Veiling: Veiling 41 sessie 2, dinsdag 29 november 2022
582. Schilderij
Schilderij van avondstemming Moskou. Acrylverf op linnen, ongesigneerd, circa 2000.
583. Schalen, China
Twee Chinese Nanking porseleinen schalen gedecoreerd met strijders. Binnenzijde floraal decor en met een kraanvogel. China, eerste helft 20ste eeuw.
584. Theepotten
Drie keramieken theepotten in de vorm van een kat, derde kwart 20e eeuw.
585. Murano clown
Een glazen kleurrijke ambachtelijke Merano clown. Italië, tweede helft 20e eeuw.
586. Kaptafel, Engeland
Victoriaanse wortelnotenhouten kaptafel met gebogen klep in middengedeelte en meerdere lades en een kantelbare spiegel. Engeland eind 19e eeuw.
587. Lot curiosa
Lot curiosa bestaande uit spiegel met bamboe omlijsting, een koffiemolen, barometer en stoof met aardwerken vuurtest. 20e eeuw.
588. Lot curiosa
Lot curiosa met dienblad, Chinese prent, kruik, gemberpot, drie blikken, twee messing en een tinnen kaarsenstandaard. 20e eeuw.
589. Lot curiosa
Lot curiosa met twee crèmekleurige keramieken voorraadpotten met band gedecoreerd, made in Belgium, twee Chinoiserie borden van Petrus Regout, Maastricht, vier Chinese kommen, zwarte keramieken koffiepot en een set glazen onderzetters in originele doos. 20e eeuw.
590. Lot curiosa
Lot curiosa met eikenhouten stoof met marmeren bovenblad, Chinese dekselpot, vaasjes, gemberpot, Chinese kom en een kleine schotel. 20e eeuw.
591. Lot curiosa
Houten curiosa waaronder een houten wandmasker, houten Heiligen beeld, houten flessenhouder in de vorm van man met viool, houten boekensteen en een houten lepelrek. Tevens latoen koperen wandmasker en metaallegering
vide-poche. 20e eeuw.
592. Lot curiosa
Lot curiosa met een houten poppen kaptafel met spiegel en stoel, metalen flessenopener, twee bamboe wierookhouders met deksel voorzien van schildpad, metalen wandschild met afbeelding militair, houten gesneden Duits popje, zes metalen cups op steel en een messing salamander. 20e eeuw.
593. Lot curiosa
Lot curiosa met twee lepels van hoorn en hout, oriëntaalse kinderpantoffels, twee wajangpop hoofden, houten dekseldoos, porseleinen fluit, geborduurde schoudertas, scheepstoeter en metalen bloemen. 20e eeuw.
594. Lot glas en keramiek
Lot met wandbord Herrijzend Nederland, Frans porseleinen bord Limoges, Gouda plateel kannetje, Japans melk en bloed vaasje, een glazen ophang object in de vorm van gieter, beukennoot vaasje van Floris Meydam en drie overige borden made in England. 20e eeuw.
595. Lot porselein
Lot met een uitgebreid Japans porseleinen theeservies, een Duits gefabriceerd serveerschaaltje met afbeelding Haven Lemmer, twee Chinoiserie dekselpotjes met bamboe grepen en een Satsuma vaasje. 20e eeuw.
596. Lot Agfa camera's
Lot met negen Agfa camera’s waaronder een Click, Clack I en II, Isola I en Isomat Rapid. Duitsland, derde kwart 20e eeuw.
597. Lot camera’s en accessoires
Vier camera’s met een Agfa Synchro Box, Yashica IC en twee Instamatic. Hierbij twee Dokatanks voor filmontwikkeling en een lederen beschermtas voor een balgcamera. Tweede/derde kwart 20e eeuw.
598. Lot camera’s en flitsers
Zeven camera’s waaronder een Instamatic, Agfa Clack, dooscamera met lederen bescherming (Engels), Minolta en Panasonic. Hierbij drie flitsers. Tweede/derde kwart 20e eeuw.
599. Lot speelgoed
Lot speelgoed met een telraam, blokpuzzel thema sprookjes, Hongaarse klederdracht pop, teddybeer en een kinderservies, Hierbij een Jerger wekker. 20e eeuw.
600. Lot curiosa
Lor curiosa met onder andere een vintage roestvrijstalen wandlamp met oranje binnenzijde, wandborden met romantische scènes, twee tinnen bordjes en vaas, sigarenblik, porseleinen dekseldoos, twee tegels, glazen pot met bakelieten deksel en rood vintage bedlampje. 20e eeuw.
9725 CT Groningen