, houten blokjes en zakjes houten spelletjes. 20e eeuw.

287. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer messing vazen, brievenhouder, messing kandelaar, houtsnijwerk beeldje en doosjes. 20e eeuw.

288. Lot plateel servies, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Lot plateel servies met florale decoratie. Gefabriceerd door Plateelbakkerij Zuid Holland, aan de onderzijde gesigneerd met springend hert en Holland. Jaren 30.

289. Lot servies

Lot servies waaronder een theeservies, aan de onderzijde gemerkt met Royal Venton Ware. J. Steventon Burslem, England, omstreeks 1915. Een Duitse aardewerken schenkkan en een Engels koffieservies met kop-en-schotels. 20e eeuw.

290. Lot servies

Lot Chinees porselein met onder meer melk en bloed Chinese theeset met theekopjes. Blauw-witte schenkkan, kom, theekopjes met schoteltjes en suikerpot. 20e eeuw.

291. Lot curiosa

Lot curiosa met fotocamera’s, walkman, cassette recorder, Canon video camera en radio’s. 20e eeuw.

292. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een aardewerken bord, tegel, champagne glazen, Ronson aansteker, theelepels en kristal. 20e eeuw.

293. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een crucifix, koffiemolen, keramieken schotel, beeld, Jugendstil dienblaadje en kistje. 20 eeuw.

294. Lot Lego en Duplo

Lot Lego classic en Duplo met grondplaat en bakjes, geheel in houten opbergdoos. Jaren 70/80.

295. Lot vintage lampen

Lot vintage lampen met twee metalen wandlampen, waarvan een Raak Amsterdam en een Philips, rode keramieken lamp en twee wandlampen. Jaren 70.

296. Lot curiosa

Lot curiosa met Italiaanse Artemide wandlampen, Eterna horloge, beeldjes, presse-papier en jaren 60 radio. 20e eeuw.

297. Lot messing en koper

Lot met messing en koperen voorwerpen waaronder wandkandelaars, schuimspaan, gieter, koperen bakken en emmertje. 20e eeuw.

298. Lot curiosa

Lot curiosa met een gemberpot, messing ketel, glazen koekjespot, emaille ketels en Keulse pot. 20e eeuw.

299. Lot boeken

Lot kinderboeken waaronder Walt Disney, Klein Duimpje, het Klaverblad, Annie M.G. Schmidt, Nijntje en vele andere. 20e eeuw.

300. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder messing bokaal, verzilverde strooier, broodmand en bekers. 20e eeuw.

301. Lot curiosa

Lot curiosa met Russische kop-en-schotel, neushoorn beeldje WNF, natuursteen asbak en plaatje, rechaud, Turkse koffiemolen en glazen theepot. 20e eeuw.

302. Lot aziatica

Lot aziatica waaronder handbeschilderde schotels, theekopjes, gemberpotjes, dekselpot en vaasje. 19e/20e eeuw.

9725 CT Groningen