Veiling: Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022

228. Theepot met rechaud, Pottenbakkerij Ambacht Volendam

Aardewerken blauwe theepot met rechaud van Pottenbakkerij Ambacht Volendam, jaren 60/70.

229. Notarislamp

Moderne grote uitvoering van de notaris bureaulamp met groene glazen kap op messing kleurige armatuur, 21e eeuw.

230. Murano schaal

Vierkante okerkleurige Murano schaal met licht golfende rand, jaren 70.

231. Armbanden, Tibet

Twee metalen armbanden, herkomst Tibet, 20e eeuw.

232. Kaarsenstandaard

Messing Empirestijl kaarsenstandaard. Spanje, tweede helft 20e eeuw

233. Schalen, Alessi

Twee roestvrijstalen schalen van Alessi uit de Alfra serie. Aan de onderzijde gemerkt Alessi Alfra 18/10 Stainless steel, jaren 60.

234. Brievenhouder

Teakhouten brievenhouder met drie vakken, laatste kwart 20e eeuw.

235. Plaquette uil, Mats Jonasson

Gematteerd glazen plaquette met afbeelding van een uil op houten paneel. Gesigneerd Mats Jonasson Sweden, jaren 90.

236. Asbakken, ontwerp Charles Vos voor Sphinx Maastricht

Drie keramieken asbakken van Sphinx, Maastricht, ontwerp Charles Vos (1888-1954). Latere uitvoering, vierde kwart 20e eeuw.

237. Schaal, Royal Leerdam

Kristallen schaal van Glasfabriek Royal Leerdam - Kristalunie. Jaren 60/70.

238. Stripboeken De Blauwbloezen

De Blauwbloezen deel 1 t/ 42.

239. Kristallen vogels, Cristallerie Vannes le Châtell

Twee kristallen vogels van Cristallerie Vannes le Châtell, een vogel gemerkt met sticker en geëtst merk en een ongesigneerde. Frankrijk, tweede helft 20e eeuw.

240. Donald Duck 6 maart 1954 en Mickey Album 4 1952

Mickey Album 4 1952, drukkerij voor Nijverheid & Financie.

241. Schaal en botervloot, Royal Goedewaagen

Keramieken schaal en botervloot naar ontwerp van Zweitse Landsheer, modelnaam Fiësta. Royal Goedewaagen, Gouda. Jaren 50.

242. Wijnkoeler, Alfio di Bella

Twee plexiglazen wijnkoelers door architect Alfio di Bella. Gemerkt "Designed by Arch. Alfio Di Bella Italy", vierde kwart 20e eeuw.

243. Ets, Dirk Harting

Ets van zandlandschap, etser Dirk Harting (1884-1970). Rechtsonder met potlood gesigneerd D. Harting, omstreeks 1935.

244. Jaargangen Kuifje

Jaargangen Kuifje tweede helft 1953 en 1958, gebonden.

245. Beeld vrouw, Kolbe

Aardewerken beeld van gehurkte vrouw, zwart geglazuurd. Aan de zijkant gemerkt Kolbe en onderzijde haast onzichtbare stempel. Tweede helft 20e eeuw.

246. Schilderij, A. Beumer

Schilderij van een havengezicht, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd en gedateerd A. Beumer 1979.

247. Soepkommen, Potterie De Driehoek

Zes keramieken soepkommen van Potterie De Driehoek, Huizen. Holland, jaren 60.

248. Vijzel

IJzeren vijzel met stamper, 19e eeuw.

249. Gebakstel, Regina Gouda

Gebakstel van Regina, Gouda. Taartschaal en negen gebaksbordjes, modelnaam 1440. Naar ontwerp van Floris Meydam uit 1958. Aan de onderzijde gemerkt Gouda Regina made in Holland.

250. Kaarsenhouders, Villeroy & Boch

Twee glazen kaarsenhouders met okerkleurig gemarmerd patroon van Villeroy & Boch. Gemerkt met geëtst Villeroy & Boch en nummer. Jaren 70/80.

251. Cloisonné tegel, De Porceleyne Fles

Cloisonné tegel van De Porceleyne Fles “Eer aan Hollands vrouw voor volharding, moed en trouw 1944 winter 1945" Tweede helft jaren 40.

252. Schilderij

Schilderij van interieur met lezende vrouw, olieverf op board. Linksonder onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw.

9725 CT Groningen